Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

  • Super Moderators

Θα παρακαλέσω θερμά να περιορίσετε τον αριθμό των gif που δημοσιεύετε ανά μήνυμα, ούτως ώστε να μη χρειαστεί να τροποποιηθεί το πλαίσιο του νήματος με απαγορεύσεις.

 

Κοινή λογική: βάλτε 1-2 εικόνες και φτάνει. Κατέληξα προ ημερών να σβήσω μήνυμα με 100+ gif.

 

Εξίσου θερμή παράκληση να μη δω από 5 gif σε μηνύματα με διαφορά δημοσίευσης ελάχιστων λεπτών, γιατί θα υποχρεωθώ να λάβω μέτρα. Θέλω να πιστεύω ότι μπορούμε να συνεννοηθούμε.

 

Πάμε τώρα στα "μηνύματα" για αγόρια μόνο: πήρα την πρωτοβουλία να απαλείψω την παράμετρο για την πλήρη απαγόρευση του γυμνού που ίσχυε μέχρι πρότινος, με την ελπίδα ότι δε θα το ξεφτυλίσουμε τελείως. Το ανέφερα και στο πρώτο μήνυμα που έθεσε το νέο πλαίσιο: με μέτρο. Το "μέτρο" ερμηνεύεται από κάποιους ως τουρλώματα, γάλατα που χύνονται πάνω σε στήθια που γκελάρουν, γοητευτικές δεσποινίδες που καταπίνουν μπανάνες και τα λοιπά.

 

Δείξτε αυτοσυγκράτηση και μέτρο για να μη χρειαστεί να επιστρέψουμε στις απαγορεύσεις. Δυο ωραία πόδια στο δρόμο, ναι. Το gifακι από τη webcam της νεαράς που κολάει τον κώλο της στην κάμερα, όχι.

 

Κοινή λογική ή απαγορεύσεις. Για να δούμε.

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός, αλλα δεν είχε τελείως γυμνό... φορούσαν ότι φοράνε όλες οι κοπέλες... :) τα βλέπουμε και το καλοκαίρι αυτά! 

Αλλα ναί, νομίζω μέχρι 3 gif είναι καλά, όχι παραπάνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Σωστός, αλλα δεν είχε τελείως γυμνό... φορούσαν ότι φοράνε όλες οι κοπέλες... :) τα βλέπουμε και το καλοκαίρι αυτά! 

Αλλα ναί, νομίζω μέχρι 3 gif είναι καλά, όχι παραπάνω.

 

Συγγνώμη, αλλά η κυρία που τουρλωνόταν στη μπανιέρα κι ανεβοκατέβαζε τον πισινό της ντυμένη ήταν; Τι φόραγε δηλαδή; Αφρόλουτρο;

 

Και το ότι τα βλέπουμε το καλοκαίρι αυτά (όσοι τα βλέπετε μην είστε μοναχοφάηδες, δώστε διεύθυνση πού βλέπετε γκόμενες να τραβάνε σφαλιάρες στους κώλους κάτι δίμετρων κορίτσαρων να πάμε κι εμείς) δεν πάει να πει ότι θα μετατρέψουμε το νήμα σε "sexy gif of the day".

 

Αυτά. Δε θέλω να επανέλθω, παρακαλώ πολύ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα καπετάνιε. 3 gifs ανά μήνυμα. Κατανοητό.

 

xaxa.gr-kinoumenes-eikones-077.gif

 

xaxa.gr-kinoumenes-eikones-078.gif

 

xaxa.gr-kinoumenes-eikones-080.gif


γιατί βάζεις συνέχεια τις ίδιες εικόνες;

 

Όταν λες συνέχεια?...Μια φορά παίζει να το έχω κάνει και αυτό γιατί μπερδεύτηκα.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...