Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

ναι, τα εχω βρει αυτα. Για Ελλαδα εννοουσα για να παω να την παρω γιατι εδω που μενω εχουμε μεγαλο προβλημα με το ταχυδρομειο, οτι αρεσει στους υπαλληλους του ταχυδρομειου δεν ερχεται ποτε. εχω χασει πανω απο 5-6 μπλουζες απο το e-bay και μαλιστα μια συγκεκριμενη μου την ειχε στειλει ο πωλητης τρεις φορες και δεν την πηρα ποτε. Καποια στιγμη ειδα τον ταχυδρομο να την φοραει, και αποκλειεται να ειχε τυχαια την ιδια μπλουζα.

Τρελό σκηνικό αν όντως έχει συμβεί. Αλλά και από Ελλάδα να παραγγείλεις πάλι με ταχυδρομείο θα σου 'ρθει το μπλουζάκι, οπότε καλύτερα να λύσεις το πρόβλημα αν υπάρχει με αυτό παρά να το αποφεύγεις και να ψάχνεις άλλους τρόπους. Btw που μένεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ'αρχην ας βαλω και καμια εικονα για να μην ειμαι εκτος θεματος

 

ahhzfmFzdGVpYS1hbmVrZG90YS1hdGFrZXNyDwsS

 

 

Και γιατί δεν τους κάνεις παράπονα?

 

και σε ποιον να κανω παραπονα; στον υπαλληλο; δεν υπαρχει προισταμενος ή μαλλον δεν υπηρχε γιατι εκλεισε το ταχυδρομειο πριν ενα μηνα.

 

 

Τρελό σκηνικό αν όντως έχει συμβεί. Αλλά και από Ελλάδα να παραγγείλεις πάλι με ταχυδρομείο θα σου 'ρθει το μπλουζάκι, οπότε καλύτερα να λύσεις το πρόβλημα αν υπάρχει με αυτό παρά να το αποφεύγεις και να ψάχνεις άλλους τρόπους. Btw που μένεις?

 

 

 

Αν εβρισκα κατι απο αθηνα θα επικοινωνουσα μαζι τους για να παω να το παραλαβω εγω, ετσι κανω συνηθως.

Διαβασε μερικα αλλα σκηνικα για να δεις οτι δεν μπορω να λυσω το προβλημα, βρηκα ενα πρωι στο κουτι ενα χαρτι για να παω να παραλαβω ενα συστημενο. παω στο ταχυδρομειο και ακολουθει η εξης συζητηση:

-ΤΑΧ: κυριε, γιατι ηρθατε μετα απο τοσο καιρο; αυτο εχει επιστραφει στον αποστολεα.

-ΕΓΩ: κανετε λαθος, σημερα μου ηρθε το χαρτακι και εχει σημερινη ημερομηνια.

-ΤΑΧ: οχι, ειναι πριν τεσσερις μηνες, γραφει πανω 8/5/2013

-ΕΓΩ: 8/9/2013 λεει.

-ΤΑΧ: δειτε καλυτερα...

-ΕΓΩ: (αφου κοιταω και βλεπω οτι οντως λεει 8/5) ... μα σημερα μου ηρθε

-ΤΑΧ: Δεν ξερω ποτε σας ηρθε αυτο, εμεις το εχουμε στειλει πισω.

 

Βαριεμαι να γραφω αναλυτικα ολα τα υπολοιπα, απλα, λογαριασμος vodafone δεν μου ηρθε ποτε για 8 μηνες μεχρι που μου το εκοψαν, διαταγη πληρωμης και χαρτια απο τραπεζες δεν ηρθαν ποτε και εχω δικαστηρια για τετοια θεματα.

 

επισης, ο αδερφος μου ειχε μπει σαν ταχυδρομος με 9μηνη συμβαση και παραιτηθηκε μετα απο 2 μηνες επειδη το χαος εκει μεσα ηταν τετοιο που δουλευε μεχρι το βραδυ για να τα βαλει σε σειρα, ειδε οτι δεν βγαινει ακρη και σηκωθηκε και εφυγε. Αν περιμεναμε κατι σημαντικο στελναμε την θεια μου και πηγαινε στο ταχυδρομειο ζωφριας και εμπαινε στην αποθηκη τους και εψαχνε μονη της αφου πρωτα ειχε τσακωθει μαζι τους 3-4 φορες και δεν εφευγε αν δεν επαιρνε την αλληλογραφια της. Τελικα της ειπαν να μπει να ψαξει μονη της γιατι αυτοι δεν προλαβαινουν και απο τοτε την στελναμε και την αφηναν να μπει στην αποθηκη χωρις πολλα-πολλα.

 

Δυτικη Αττικη μενω, Ζεφυρι. τωρα εχει κλεισει και το δικο μας και της Ζωφριας που ηταν το ενδιαμεσο και μας εξυπηρετει του καματερου και εχουν φτιαξει καπως τα πραγματα.

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν είναι έτσι όπως τα λες φίλε μου μήνυση κατευθείαν. Για ποιόν λόγο να τρέχεις εσύ για ανεύθυνα -μαλάκισμένα άτομα? Σε καμία περίπτωση. Θα πάρεις τα ειδοποιητήρια και θα τους χώσεις μέσα. 


y3kXzs.jpg

 

BecK7IqIQAAJtWs.jpg:large

 

Πού είναι αυτά και από ποια πορεία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@giorgolavos καταγγελία κατευθείαν θέλουν κάτι τέτοιοι για να στρώσουν,με στοιχεία όμως. Κατά τα άλλα πολύ καλά μπλουζάκια μου 'χουν βγει αυτά από tokotoukan, τρία χρόνια τώρα και ακόμα σαν καινούργια είναι.

 

ontopic

51be12d2dc35d_original.jpg

(το 'χω κάνει πάνω απο 20 φορές και ξέρω πως ειναι...)

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...