Προς το περιεχόμενο

Κοστος περιτομης


Kostasspil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυστυχώς ακόμα και κάθε μέρα να κάνεις μπάνιο μια μυρωδιά θα την έχεις ότι και να γίνει. Δεν έχω κάνει περιτομή, αλλά δεν υπάρχει τρόπος να κρατήσεις καθαρή την περιοχή αν δεν κάνεις το λιγότερο κάθε μέρα μπάνιο. Υπο αυτή την οπτική, είναι χρήσιμη.

καμμια περιοχη δεν υπαρχει τροπος να κρατησεις καθαρη αν δε πλενεσαι καθε μερα ! εσυ ξερεις καποιον (οχι αστεγο) που να μη κανει μπανιο δυο φορες την ημερα ?? εγω τουλαχιστον οχι ... οσο με θυμαμαι δε μου εχει τυχη ακομη ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 111
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

 oι υπολοιποι (δεν εννοω εσενα-ασχετα που σε quot-αρα) απλα γυροφερνουν στο τοπικ για να δειξουν οτι εχουν αποψη, ασχετως αν πρακτικα δεν ειναι σε θεση να κατανοησουν την αλλαγη.

 

το ακουσαμε και αυτο !!! ελα ο χριστος κ η παναγια !!

οσοι δεν εχουν κανει εγχειρηση λεει απλα γυροφερνουν στο τοπικ για να δειξουν οτι εχουν αποψη αλλα δεν ειναι σε θεση να κατανοησουν την αλλαγη!!!

σορρυ φιλαρακι παω να πεταχτω να κανω την εγχειρηση κ ερχομαι να πω την αποψη μου !

το οτι μπορει να ειμαι γιατρος κ να σε εχω χειρουργησει εγω καμμια σημασια δεν εχει για τα μυαλα σου .. πρεπει να χειρουργηθω για να εκφραστω για να εχω αποψη !!!

ρε που τους βρηκατε αυτους εδω μεσα ... γυροφερνουμε στο τοπικ λεει !!!!!!

 οσο αναφορα  το θεμα μας τωρα, καλες οι θεωριες σου τα γκουγκλαρισματα , τα αρθρα που ποσταρεις , ομως σου ξεφευγει το πιο σημαντικο ! εσυ ΕΙΧΕΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ και χειρουργηθηκες ! ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ  γιατι να χειρουργηθω ? θεμα υγιεινης δεν τιθεται εχω παει με παρα πολλες δοξα το θεο και καμμια δεν ειχε το παραμικρο θεμα με την υγιεινη μου ! εσυ μπορει να αναγκαστηκες να το κανεις για πολλους λογους ! μπορει να ειχε κομπλεξ λογο της φιμωσης , μπορει να εκανες σεξ στα 30αντα σου επειδη νρρεποσουν να δει η γυναικα το πουλι σου και να κατεφυγες στην λυση του χειρουργιου κ καλα εκανες !! εγω ομως που χαιρομαι το σεξ φυσιολογικοτατα απο τα 17 μου , χωρις το παραμικρο θεμα , τοτε  γιατι να το κανω ?? κλεινοντας θα πω το εξης  .. δεν εμαι κατα της επεμβασης .. ομως εγω προσωπικα δε θα υποβαλω ΠΟΤΕ τον εαυτο μου στην διαδικασια ναρκωσης , χειρουργικης επεμβασης κτλ αν δεν υπαρχει πραγματικος κ σοβαρος λογος ...

τιποτα λιγοτερο , τιποτα περισσοτερο ..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε πιστεύω, αλήθεια.

Αυτό που έχεις παραλείψει να μας πεις όμως είναι το πόση κόκα έχεις σνιφάρει πριν τα 4ωρα που φτάνουν και 6ωρα με ρεκόρ το 8ωρο. Τα ξέρουμε κι εμείς τα κολπάκια, δεν είσαι ο μόνος.

 

 

Σιγά μη πίνω κ πρέζα να πούμε ,δεν είμαστε όλοι το ίδιο.Τα 4ωρα είναι legit όσο είμαι νηφάλιος κ δεν έχω ανάγκη ξύδια,ντρόγκια κ λοιπά κοινόθνητα κ μπασκλας καψίματα για να βγάλω την επίδοση.Λυσάξτε μάγκες αλλά ο Τόξος δε τρολάρει με αυτό.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά μη πίνω κ πρέζα να πούμε ,δεν είμαστε όλοι το ίδιο.Τα 4ωρα είναι legit όσο είμαι νηφάλιος κ δεν έχω ανάγκη ξύδια,ντρόγκια κ λοιπά κοινόθνητα κ μπασκλας καψίματα για να βγάλω την επίδοση.Λυσάξτε μάγκες αλλά ο Τόξος δε τρολάρει με αυτό.

Καλά, σε πιστέψαμε. 4ωρα και 6ωρα χωρίς καθόλου σνίφα, νηφάλιος πλήρως. Και μετά ξύπνησες.

Αν μία στο εκατομμύριο είναι αλήθεια, σόρι που θα σε ενημερώσω και θα σου πω πρωί πρωί τα κακά νέα, ΔΕΝ είναι φυσιολογικό και κάποιο πρόβλημα υγείας υπάρχει, να πας σε ουρολόγο επειγόντως. Αν θες να τον χαίρεσαι για πολλά χρόνια ακόμα, αλλιώς τζάμπα τα face lifting του καμαριού σου του 20ποντου, θα τον παρακαλάς να βγει έξω για κατούρημα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...