Προς το περιεχόμενο

The Strain (TV)


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 869
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμενα το πρωτο επεισοδιο μου φανηκε πολυ καλο και η σειρα πολλα υποσχομενη.Ατμοσφαιρικο,καταθλιπτικο,με καλες ερμηνειες και αρκετη δραση.Μακαρι να βελτιωθει ακομη περισσοτερο αλλα ειναι μια χαρα σειρα,μην ξεχναμε και το σχετικο budget που κινειται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μια βδομαδα το επεισοδιο κατεβασμενο και ολο αποφευγω να πατησω play να το δω. Κατι συμβαινει και δεν μου παει η διαθεση, ισως thrill is gone?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μια βδομαδα το επεισοδιο κατεβασμενο και ολο αποφευγω να πατησω play να το δω. Κατι συμβαινει και δεν μου παει η διαθεση, ισως thrill is gone?

 

Same

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλέπω να ασχολούνται ούτε φέτος με την μυθολογία της προέλευσης των στριγκοι, η τελευταία ελπίδα για βελτίωση

 

Είναι ωραίο που δεν έχουμε πλέον καμία σχέση με την ιστορία των βιβλίων γιατί δεν ξέρει κανείς μας τι θα γίνει, απλά αυτή η ιστορία που λένε, δεν μου φαίνεται και τόσο ενδιαφέρουσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετριο το πρωτο,κρινοντας παντως απο το τρειλερ του δευτερου επεισοδιου φαινεται αποκτα κ παλι ενταση κ η πλοκη εξελισσεται ταχιστα. Αναμενουμε με ενδιαφερον..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχαμε δραση σε ολα τα "επιπεδα"

 

ελπιζω 

 

 

 

 

να εχουμε mudfight και 3some στα επομενα επς μιας και σκανε σκηνες απο το πουθενα

 

 

 

 

επισης

 

 

 

 

she likes them young

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...