Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

Τελικά ο marcyg είναι συνειδητός απατεωνίσκος και το ποιόν του σηκώνει πολλά κλωτσομπουνίδια.

Ζητα του σου στειλει φωτο που γραφει 500gb γιατι εισαι δυσπιστος. Φωτό οθονης ομως οχι screenshot.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ο marcyg είναι συνειδητός απατεωνίσκος και το ποιόν του σηκώνει πολλά κλωτσομπουνίδια. Με αφορμή μια αναρτηση που ανέβηκε μερικές σελίδες νωρίτερα, έριξα μια «ψαρωτική συζήτηση» με pm και παραθέτω τα αποτελέσματα. Επισης περιμένει παρτίδα απο νεα fake στικάκια σε διάφορα σχέδια. Το νου σας, γιατί ευκαιρίες 500GB (μην αφοδεύσω) με 40ευρώ δεν χάνονται!

 

Η εικόνα που ειχε ανεβεί σε προηγούμενη σελίδα

 

 

apateoniskos0.gif

 

 

 

 

Η συζήτηση

 

 

apateoniskos.gif

 

 

http://www.alibaba.com/product-gs/1032061227/wholesale_hot_selling_iron_man_usb.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ο marcyg είναι συνειδητός απατεωνίσκος και το ποιόν του σηκώνει πολλά κλωτσομπουνίδια. Με αφορμή μια αναρτηση που ανέβηκε μερικές σελίδες νωρίτερα, έριξα μια «ψαρωτική συζήτηση» με pm και παραθέτω τα αποτελέσματα.

Από την συζήτησή σας πάντως, δεν βλέπω να είναι απατεώνας. Εκτός κιαν μου διαφεύγει κάτι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ζητα του σου στειλει φωτο που γραφει 500gb γιατι εισαι δυσπιστος. Φωτό οθονης ομως οχι screenshot.

Δε λέει κάτι η φωτό. Τα φλασάκια μαϊμού μπορεί να δείχνουν 16-64-500 gb αλλά να μην είναι ούτε 4...

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την συζήτησή σας πάντως, δεν βλέπω να είναι απατεώνας. Εκτός κιαν μου διαφεύγει κάτι.

Είναι κάτι κιτρινιάρικες μαιμουδιές που σου πασσάρουν stick πραγματικής χωρητικότητας 1 ή 2 gb σαν πεντακόσια.

Πιασταβγοκαικουρεφτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την συζήτησή σας πάντως, δεν βλέπω να είναι απατεώνας. Εκτός κιαν μου διαφεύγει κάτι.

No offence φίλε μου, αλλά μάλλον δεν εχεις ιδέα για τα fake στικάκια και την απάτη πίσω από αυτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την συζήτησή σας πάντως, δεν βλέπω να είναι απατεώνας. Εκτός κιαν μου διαφεύγει κάτι.

 

Σου διαφεύγει Πανάγο. Ότι 500 gb δεν μπορεί να είναι. Και θα μπορούσε να ισχυριστεί ότι τα αγόρασε και δεν τα δοκίμασε και νόμιζε ότι είναι όντως 500άρια, αλλά αυτός μας λέει ότι τα δοκίμασε κιόλας και είναι όντως τόσα. Άνθρωπος για μπουνιές...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κάτι κιτρινιάρικες μαιμουδιές που σου πασσάρουν stick πραγματικής χωρητικότητας 1 ή 2 gb σαν πεντακόσια.

Πιασταβγοκαικουρεφτο.

Μόλις είδα και το link στο alibaba. Μόνο τον τρόπο πληρωμής να δεις, ξέρεις πως πρόκειται για κλέφτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η κλοπή είναι ένα είδος εργασίας,με επισφαλείς μάλιστα συνθήκες εργασίας.

Φαντάσου να πουλάς 500άρια στικάκια και να σε μπλάξει σε καμια γωνία ο εξαπατηθείς...Πόσα οστά θα μείνουν όρθια στη λαίλαπα της οργής του;:P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

axNv9D1_460sa.gif

 

Ένα λεξικό, το οποίο θα έδινε τις ερμηνείες των λέξεων χρησιμοποιώντας εικόνες, θα είχε τη συγκεκριμένη δίπλα στο λήμμα: «αρχιμ@λ@κ@ς»...

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...