Προς το περιεχόμενο

Αγορα QNIX 27" 2560x1440p


Prospector8

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι αυτο μου ειπαν την πρωτη φορα. Και μετα τους ειπα οκ δεχομαι,και στειλτε μου το Invoice για ολοκληρωση παραγγελιας με EMS,undervalue 200$+mark as gift και μου απαντησαν οτι με EMS δεν γινεται παρα μονο με UPS!

 

Τωρα εντομεταξω μιλαω σαν chatting με το WHOLE μου απανταει κατευθειαν και τελειωσε ολη η διαδικασια :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 347
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

o Whole ηταν εξυπηρετικοτατος,και ετυχε να απανταει το πρωι οποτε του εστελνα μνμα XD Ναι συννοηθακαμε για τα παντα,και αυριο μαλλον θα γινει dispatch. Στο yamakasi topic,του αλουνου του χρεωσανε ενα ποσο και αλλουνου δεν περασε,οποτε ειναι καθαρα θεμα ΤΥΧΗΣ αν θα περασει απο τελωνειο ή οχι.. Για να δουμε.. Phycho 10μιση θα ειμαι σπιτι,θα ετοιμασω εγω το λογο μου,ετοιμασε εσυ τα mods για το skyrim xD

 

Επισης θα πω εντυπωσεις και οτι αλλο τυχει να περασω μεχρι να την παραλαβω,χτυπα ξυλο,crossfingers κτλπα..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις εγινε dispatched ! Απο 3 έως 5 μέρες κανει για να ερθει αλλά χλωμό να την έχω την παρασκευή :/ Καλά ας μην περάσει απο τελωνείο και ας ερθει σε ενα μήνα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε τις ημέρες ρε συ, το τελωνείο ν' αποφύγεις είναι το θέμα.Εγώ κάτι γυαλιά πήρα και επειδή πέρασαν τελωνείο τα πλήρωσα άλλο τόσο.Δε θέλω να σκέφτομαι τι θα βγει σαν επιπλέον κόστος αν στην εκτελωνίσουν.Το μόνο που θε θα θυμάσαι μετά από καιρό θα είναι οι 1-2 μέρες ενδεχόμενης καθυστέρησης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονική ειναι διότι και εγω διάβασα οτι δεν παιζει τοση σημασια ουτε αξίζει τα εχtra λεφτά.. Ουτε εγώ θελω να σκέφτομαι την περιπτωση τελωνείου.. Θετική ενέργεια guys,και θετική σκέψη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονική ειναι διότι και εγω διάβασα οτι δεν παιζει τοση σημασια ουτε αξίζει τα εχtra λεφτά.. Ουτε εγώ θελω να σκέφτομαι την περιπτωση τελωνείου.. Θετική ενέργεια guys,και θετική σκέψη :P

Αμα  το ξερα θα σου λεγα να κανεις αλλη μια παραγγελια για μενα :D :D. Τελος παντων για να δουμε τι τυχη θα εχει η τηλεοραση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...