Προς το περιεχόμενο

[megathread] Amazon.co.uk Black Friday / amazon.de Cyber Monday 2013 + 2014


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Ακριβωωώς κάτω από τον τίτλο το γράφει.

Screen%20Shot%202013-11-27%20at%209.29.5

 

 

 

ΟΚ ειναι μοτορολα... ΚΑΙ??  Ολα γραφουν SAMSUNG GALAXY πχ. 

και οχι GALAXY  ....

by samsung..

Εχεις θεμα παντως.. που το συνεχίζεις και μου κανεις κ SCREENSHOT με βελακια..

 

 

 

Ontopic..

 

Lenovo A3000 7-inch Tablet (Black) 

μπήκα waiting.. (αργισα πραγματικα 1 δευτερο να κανω click)

αξιζει £101.00?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ. Πάντως, όχι, σε εμένα δεν βγήκε τίποτε τέτοιο μέσα στο παράθυρο. Δεν υπάρχει περίπτωση να μην το είδα στα προϊόντα που δοκίμασα.

Μέχρι τους 500 γράφει θέση
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

ΟΚ ειναι μοτορολα... ΚΑΙ??  Ολα γραφουν SAMSUNG GALAXY πχ. 

και οχι GALAXY  ....

by samsung..

Εχεις θεμα παντως.. που το συνεχίζεις και μου κανεις κ SCREENSHOT με βελακια..

 

 

 

Ontopic..

 

Lenovo A3000 7-inch Tablet (Black) 

μπήκα waiting.. (αργισα πραγματικα 1 δευτερο να κανω click)

αξιζει £101.00?

Αξιζει και σαν επωνυμο και σαν τιμη σε σχεση με ποσο κανει στην Ελλαδα.

(Σημ. Δεν εκατσα να δω τεστ για το συγκεκριμενο, ουτε εχω τωρα υπ'οψιν τι τρεχει με αλλες μαρκες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνω που βλέπω για αύριο στο γερμανικό πρώτη φορά κάτι που μπορεί να με ενδιέφερε , το transcend usb3.0 hub με αρχική στα 24 , το βάζω στο καλάθι να δω μήπως δεν στέλνει τίποτα και βλέπω 10 ευρώ μεταφορικά... 10 ευρώ για το hubακι ρε Fritz???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνω που βλέπω για αύριο στο γερμανικό πρώτη φορά κάτι που μπορεί να με ενδιέφερε , το transcend usb3.0 hub με αρχική στα 24 , το βάζω στο καλάθι να δω μήπως δεν στέλνει τίποτα και βλέπω 10 ευρώ μεταφορικά... 10 ευρώ για το hubακι ρε Fritz???

 

Εδώ έχει 13Ε+ αποστολή το Transcend JetFlash 760 64GB Speicherstick USB 3.0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και οι Γερμανοί βγάλανε μέχρι τώρα καλύτερα πράγματα δεν αξίζει κανένα μιας και πράγματι τα μεταφορικά τους είναι ότι να ναι, όπως είπα και κάποιο μέλος παραπάνω 10€ είναι το λιγότερο και πάει μέχρι 50 € τόσο έχω δει εγώ περίπου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ.. Κι αυτό είναι περίεργο, γιατί όσες φορές ψώνισα από γερμανικό eBay, τα μεταφορικά ήταν πιο φθηνά από ό,τι στο αγγλικό. Βέβαια εκεί απλή αποστολή, αλλά αναφέρομαι στο γενικότερο κόστος αποστολής από τις 2 χώρες προς την Ελλάδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ.. Κι αυτό είναι περίεργο, γιατί όσες φορές ψώνισα από γερμανικό eBay, τα μεταφορικά ήταν πιο φθηνά από ό,τι στο αγγλικό. Βέβαια εκεί απλή αποστολή, αλλά αναφέρομαι στο γενικότερο κόστος αποστολής από τις 2 χώρες προς την Ελλάδα...

 

πάντως το λέει για τις χώρες

Bulgaria, Cyprus, Estonia, Greece, Hungary, Latvia, Lithuania, Malta, Romania, Slovakia, Slovenia

9.50 EUR* per delivery***

plus 3.00 EUR/kg (proportionally)*

http://www.amazon.de/gp/help/customer/display.html?nodeId=505554

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το Αγγλικό τι ισχύει στα μεταφορικά; Είναι δωρεάν στην black friday όπως ήταν;
Αν ένα προιόν δεν εξαντληθεί, ξαναβγαίνει πάντα το Σαββατοκύριακο, θυμάστε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το Αγγλικό τι ισχύει στα μεταφορικά; Είναι δωρεάν στην black friday όπως ήταν;

Αν ένα προιόν δεν εξαντληθεί, ξαναβγαίνει πάντα το Σαββατοκύριακο, θυμάστε;

Μεταφορικά έχει πια. Αναγράφεται και στην αρχή του θέματος.

Το ΣΚ βγάζουν διάφορα προιόντα που βγήκαν τη βδομάδα. αυτό βέβαια δεν σημαίνει επειδή ένα προιόν βγήκε σήμερα δεν θα βγεί ή/και Πέμπτη ή/και Παρασκευή

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταφορικά έχει πια. Αναγράφεται και στην αρχή του θέματος.

Το ΣΚ βγάζουν διάφορα προιόντα που βγήκαν τη βδομάδα. αυτό βέβαια δεν σημαίνει επειδή ένα προιόν βγήκε σήμερα δεν θα βγεί ή/και Πέμπτη ή/και Παρασκευή

Πλάκα κάνεις! Για ένα videogame που έχει 10 λίρες θα πληρώσω μεταφορικά άλλα 6,5;

Είπα κι εγώ πώς και δεν εξαντλούνται πολλά πράγματα, χαίρομαι που έχω καταφέρει κι έχω αντισταθεί σε πολλές αγορές που ήθελα να κάνω από το amazon, πρέπει να καταλάβουν πλέον ότι το να πληρώνεις 10-40% για μεταφορικά της αξίας των προϊόντων, όσο καλές τιμές και να έχουν γίνονται ασύμφορες οι αγορές...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...