Προς το περιεχόμενο

Middle-earth: Shadow of Mordor


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό με το FoV πάντως μπορείς να το "φτίαξεις" κάπως με την χρήση hex editing, δες εδώ για σχετικές πληροφορίες.

 

 

Θα το δοκιμασω τωρα... Thanks ρεε

Μονο αυτο μου την δινει λιγο στο παιχνιδι.  Στα action γενικα θελω να εχω μακρυνη καμερα ετσι ωστε να βλεπω μεγαλο χωρο γυρο μου για να βλεπω τους εχθρους και να μην χρειαζεται να γυρναω την καμερα συνεχεια..Πχ οπψς ηταν στο god of war.... Αν ξεχασω αυτο λεει παρα πολλα :D Επιτελους ενα παιχνιδι της προκοπης :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα το δοκιμασω τωρα... Thanks ρεε

Μονο αυτο μου την δινει λιγο στο παιχνιδι.  Στα action γενικα θελω να εχω μακρυνη καμερα ετσι ωστε να βλεπω μεγαλο χωρο γυρο μου για να βλεπω τους εχθρους και να μην χρειαζεται να γυρναω την καμερα συνεχεια..Πχ οπψς ηταν στο god of war.... Αν ξεχασω αυτο λεει παρα πολλα :D Επιτελους ενα παιχνιδι της προκοπης :D

Αυτό με την κάμερα όντως ισχύει. Εγώ το παίζω με eyefinity και είναι άλλη φάση διότι σου διευρύνει το πεδίο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο το παιχνίδι.... ΜΟυ αρέσει πολύ αλλά τελικά όπως πολύ λεγανε (και τους αμφισβητούσα,λάθος μου) το story του Lord το γαμίσ@@@νε :P ! Αλλά δεν με προβληματίζει καθόλου. Μου αρέσει πολύ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παιδια παιζοντας εδω και μερικες μερες με εκδοση απο το θειο βασικα δεν ειχα κανενα προβλημα.Σημερα στα καλα καθουμενα τρωει σκαλωμα και αναγκαζομαι να το κλεισω απο task manager.Δοκιμαζω να το ξανανοιξω και εκει που παει να αρχισει κανει ελαχιστοποιηση και τιποτα μαυρη οθονη μονο.Το εκλεισα και το ξανανοιξα 2-3 φορες αλλα ως οτου δεν εκανα restart το pc δεν εστρωσε.Ελα που ομως μετα το restart χαθηκε ολη η προοδος μου ffs.Λετε να ειναι θεμα του θειου η να εφταιξε το pc σε κατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως τέρμα ευχάριστο, και πολύ όμορφο περιβάλλον.

Μου κάνετε εντύπωση όταν μου λέτε για το story, ενώ το LOTR και το Hobbit που γνωρίζουμε είναι μια κλανιά στον άνεμο compared στο Silmarillion. Που ξέρετε τι έγινε, και πότε.
Μια χαρά ήταν, και με βάζει σε αρκετό mood να θέλω να τα βιάσω όλα αυτά τα Uruks.

Αλλά τώρα τι παίζει; Θα σφάζω μέχρι να αδειάσω όλους τους Commander; και να μην πεθάνω για να πάρουν θέση επόμενοι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι το game τα μπερδευει λιγο τα πραγματα στο Story, συγκριτικα παντα με το τι ειχε γινει με τον Sauron και τον Celebrimbor. Μυριζει sequel και φαινεται να το πανε αλλου απο τα hobbit και LotR.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι το game τα μπερδευει λιγο τα πραγματα στο Story, συγκριτικα παντα με το τι ειχε γινει με τον Sauron και τον Celebrimbor. Μυριζει sequel και φαινεται να το πανε αλλου απο τα hobbit και LotR.

δεν πειράζει,ας μην ακολουθήσει το lotr και τα hobbit(τί να ακολουθήσει σε αυτό δηλαδή) ...Ας πάμε για ιστορίες στην μέση γη! im creaming my panties already!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα η ιστορία ξεφεύγει από την πεπατημένη του LOTR. Ειδικά στο τέλος όπου αφήνει υπονοούμενα για sequel, η ιστορία θα πάει σε ακόμα πιό διαφορετικά μονοπάτια, μαζί με hints για νέες, ενδιαφέρουσες δυνάμεις.

 

 

Όταν ο Talion λέει πως είναι καιρός για νέο Δαχτυλίδι.

 

 

Πολύ καλό κατ'εμέ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτησουλα να σας κανω: Θα μπορεσω να παιξω το παιχνιδι απροβληματιστα με το συστημα της υπογραφης μου; 

Και αν μπορω να δοκιμασω και το HD content ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτησουλα να σας κανω: Θα μπορεσω να παιξω το παιχνιδι απροβληματιστα με το συστημα της υπογραφης μου; 

Και αν μπορω να δοκιμασω και το HD content ?

Eχουμε παραπλησια συστηματα...οπως ειπε και ο Dj2k τις ρυθμισεις στα γραφικα αντι για fullscreen βαζεις borderless και παιζεις στα 50 με 60 fps...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Photo mode στο πιο πρόσφατο patch!

 

Eδώ δεν έχουν (κακώς) τα Need for Speed χρόνια τώρα και βάζει το SoM, woot! :D

 

Ε ρε στα διάλα, τώρα που το τερμάτισα μπαίνει αυτό το feature; Q_Q

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...