Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

Εγω σημερα δεν ξεψαχνισα το internet για να σας ποσταρω καμια pic αλλα πηγα στο χωριο. Εκει λοιπον οι παππουδες συμμαζεψαν ενα γατακι που καθεται ολη μερα εξω απο το παραθυρο και φευγει μονο για να κοιμηθει το βραδυ. Εν το μεταξυ οταν βαζεις το δαχτυλο στο τζαμι νομιζει οτι θα το χαιδεψεις και τριβεται πανω στο γυαλι. Το κουφο ειναι οτι δεν μπαινει μεσα στο σπιτι και οταν πας εξω να το πιασεις και να το χαιδεψεις δεν σε αφηνει να πλησιασεις πανω απο 10 εκ.

Ιδου το εν λογω γατι..pic from cellphone_resolution sucks but w/e.

post-209468-0-34337200-1388336804_thumb.jpg

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να βρει τον καταλληλότερο πρέπει να πηδήξει κάμποσα παλούκια.

Μετά θα τη λέτε πουτάνα.

 

 

Αν και χιουμοριστικού χαρακτήρα το post μου εγώ με όσους και να πάει δεν πρόκειται να την χαρακτηρίσω κάπως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω σημερα δεν ξεψαχνισα το internet για να σας ποσταρω καμια pic αλλα πηγα στο χωριο. Εκει λοιπον οι παππουδες συμμαζεψαν ενα γατακι που καθεται ολη μερα εξω απο το παραθυρο και φευγει μονο για να κοιμηθει το βραδυ. Εν το μεταξυ οταν βαζεις το δαχτυλο στο τζαμι νομιζει οτι θα το χαιδεψεις και τριβεται πανω στο γυαλι. Το κουφο ειναι οτι δεν μπαινει μεσα στο σπιτι και οταν πας εξω να το πιασεις και να το χαιδεψεις δεν σε αφηνει να πλησιασεις πανω απο 10 εκ.

Ιδου το εν λογω γατι..pic from cellphone_resolution sucks but w/e.

Καλοταϊσμένο πάντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1530476_701092906587594_804492691_n.jpg129789220-baroness-philippine-de-rothschBaroness20Philippine20de20Rothschild.jpg

εσείς βλέπετε κάτι περίεργο σε αυτή τη γυναίκα ? 
απο μικρός έχω την ικανότητα να καταλαβαίνω πράγματα για τους άλλους κοιτάζοντας το πρόσωπο τους και η συγκεκριμένη δεν ειναι αυτό που δείχνει.

(αγνοήστε το μενταγιόν κ την αρχική εικόνα που λέει baphomet , δεν τις ποσταρα για αυτό). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

μπορώ να δω το σκοτάδι μέσα της 
κοιτάζοντας τις φωτογραφίες μου αφήνουν μια πικρή γευση στον πνευματικό ουρανίσκο μου
χμμμ...

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...