Προς το περιεχόμενο

The Strain (TV)


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι εγινε ρε μαγκες στο τριτο? Τι τελος αναπαντεχο ηταν αυτο?

 

Έχει χαθεί η μπάλα εντελώς λέμε.

Μου αρέσει που το σταμάτησαν κάποιοι φέτος.

ΛΟΛ!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 869
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχει χαθεί η μπάλα εντελώς λέμε.

Μου αρέσει που το σταμάτησαν κάποιοι φέτος.

ΛΟΛ!

Το παρατήρησα και γω όταν ξεκίνησε η 3η σεζόν ότι πολλοί άρχισαν τα αρνητικά σχόλια.Βλέποντας 1-2 επεισόδια κάποιοι έβγαλαν συμπεράσματα για ολόκληρη τη σεζόν!Μπράααβοοο!Το ίδιο ακριβώς είχε γίνει και στα πρώτα 3-4 επεισόδια του Wayward Pines και όλοι ήθελαν να τη σταματήσουν...που να ήξεραν η συνέχεια τί μας επιφύλασσε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μεγαλο σκουληκι τι ηταν ρε παλληκαρια;

Ο σπορος του μαλλον  :-D πολυ καλο το επ, αλλα με τη μανα του αλλουνου εχει κουρασει το θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δηλαδη καθε φορα που ψοφαει ο μαστερ θα τριγυρίζει η σκουλικαντερα να βρει τον επομενο ξενιστη? Ετσι δεν προκειται θα εξοντωθει ποτε. Κριμα κ για το θανατο του Κουινλαν,περιμενα μεγαλη μαχη μεταξυ των δυο στο τελος κ οχι να τελειωσει ετσι αδοξα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δηλαδη καθε φορα που ψοφαει ο μαστερ θα τριγυρίζει η σκουλικαντερα να βρει τον επομενο ξενιστη? Ετσι δεν προκειται θα εξοντωθει ποτε. Κριμα κ για το θανατο του Κουινλαν,περιμενα μεγαλη μαχη μεταξυ των δυο στο τελος κ οχι να τελειωσει ετσι αδοξα.

 

Λογικά ο σκούληκας ήταν ο Μάστερ :P Ο Σετράκιαν πάλι άργησε ενώ θα μπορούσε να βγάλει τη σπαθάρα του Σαρντού και να το κόψει πριν μπει στον υπόνομο. Ο Κουινλαν λογικά θα την γλιτώσει.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψιλομαπα. Δυστυχώς. Τα ίδια και τα ίδια.

Ε οχι και μαπα, εγω το ευχαριστηθηκα πολυ, πολυ καλο ητανε και περασε νερακι το 40λεπτο

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως περιμένω σαν και τι να μας πουν περισσότερα πράγματα για τα Στριγκόι, πώς προήλθε ο Μαστερ, τους Αρχαίους κλπ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ε οχι και μαπα, εγω το ευχαριστηθηκα πολυ, πολυ καλο ητανε και περασε νερακι το 40λεπτο

Μάπα ειδικά για το τέλος του επεισοδίου.

 

 

Που ενώ του κόβουν το κεφάλι ξαφνικά βγαίνει η σκουληκαντερα και όλοι την κοιτάνε σαν χάνοι να πέφτει στον υπονομο. Δηλαδή η όλη ιστορία πίσω από τον Master που είναι αθάνατος και ελέγχει και τα υπόλοιπα στιργκοϊ είναι ένα τεράστιο σκουληκι;

 

Όσο για τον άλλο τον βλαμμενο με την μάνα του και γενικότερα την σκηνή που προσπαθουσαν να ξεφύγουν ήταν περα από γελοία ως ιδέα επίσης τόσο κακογυρισμενη που δεν μπορούσα να πιστεψω τι έβλεπα.

 

 

Μέχρι περισυ έλεγα πως μου θυμίζει b movie αλλά πλέον μιλάμε για πάτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάπα ειδικά για το τέλος του επεισοδίου.

 

 

Που ενώ του κόβουν το κεφάλι ξαφνικά βγαίνει η σκουληκαντερα και όλοι την κοιτάνε σαν χάνοι να πέφτει στον υπονομο. Δηλαδή η όλη ιστορία πίσω από τον Master που είναι αθάνατος και ελέγχει και τα υπόλοιπα στιργκοϊ είναι ένα τεράστιο σκουληκι;

 

Όσο για τον άλλο τον βλαμμενο με την μάνα του και γενικότερα την σκηνή που προσπαθουσαν να ξεφύγουν ήταν περα από γελοία ως ιδέα επίσης τόσο κακογυρισμενη που δεν μπορούσα να πιστεψω τι έβλεπα.

 

 

Μέχρι περισυ έλεγα πως μου θυμίζει b movie αλλά πλέον μιλάμε για πάτο.

Και τότε γιατί το βλέπεις ακόμα;
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν βλέπεις μια σειρά για 2 σεζόν καλως ή κακώς δεν την κλείνεις από το πρώτο επεισόδιο της 3ης (είναι η τελευταία, δεν είναι; )

 

Και επειδή είχα αρχίσει να βαριέμαι έτσι κι αλλιώς άργησα πάρα πολύ να ξεκινήσω την 3η σεζόν και τα είδα και μαζεμένα αλλά μάλλον θα την αφήσω κάπου εδώ και αν δεν έχω κάτι καλύτερο να κάνω στο μέλλον θα την συνεχίσω από περιέργεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...