Προς το περιεχόμενο

Κοστος περιτομης


Kostasspil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγνώμη αλλά μήπως δεν πλένετε καλά την περιοχή;

Εγώ πάντα καθαρός νιώθω στην περιοχή ίσως γιατί είμαι αρκετά σχολαστικός στην περιοχή και κάνω μπάνιο μέρα παρά μέρα... Επίσης είναι και το σαπούνι που παίζει μεγάλο ρόλο.

Πάντως η υγρασία πολλές φορές ευθύνεται για τις οσμές. Τώρα αν κάνεις σεξ κάθε μέρα ή τπτ άλλο προφανώς θα θες πλύσιμο συνέχεια για να μην έχεις οσμές και ακαθαρσίες...

Μέρα παρά μέρα κατουράς εσύ πριν το μπάνιο; Λογικά θα γεμίζεις μπουκάλια, ιδίως αν πίνεις πολλά υγρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας πω και εγώ την άποψή μου περί καθαριότητας του πιτσιφρίκου.

 

Κάθε φορά που κατουράει ένας άντρας, θα πρέπει να πάρει ένα κομμάτι χαρτί και αφού τινάξει δεξιά-αριστερά, να πιέσει το χαρτί στην ουρήθρα να μαζέψει την σταγονίτσα που αφού τον έβαζες μέσα, τότε θα έβγαινε.

 

Εγώ παρ'όλα αυτά εκτός από αυτό, πάντα μετά το κατούρημα τον βάζω στον νιπτήρα και με σαπουνάκι ρίχνω ένα fast πλύσιμο, έχω μέχρι και πετσετάκι μόνο για αυτή την χρήση.

 

Αν ο άλλος όμως είναι τυροβρωμίκουλας κομμένος ή όχι η μπόχα θα υπάρχει.

 

Πάνω στο θέμα της περιτομής, εγώ νυστέρι στο καμάρι μου δεν βάζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέρα παρά μέρα κατουράς εσύ πριν το μπάνιο; Λογικά θα γεμίζεις μπουκάλια, ιδίως αν πίνεις πολλά υγρά.

 

Μαλλον χεζει μερα παρα μερα.

Κάθε φορά που κατουράει ένας άντρας, θα πρέπει να πάρει ένα κομμάτι χαρτί και αφού τινάξει δεξιά-αριστερά, να πιέσει το χαρτί στην ουρήθρα να μαζέψει την σταγονίτσα που αφού τον έβαζες μέσα, τότε θα έβγαινε.

 

Εγώ παρ'όλα αυτά εκτός από αυτό, πάντα μετά το κατούρημα τον βάζω στον νιπτήρα και με σαπουνάκι ρίχνω ένα fast πλύσιμο, έχω μέχρι και πετσετάκι μόνο για αυτή την χρήση.

 

 

Μπορει να αφησει μια χαρτοπετσετα στο σωβρακο να απορροφαει ως την επομενη φορα που θα κατουρησει, οποτε θα την αλλαξει.

 

Πρεπει να κατουρας λιγες φορες μεσα στην ημερα ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας πω και εγώ την άποψή μου περί καθαριότητας του πιτσιφρίκου.

 

Κάθε φορά που κατουράει ένας άντρας, θα πρέπει να πάρει ένα κομμάτι χαρτί και αφού τινάξει δεξιά-αριστερά, να πιέσει το χαρτί στην ουρήθρα να μαζέψει την σταγονίτσα που αφού τον έβαζες μέσα, τότε θα έβγαινε.

 

Εγώ παρ'όλα αυτά εκτός από αυτό, πάντα μετά το κατούρημα τον βάζω στον νιπτήρα και με σαπουνάκι ρίχνω ένα fast πλύσιμο, έχω μέχρι και πετσετάκι μόνο για αυτή την χρήση.

 

Αν ο άλλος όμως είναι τυροβρωμίκουλας κομμένος ή όχι η μπόχα θα υπάρχει.

 

Πάνω στο θέμα της περιτομής, εγώ νυστέρι στο καμάρι μου δεν βάζω.

Εσύ κάθε μέρα σπίτι την βγάζεις, ή όταν βγαίνεις έξω για καφέ, βόλτα, μάθημα, δουλειά, φιλικά σπίτια κτλ ψάχνεις για νιπτήρες πρόχειρους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιός μπορεί να τον έχει 100% στυλιάρη κ να πηδάει 4ωρα non-stop χωρίς να τελειώνει?Αν αυτό είναι αποτέλεσμα της ψιλο αναισθητοποίησης της περιτομής τότε δε νομίζω να παραπονιούνται οι σύντροφοι σας.Ο δικός μου πάντως δεν.

Με λίγο εξάσκηση φτάνω κ το 6ωρο.Ενώ ρεκόρ εποχών το 8ωρο χωρίς να τελειώσω.Κ όμως.Τρου κ δε τρολάρω.

Σε πιστεύω, αλήθεια.

Αυτό που έχεις παραλείψει να μας πεις όμως είναι το πόση κόκα έχεις σνιφάρει πριν τα 4ωρα που φτάνουν και 6ωρα με ρεκόρ το 8ωρο. Τα ξέρουμε κι εμείς τα κολπάκια, δεν είσαι ο μόνος.

 

 

 

Μαλλον θα κρατιεται.

Ο ένας χέζει μέρα παρά μέρα, ο άλλος κρατιέται, με λίγα λόγια να κρυβόμαστε ότι θεωρούμε ότι είμαστε πεντακάθαροι αλλά την μυρωδιά την έχουμε εκεί κάτω όλοι, εκτός κι αν μόλις έχουμε βγει από το μπάνιο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εε φυσικα, κανεις δε κατουραει κολωνια.

Παντως ο φιλος δε πρεπει να πινει πολλα υγρα, αρα θα του βγαινουν πορτοκαλι... να το προσεξει αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ κάθε μέρα σπίτι την βγάζεις, ή όταν βγαίνεις έξω για καφέ, βόλτα, μάθημα, δουλειά, φιλικά σπίτια κτλ ψάχνεις για νιπτήρες πρόχειρους;

 

Μην είστε βλαμμένοι, στο σπίτι εννοείται και στην γκόμενα. Εκτός αν σκοπεύετε να πηδήξετε ενώ έχετε πάει δουλειά τότε πάρτε μωρομάντιλα, έλεος δλδ να κάθομαι να εξηγώ τα αυτονόητα 5 το πρωί.

 

Κάποιοι καθαρίζουμε της παπάρες μας και κάποιοι παπάρες άμα δε πιάσει σμήγμα δεν μπαίνουν στον κόπο. Ακριβώς επειδή αν το αφήσεις σκυλοβρωμάει και μετά άμα σου κάτσει η δικιά σου (η στον τοξοβόλο ο δικός του) σφύρα μου.

 

Εε φυσικα, κανεις δε κατουραει κολωνια.

Παντως ο φιλος δε πρεπει να πινει πολλα υγρα, αρα θα του βγαινουν πορτοκαλι... να το προσεξει αυτο.

 

Εφόσον σε ενδιαφέρει τόσο πολύ κατουράω τουλάχιστον 3-4 φορές την μέρα και κάθε φορά κάνω την διαδικασία. Το πρόβλημά σας δε καταλαβαίνω. Δεν είπα να τον πλένετε, αυτή είναι η δική μου λόξα, να τον σκουπίζετε όμως μετά το κατούρημα είναι no brainer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην είστε βλαμμένοι, στο σπίτι εννοείται και στην γκόμενα. Εκτός αν σκοπεύετε να πηδήξετε ενώ έχετε πάει δουλειά τότε πάρτε μωρομάντιλα, έλεος δλδ να κάθομαι να εξηγώ τα αυτονόητα 5 το πρωί.

 

Κάποιοι καθαρίζουμε της παπάρες μας και κάποιοι παπάρες άμα δε πιάσει σμήγμα δεν μπαίνουν στον κόπο. Ακριβώς επειδή αν το αφήσεις σκυλοβρωμάει και μετά άμα σου κάτσει η δικιά σου (η στον τοξοβόλο ο δικός του) σφύρα μου.

 

 

 

Εφόσον σε ενδιαφέρει τόσο πολύ κατουράω τουλάχιστον 3-4 φορές την μέρα και κάθε φορά κάνω την διαδικασία. Το πρόβλημά σας δε καταλαβαίνω. Δεν είπα να τον πλένετε, αυτή είναι η δική μου λόξα, να τον σκουπίζετε όμως μετά το κατούρημα είναι no brainer.

Εγώ είμαι βλαμμένος; Για δες τι έγραψες πριν, ότι ΠΑΝΤΑ κάνεις αυτήν την διαδικασία, δεν είπες "πάντα όταν είμαι σπίτι μου ή στης γκόμενας". Και σόρι, δεν ξέρω για σένα, εμένα μου έχει τύχει και απρογραμμάτιστο σεξ εκεί που δεν το περιμένω. Και έχει τύχει να έχω κατουρήσει πριν, πρόχειρος νιπτήρας δεν υπήρχε, τσάντα να χωράει το κουτί με τα μωρομαντηλα δεν κουβαλάω, κάτι μικρά αρωματικά ατομικά για την ευαίσθητη περιοχή είναι για γυναίκες (όχι ότι δεν μπορούν να τα χρησιμοποιήσουν και άντρες αλλά αν στα δει κανένας θα φας κράξιμο πολύ), ε σίγουρα μια μικρή οσμή θα την είχε όσο μπάνιο και αν είχα ρίξει πριν βγω.

 

Συμφωνώ για το σκούπισμα. Εκτός και αν κατουρήσω έξω, εκεί κοιτώ όπου φύγει φύγει μην μου την πει και κανείς. Και όχι, δεν κατουρώ συχνά έξω, αλλά μου έχει τύχει όπως έχει τύχει σε όλους.

 

Τεσπα, πολύ το κουράσαμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη αλλά μήπως δεν πλένετε καλά την περιοχή;

Εγώ πάντα καθαρός νιώθω στην περιοχή ίσως γιατί είμαι αρκετά σχολαστικός στην περιοχή και κάνω μπάνιο μέρα παρά μέρα... Επίσης είναι και το σαπούνι που παίζει μεγάλο ρόλο.

Πάντως η υγρασία πολλές φορές ευθύνεται για τις οσμές. Τώρα αν κάνεις σεξ κάθε μέρα ή τπτ άλλο προφανώς θα θες πλύσιμο συνέχεια για να μην έχεις οσμές και ακαθαρσίες...

 

Φυσικά και είμαι σχολαστικός με την καθαριότητα. Σε βαθμό να χαρακτηρίζομαι και παστρικός απ' τους δικούς μου. Το θέμα είναι οτι ακόμα και μια φορά να κατουρήσεις πάλι θα μυρίσει.

 

Βέβαια πρίν απο "ειδικές" περιστάσεις υπάρχει και το κλασσικό τρίκ που το βάζεις στο νιπτήρα, αλλά λέμε τώρα. Εκτός κάθε φορά που κατουράς βάζεις βρεγμένο χαρτάκι και σκουπίζεσαι... Εγώ βαριέμαι να το κάνω αυτό.

 

Πάντως είναι απίστευτο έ; Ο κλασσικός έλληνας θα τσακωθεί για την ομάδα του, για το αυτοκίνητο του, για την κονσόλα του, για το κινητό του, έχετε παρατηρήσει οτι εδώ και πόσες σελίδες γίνεται παρόμοιου οπαδικού ύφους debate μεταξύ περιτμημένων και μή-περιτμημένων; :-D

 

H δική μου άποψη είναι if it ain't broke, don't fix it. Μόνο κάτι πορνοστάρ επιβάλλεται να κάνουν περιτομή χωρίς να έχουν κάποιο πρόβλημα, για να αντέχουν περισσότερο στις σκηνές...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον σε ενδιαφέρει τόσο πολύ κατουράω τουλάχιστον 3-4 φορές την μέρα και κάθε φορά κάνω την διαδικασία.

 

3-4 φορες μονο κατουρας την ημερα??? :confused:

 

Φιλε ξεκινα να πινεις υγρα επειγοντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ για το σκούπισμα. Εκτός και αν κατουρήσω έξω, εκεί κοιτώ όπου φύγει φύγει μην μου την πει και κανείς. Και όχι, δεν κατουρώ συχνά έξω, αλλά μου έχει τύχει όπως έχει τύχει σε όλους.

 

Τεσπα, πολύ το κουράσαμε....

Το πολύ-πολύ της λες "no τσιμπούκι απόψε", και καθαρίζεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω θέμα γιατί δεν πίνω πολύ νερό ~1-1.5 λίτρο την μέρα.Οπότε πηγαίνω 2 φορές.Αυτές τις 2 φορές όμως φροντίζω και γω να το σκουπίζω με χαρτί.Το να το πλύνω μου φαίνεται too much από την στιγμή που κάνω μέρα παρά μέρα μπάνιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Και σόρι, δεν ξέρω για σένα, εμένα μου έχει τύχει και απρογραμμάτιστο σεξ εκεί που δεν το περιμένω

 

Γι'αυτό το λόγο λοιπόν να είσαι έτοιμος να τον δώσεις χωρίς να σκεφτείς αν ζέχνει η τσουτσου. Ξαναλέω όμως, το wash after pee είναι καθαρά δική μου λόξα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

. Μόνο κάτι πορνοστάρ επιβάλλεται να κάνουν περιτομή χωρίς να έχουν κάποιο πρόβλημα, για να αντέχουν περισσότερο στις σκηνές...

Εκτός αν είσαι αυτός 

manuel_ferrara_0WZc8.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...