Προς το περιεχόμενο

Κοστος περιτομης


Kostasspil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά, εσεις οι circumcised δεν χρειάζεται να τρελένεστε. Αράξτε..... διάλογος γίνεται.

Εν ολίγης, εκει που καταλήγουν  οι περισσότεροι ειναι ότι αν δεν υπάρχει λόγος υγείας, τοτε ειναι αχρείαστη η περιτομή.

Γιατί να πετσοκόψεις, σκόπιμο για το σώμα σου ιστό, αν δεν τίθεται θέμα υγείας ή έστω υγιεινής?

Για να συμβαδίζεις με τα trends της Αμερικής?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 111
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Εν ολίγης, εκει που καταλήγουν  οι περισσότεροι ειναι ότι αν δεν υπάρχει λόγος υγείας, τοτε ειναι αχρείαστη η περιτομή.

Γιατί να πετσοκόψεις, σκόπιμο για το σώμα σου ιστό, αν δεν τίθεται θέμα υγείας ή έστω υγιεινής?

Για να συμβαδίζεις με τα trends της Αμερικής?

Και ξανα. Ποιοι ειναι "οι περισσοτεροι" ? Ο Μπαμπης , ο Βαγγελης και ο geek μαμιας του insomnia που πρωτα googlare τι σημαινει περιτομη και μετα συμπερανε αν ειναι χρησιμη ή οχι με τη βοηθεια της φαντασιας του? Η διαβασες, μελετησες, εψαξες και συμπερανες οτι η επιστημονικη κοινοτητα αποθαρυνει την επεμβαση σε καθε περιπτωση, εκτος αν υπαρχει φιμωση? Αν ισχυει το 1ο δεν αφορα κανεναν λογικο ανθρωπο. Αν ισχυει το δευτερο, πληζ, δειξε μας κι εμας επιτελους πού τα λενε αυτα οι επιστημονες!

 

Δευτερον. Κανεις δεν εγραψε "πατε καντε περιτομη ολοι". Καποιοι γραψανε για τα ωφελη της απο προσωπικες εμπειριες που τεκμηριωνονται και επιστημονικα αλλωστε και καποιοι που δεν ξερω τι ρολο επιδιωκουν στο thread αυτο, απλως υπαρχουν για να ειρωνευονται/ευφυολογουν/αοριστολογουν απεναντι στους πρωτους, ενιοτε να πετανε και διαφορες ουρμπανιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως πείστηκα, κλείνω αύριο κιόλας ραντεβού για circumcision

Ριξε πρωτα μερικες "τουφεκες", ριξε και μερικες μετα την περιτομη και κρατα αναλυτικα στατιστικα.  Οχι τιποτα αλλο αλλα να γινει μια ερευνα της προκοπης στο insomnia να μιλαμε με στοιχεια, οχι λογια του κ@λου.

 

Παντως με κανα 2 κοπελιες που το ειχα "κουβεντιασει" δεν ειχαν δειξει καποια ιδιαιτερη προτιμηση ή να ειδαν διαφορα ,η μια που ηταν και αμερικανα απορουσε και η ιδια γιατι εκει οι περισσοτεροι αντρες πανε για περιτωμη.Ισως βεβαια να φταιει οτι παντα εκαναν σεξ με λαστιχο, ψ@λη ναναι και οτι ναναι  εν ολιγοις. Δεν ξερω αν οι κοπελιες του φορουμ εχουν κατι να προσθεσουν.

 

Ποιός μπορεί να τον έχει 100% στυλιάρη κ να πηδάει 4ωρα non-stop χωρίς να τελειώνει?Αν αυτό είναι αποτέλεσμα της ψιλο αναισθητοποίησης της περιτομής τότε δε νομίζω να παραπονιούνται οι σύντροφοι σας.Ο δικός μου πάντως δεν.

 

Με λίγο εξάσκηση φτάνω κ το 6ωρο.Ενώ ρεκόρ εποχών το 8ωρο χωρίς να τελειώσω.Κ όμως.Τρου κ δε τρολάρω.

Ευτυχως που εισαι gay αλλοιως θα δημιουργουσες θεματα με αυτες τις δηλωσεις. Οχι τιποτε αλλο αλλα διαβαζουν και γυναικες εδω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχως που εισαι gay αλλοιως θα δημιουργουσες θεματα με αυτες τις δηλωσεις. Οχι τιποτε αλλο αλλα διαβαζουν και γυναικες εδω...

Ε,όσα γκομενάκια βγάλω από αυτές τις δηλώσεις θα τις πλασάρω σε σας (βάσει του ποιός είναι πιο γκόμενος).Μπορεί να μαι γκέι αλλά σε τέτοια ζητήματα δεσμεύομαι από το ανδρικό solidarity ρε μαν.Όλα κ όλα.

 

Κ τα βρίσκουμε μεταξύ μας μετά τη μοιρασιά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε,όσα γκομενάκια βγάλω από αυτές τις δηλώσεις θα τις πλασάρω σε σας (βάσει του ποιός είναι πιο γκόμενος).Μπορεί να μαι γκέι αλλά σε τέτοια ζητήματα δεσμεύομαι από το ανδρικό solidarity ρε μαν.Όλα κ όλα.

 

Κ τα βρίσκουμε μεταξύ μας μετά τη μοιρασιά...

Πρεπει να διευκρινησεις οτι αυτες οι επιδοσεις ερχονται λογω της ομοφυλοφυλιας. Στους straight υπερισχυει ο τυπος αυτος nomaam2.jpgπου κρυβουμε μεσα μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να πετσοκόψεις, σκόπιμο για το σώμα σου ιστό, αν δεν τίθεται θέμα υγείας ή έστω υγιεινής?

 

Για να:

 

έχω αισθητικά ένα ψώλαρο που κάνει μπαμ τι παιδαράς είναι
 
........
 
Και μενα η αποψη μου ειναι οτι αν δεν συντρεχει σοβαρος λογος, ειναι ασκοπη/αχρηστη επεμβαση.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξυ το κουλο της υποθεσης μεχρι τωρα...

Λενε καποια ατομα πως ειχαν φιμωση και πως κανοντας περιτομη βελτιωθηκε η σεξουαλικη τους ζωη.

Σοβαρα ρε παιδια? Ειχατε φιμωση και μετα την περιτομη βελτιωθηκε η σεξουαλικη σας ζωη? Πεφτω απο τα συννεφα...

 

Αυτο που λετε ειναι αυτονοητο μαγκες. Αν εχεις ''προβλημα'' ασφαλως και η περιτομη θα σε βοηθησει και ισως ειναι και απαραιτητη να γινει.

Οι προσωπικες σας εμπειριες ομως περι βελτιωσης της σεξουαλικης σας ζωης δεν εχουν καμια βαση εξαιτιας της φιμωσης που ειχατε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη γράφουμε πράγματα που δεν ισχύουν. Αν ίσχυε, δε θα υπήρχε λόγος να γίνεται χειρουργική αντιμετώπισης της.

 

Iσχυει φιλε. Το εχω διαβασει και, το κυριοτερο, συνεβη σε συγγενη μου.

Πιθανολογω οτι ειναι μεθοδος που δεν επιτυγχανει παντα, ισως γιατι υπαρχουν σταδια φιμωσης(ηπια ή σοβαρη)

Εμένα πάντως πείστηκα, κλείνω αύριο κιόλας ραντεβού για circumcision

 

Προσεξε τοτε το επομενο πρωι μην εχεις στυση και τη πατησεις οπως ο ψυχολογος μας, που του εφυγαν ραμματα και γεμισε αιμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιος να παει με τν Τοξο να επιβεβαιωσουμε το 6ωρο ακαταπαυστο καρφωμα.

 

Αραγε ο Μπερλουσκονι να χει περιτομη? Τοτε σιγουρα δν ισχυει το θεματακι της μειωμενης ανδρικης λιμπιντο κατα την παροδο των ετων.

αποψη γυναικων, δεν μυριζει κ διαρκει λιγακι παραπανω(οχι οτι δν ισχυει κ στους υπολοιπους)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ο τοξοβολος για να κανει σεξ πρεπει αναβαλλει δουλειες, ραντεβου, υποχρεωσεις, μονο και μονο για να προλαβει να τελειωσει.

 

Ξυπναει ας πουμε μια κυριακη κατα τις 12, πινει καφε, τρωει κλπ, κατα τις 3 αρχιζει το σεξ και οταν τελειωσει κατα τις 11 το βραδυ μετα απο 8 ωρες ετοιμαζεται να πεσει παλι για υπνο. Αυτη ειναι η μερα του...

Αν δε αποφασισει να κανει σεξ το βραδυ (κατα τις 12 π.χ.) ισα ισα προλαβαινει να τελειωσει για να παει, αυπνος φυσικα, το πρωι στη δουλεια...

 

Τι ακουμε εδω μεσα θεε μου!!!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα, ο ψυχολογος μας προκειμενου να προκαλεσει και να προβαλει την ιδιαιτεροτητα του θα πει οτι πιο χοντρο μπορουμε να φανταστουμε:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς ακόμα και κάθε μέρα να κάνεις μπάνιο μια μυρωδιά θα την έχεις ότι και να γίνει. Δεν έχω κάνει περιτομή, αλλά δεν υπάρχει τρόπος να κρατήσεις καθαρή την περιοχή αν δεν κάνεις το λιγότερο κάθε μέρα μπάνιο. Υπο αυτή την οπτική, είναι χρήσιμη.

 

Συγνώμη αλλά μήπως δεν πλένετε καλά την περιοχή;

Εγώ πάντα καθαρός νιώθω στην περιοχή ίσως γιατί είμαι αρκετά σχολαστικός στην περιοχή και κάνω μπάνιο μέρα παρά μέρα... Επίσης είναι και το σαπούνι που παίζει μεγάλο ρόλο.

Πάντως η υγρασία πολλές φορές ευθύνεται για τις οσμές. Τώρα αν κάνεις σεξ κάθε μέρα ή τπτ άλλο προφανώς θα θες πλύσιμο συνέχεια για να μην έχεις οσμές και ακαθαρσίες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερεις τι γινεται, δε το πλενουν καλα το τσουτσουνι τους.

Δε τραβουν πισω τη πετσα ωστε να πλενουν το τσουτσουνοκεφαλο απο τη βαση του...


Τώρα αν κάνεις σεξ κάθε μέρα ή τπτ άλλο προφανώς θα θες πλύσιμο συνέχεια για να μην έχεις οσμές και ακαθαρσίες...

 

Στο σεh που λες περιλαμβανεται και η μ@λ@κι@ ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...