Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε σχεση με Ελληνιδα σκυλου wannabe χορευτρια ειναι κλασης ανωτερη. Καταρχην δε μπορει να συγκριθει με αυτες που χορευουν στα σκυλομπαρα γιατι ειναι πιο σεμνα ντυμενη. Ξεκαθαρα, αυτο που εξιταρει ειναι ο τροπος που χορευει και οχι ο χορος μαζι με το λιγο βυζι/μ*&νι που φαινεται.

Αυτή είναι η αντίστοιχη κινέζα σκυλού,δεν έχει διαφορά που χορεύει τις εκεί τοπικές αηδίες.

Στον χορό είναι το ίδιο με τις εντόπιες(τουλάχιστον κανά 2 καλά κυνοειδή που πέτυχα στις πάλαι ποτέ φοιτητικές συναθροίξεις).

 

Κάτω η προκατάληψις εναντίων των αγνών και ανόθευτων Ελ σκυλιών! 

Όχι στα εγχώρια σκυλιά,προτιμάτε τα Ελληνικά! :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

Σε σχεση με Ελληνιδα σκυλου wannabe χορευτρια ειναι κλασης ανωτερη. Καταρχην δε μπορει να συγκριθει με αυτες που χορευουν στα σκυλομπαρα γιατι ειναι πιο σεμνα ντυμενη. Ξεκαθαρα, αυτο που εξιταρει ειναι ο τροπος που χορευει και οχι ο χορος μαζι με το λιγο βυζι/μ*&νι που φαινεται.

 

αχεμ προιον μαζικης παραγωγης ειναι η κοπελια οπως ολες αυτες. μια χαρα πουτανακια εχουν κι οι ασιατες.και δεν μπορω να δω γτ ειναι σεμνο αυτο που φοραει. τα μουνοχειλα της ειδαμε σχεδον.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή είναι η αντίστοιχη κινέζα σκυλού,δεν έχει διαφορά που χορεύει τις εκεί τοπικές αηδίες.

Στον χορό είναι το ίδιο με τις εντόπιες(τουλάχιστον κανά 2 καλά κυνοειδή που πέτυχα στις πάλαι ποτέ φοιτητικές συναθροίξεις).

 

Κάτω η προκατάληψις εναντίων των αγνών και ανόθευτων Ελ σκυλιών! 

Όχι στα εγχώρια σκυλιά,προτιμάτε τα Ελληνικά! :lol:

 

αχεμ προιον μαζικης παραγωγης ειναι η κοπελια οπως ολες αυτες. μια χαρα πουτανακια εχουν κι οι ασιατες.και δεν μπορω να δω γτ ειναι σεμνο αυτο που φοραει. τα μουνοχειλα της ειδαμε σχεδον.

Δεν αντιλεγω οτι κανει κατι διαφορετικο αλλά προσωπικα ενδυματολογικα τουλαχιστον μου κανει πιο συμμαζεμενη απο ξεκωλο.

Η αντιστοιχη ελληνιδα θα φορουσε στριγνκ με διαφανο σορτσακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αντιλεγω οτι κανει κατι διαφορετικο αλλά προσωπικα ενδυματολογικα τουλαχιστον μου κανει πιο συμμαζεμενη απο ξεκωλο.

Η αντιστοιχη ελληνιδα θα φορουσα στριγνκ με διαφανο σορτσακι.

 

Γλωσσα λανθανουσα... :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Θα μας αυτοκτονήσεις εσύ... Εγώ πιστεύω ότι αυτές τις γουστάρουν ακόμη και οι γυναίκες κι όχι μονο εμείς...

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχεμ προιον μαζικης παραγωγης ειναι η κοπελια οπως ολες αυτες. μια χαρα πουτανακια εχουν κι οι ασιατες.και δεν μπορω να δω γτ ειναι σεμνο αυτο που φοραει. τα μουνοχειλα της ειδαμε σχεδον.

Τρελαίνομαι να ακούω κοπέλες να λένε "πουτανακια" και "μουνοχειλα"

 

:P

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Θα μας αυτοκτονήσεις εσύ... Εγώ πιστεύω ότι αυτές τις γουστάρουν ακόμη και οι γυναίκες κι όχι μονο εμείς...

 

 

Εδώ είσαι

 

 

 

Thank me later :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γλωσσα λανθανουσα... :)

:lol:

τωρα το προσεξα! Να σε καλα ρε πουρναρα, με εκανες και θεα!

 

Δεν εχω, ουτε κατα διανοια, τα προσοντα για να φοραω τετοια. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχεμ προιον μαζικης παραγωγης ειναι η κοπελια οπως ολες αυτες. μια χαρα πουτανακια εχουν κι οι ασιατες.και δεν μπορω να δω γτ ειναι σεμνο αυτο που φοραει. τα μουνοχειλα της ειδαμε σχεδον.

 

δεν μιλάτε κυριλλάτα

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχεμ προιον μαζικης παραγωγης ειναι η κοπελια οπως ολες αυτες. μια χαρα πουτανακια εχουν κι οι ασιατες.και δεν μπορω να δω γτ ειναι σεμνο αυτο που φοραει. τα μουνοχειλα της ειδαμε σχεδον.

  

Δεν αντιλεγω οτι κανει κατι διαφορετικο αλλά προσωπικα ενδυματολογικα τουλαχιστον μου κανει πιο συμμαζεμενη απο ξεκωλο.

Η αντιστοιχη ελληνιδα θα φορουσε στριγνκ με διαφανο σορτσακι.

Κορίτσια πατε να δειτε την ταινια magic max να ξερασετε πανω σας.

 

Τι μαλακια ειδα χτες;;;

http://m.youtube.com/#/results?q=magic+tricks&sm=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  

Κορίτσια πατε να δειτε την ταινια magic max να ξερασετε πανω σας.

 

Τι μαλακια ειδα χτες;;;

http://m.youtube.com/#/results?q=magic+tricks&sm=1

magic max πρέπει να είναι κάνα παγωτό από τα Lidl...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...