Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

 

Admit-it-8.jpg

 

 

λολ , στην Ελλάδα θα ήταν 20++ αυτή ^

γιατί σε άλλες χώρες αναπτύσσονται γυναίκες-άντρες νωρίτερα? εκτός αν ειναι σπάνιες περιπτώσεις 

 

 

Δεν είναι κάτω των 18.. ούτε τώρα ούτε όταν είχε κάνει την φωτογράφηση. 

 

Λέγεται Kate Upton. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει που βάζετε και άσχετες φώτο, έτσι για ξεκάρφωμα, ανάμεσα στα κωλιά και βυζγια.  :ph34r:

 

κοίτα ρε που πάει να χαλάσει την πιάτσα , να σκάσει κανας πελεκάνος να μας στειλει διακοπές :ph34r:  :ph34r: 

νιώσε brah , γίνε κ εσύ μέλος της παρέας μας , πόσταρε κ συ ενα σετ βυζιά , μπορείς :devil: 

 

Δεν είναι κάτω των 18.. ούτε τώρα ούτε όταν είχε κάνει την φωτογράφηση. 

 

Λέγεται Kate Upton. 

αχα! δε πειράζει , ειναι ωραίο μωρό , δε μετανιώνω που την πόσταρα λολ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

κοίτα ρε που πάει να χαλάσει την πιάτσα , να σκάσει κανας πελεκάνος να μας στειλει διακοπές :ph34r:  :ph34r: 

νιώσε brah , γίνε κ εσύ μέλος της παρέας μας , πόσταρε κ συ ενα σετ βυζιά , μπορείς :devil: 

 

 

Όλα τα λεφτά το spoiler :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 μηνες! 7 μαμημένους μήνες έστελνε για τι κάνεις καλά είσαι ? τον έγραφε κ συνέχιζε ?   :cry:   :cry:   :cry: 

 

8e5.jpg

 

 

το ενδεχόμενο να το κάνει για χαβαλέ το σκέφτηκε κανείς; κι εγώ μπορεί να το κάνα, έτσι ρε φίλε, απάντα, τι σκατά, κομπλεξικός είσαι; δεν μπορείς να πεις ένα γεια;

 

αυτό που οι άλλοι νομίζουν ότι είσαι βλάκας ενω τους δουλεύεις ψιλο γαζί βοηθάει να καταλάβεις με τι ανθρώπους έχεις να κάνεις

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ενδεχόμενο να το κάνει για χαβαλέ το σκέφτηκε κανείς; κι εγώ μπορεί να το κάνα, έτσι ρε φίλε, απάντα, τι σκατά, κομπλεξικός είσαι; δεν μπορείς να πεις ένα γεια;

 

αυτό που οι άλλοι νομίζουν ότι είσαι βλάκας ενω τους δουλεύεις ψιλο γαζί βοηθάει να καταλάβεις με τι ανθρώπους έχεις να κάνεις

 

ααχχαχαχαχχαχαχααχχαχαχα

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10e15f15df3c48bd76c845f214d51171ad62e505

 

αν και μου φάνηκε πολύ αστεία... την έβαλα και στον τοίχο μου

 

δεν κατάλαβα ακριβως τί εννοεί

 

 

σόρυ που σας πρήζω κάθε φορά μαυτά που δεν καταλαβαίνω, απλά είναι πολύ σημαντικό για μένα, να καταλάβω, ιδίως όταν πρόκειται για χίουμορ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και μου φάνηκε πολύ αστεία... την έβαλα και στον τοίχο μου

 

δεν κατάλαβα ακριβως τί εννοεί

 

 

σόρυ που σας πρήζω κάθε φορά μαυτά που δεν καταλαβαίνω, απλά είναι πολύ σημαντικό για μένα, να καταλάβω, ιδίως όταν πρόκειται για χίουμορ

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Ba'ath_Party

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ρε συ παπί κόψε καμιά χιλιάδα χαρακτήρες απ΄την υπογραφή.

Όσοι διαβάζουμε από μικρά μόνιτορ μας γ@μ@ς  :P

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και μου φάνηκε πολύ αστεία... την έβαλα και στον τοίχο μου

 

δεν κατάλαβα ακριβως τί εννοεί

Λογοπαίγνιο με το bath (μπάνιο) και Ba'ath Party, όπως λέει και ο BadBoy, το Μπααθικό Κόμμα του Ιράκ (πάει αυτό) και της Συρίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 μηνες! 7 μαμημένους μήνες έστελνε για τι κάνεις καλά είσαι ? τον έγραφε κ συνέχιζε ?   :cry:   :cry:   :cry: 

 

8e5.jpg

 

Για μέτρα καλύτερα... από τον Ιούνιο του '12 μέχρι τον προηγούμενο μήνα!

 

Θα μου πει κανείς τι παίζει με τον κορόμπο? :D Γιατί όσα περισσότερα βάζετε τόσο πιο πολύ τα χάνω :unsure:

Τρολλοπροφίλ δήθεν (?!) μπάτσου της ΔΗΕ, τα χώνει στα κακώς κείμενα στα όρια της αντιποίησης αρχής και αρκετοί ψαρώνουν και σβήνουν προφίλ. Πλάκα πλάκα, ωραίο σενάριο για ελληνικό serial.

 

q28N1xQ.gif

 

Πόσο τραγικό να βλέπεις αυτή την εικόνα (Ρωσία να μαντέψω) και να σκέφτεσαι ότι στη χώρα μας α) οι οδηγοί δεν θα σταματούσαν καν, β) οι πεζοί θα περνούσαν τον δρόμο αέρα-πατέρα και κατά προτίμηση σε απόσταση λίγων μέτρων από φανάρι ή διάβαση, απλά επειδή μπορούν.

 

JiGa1tR.png

 

FZAe6eZ.png

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...