Προς το περιεχόμενο

Κοστος περιτομης


Kostasspil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε λέω μαλακίες λέμε.Απλά δε γνωρίζω κατά πόσο το ντούρασελ εφέκτ οφείλεται στη περιτομή ή κατα πόσο στο οτι είμαι θερμός παλήκαρος στο σεξ.Αν προέρχεται από τη περιτομή τότε welcome παρελκόμενο λέω.

 

Δεν έχουμε στατιστικά στοιχεία προ περιτομής?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 111
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ποιός μπορεί να τον έχει 100% στυλιάρη κ να πηδάει 4ωρα non-stop χωρίς να τελειώνει?Αν αυτό είναι αποτέλεσμα της ψιλο αναισθητοποίησης της περιτομής τότε δε νομίζω να παραπονιούνται οι σύντροφοι σας.Ο δικός μου πάντως δεν.

 

Με λίγο εξάσκηση φτάνω κ το 6ωρο.Ενώ ρεκόρ εποχών το 8ωρο χωρίς να τελειώσω.Κ όμως.Τρου κ δε τρολάρω.

Με ή δίχως lunch break?

 

Επίσης να ζητήσεις τα μισθά σου στις υπερωρίες να μην τα φάει η π@#τανα η εργοδοσία.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το οτι το κάνουν στην Αμερική και έχει γίνει μόδα δεν σημαίνει ότι είναι σωστό. Σε όλη την Ευρώπη, Ασία κλπ δεν ειναι κανεις με περιτομή.Είναι βλάκες όλοι αυτοί?

 

Επίσης, σε εκείνο το κομμάτι που κόβεις για την περιτομή, υπάρχουν πάρα πολλά νεύρα. Οπότε αυτός που έχει κανει περιτομή ευχαριστιέται το σεξ λιγότερο από αυτόν που δεν εχει κάνει.

Δεν ειναι μονο οι Αμερικανοί, ολος ο μουσουλμανικος πληθυσμός κάνει περιτομή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικές από τις επεμβάσεις μου (που θυμάμαι)

 

Λέιζερ αποτρίχωση στέρνο/όμους/μηροί (κράτησε καιρό επαναλαμβανόμενες θεραπειες)

 

Μιλάμε για σοβαρή επέμβαση όχι αστεία

 

Ποιός μπορεί να τον έχει 100% στυλιάρη κ να πηδάει 4ωρα non-stop χωρίς να τελειώνει?Αν αυτό είναι αποτέλεσμα της ψιλο αναισθητοποίησης της περιτομής τότε δε νομίζω να παραπονιούνται οι σύντροφοι σας.Ο δικός μου πάντως δεν.

 

Με λίγο εξάσκηση φτάνω κ το 6ωρο.Ενώ ρεκόρ εποχών το 8ωρο χωρίς να τελειώσω.Κ όμως.Τρου κ δε τρολάρω.

 

Ένσημα σου κολλάει?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ακριβώς σου κόβουν στην περιτομή???

Σου αφαιρεί μια από τις πλέον ερωτογόνες ζώνες του σώματος , την ακροποσθία με το χαλινό και τις χιλιάδες νευρικές απολήξεις που φιλοξενούνται εκεί

Μετά από αυτό ,καθώς η βάλανος θα μένει σταθερά εκτεθειμένη στις τριβές με τα ρούχα και σε συνθήκες υψηλής εξάτμισης , θα οδηγηθεί με τα χρόνια σε ξήρανση και περαιτέρω απώλειες αισθητηρίων που επιφέρουν σχετική αναισθησία και τότε ξεκινάει αυτό που λέμε η "κάτω βόλτα". .. που δεν έχει όμως πισωγύρισμα .

Οι θρησκευτικοί λόγοι για τους οποίους εκτελείται περιτομή είναι ακριβώς αυτό,να ελεγχθεί η αντρική σεξουαλικότητα έτσι ώστε να διευκολυνθεί η τήρηση των ιερών γραφών που προφανώς είναι ασύμβατες με την καλπάζουσα επιθυμία για sex

 

Εγχείριση κάτω εκεί κάνουμε μόνο αν έχουμε πολύ φίμωση της βαλάνου και σε αυτή την περίπτωση αφαιρούμε ή ανοίγουμε μόνο το σημείο της στένωσης

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για τις απαντησεις. Οσο για καποιους φιλους που δεν ξερουν γραφη και αναγνωση, το θρεντ λεγεται "κοστος περιτομης" που σημαινει οτι εδω μιλαμε για (μαντεψτε)... ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΠΕΡΙΤΟΜΗΣ. κανεις δεν σας ρωτησε αν θα κανατε και κανεις δεν θα σας ρωτησει για να κανει. Το θρεντ μπορει παρακαλω να κλειδωθει γιατι ξεφυγαμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου αφαιρεί μια από τις πλέον ερωτογόνες ζώνες του σώματος , την ακροποσθία με το χαλινό και τις χιλιάδες νευρικές απολήξεις που φιλοξενούνται εκεί

Μετά από αυτό ,καθώς η βάλανος θα μένει σταθερά εκτεθειμένη στις τριβές με τα ρούχα και σε συνθήκες υψηλής εξάτμισης , θα οδηγηθεί με τα χρόνια σε ξήρανση καιωπεραιτέρω απώλειεςωαισθητηρίων που επιφέρουν σχετική αναισθησία και τότε ξεκινάει αυτό που λέμε η "κάτω βόλτα". .. που δεν έχει όμως

πισωγύρισμα .

Οι θρησκευτικοί λόγοι για τους οποίους εκτελείται περιτομή είναι ακριβώς αυτό : να ελεγχθεί η αντρική σεξουαλικότητα έτσι ώστε να διευκολυνθεί η τήρηση των ιερών γραφών που προφανώς είναι ασύμβατες με την καλπάζουσα επιθυμία για sex .

Εγχείριση κάτω εκεί κάνουμε μόνο αν έχουμε πολύ φίμωση της βαλάνου και και σε αυτή την περίπτωση αφαιρούμε ή ανοίγουμε μόνο το σημείο της στένωσης

 

Ναι αλλά σπρώχνεις 8ωρο, τι να την κάνεις την αίσθηση?

 

Ευχαριστω για τις απαντησεις. Οσο για καποιους φιλους που δεν ξερουν γραφη και αναγνωση, το θρεντ λεγεται "κοστος περιτομης" που σημαινει οτι εδω μιλαμε για (μαντεψτε)... ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΠΕΡΙΤΟΜΗΣ. κανεις δεν σας ρωτησε αν θα κανατε και κανεις δεν θα σας ρωτησει για να κανει. Το θρεντ μπορει παρακαλω να κλειδωθει γιατι ξεφυγαμε;

 

Το κόστος απαντήθηκε από το πρώτο ποστ

Δεν βλέπω το κακό στο να συζητάμε για το θέμα, σε φόρουμ είμαστε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιός μπορεί να τον έχει 100% στυλιάρη κ να πηδάει 4ωρα non-stop χωρίς να τελειώνει?Αν αυτό είναι αποτέλεσμα της ψιλο αναισθητοποίησης της περιτομής τότε δε νομίζω να παραπονιούνται οι σύντροφοι σας.Ο δικός μου πάντως δεν.

 

Με λίγο εξάσκηση φτάνω κ το 6ωρο.Ενώ ρεκόρ εποχών το 8ωρο χωρίς να τελειώσω.Κ όμως.Τρου κ δε τρολάρω.

Sorry τωρα αλλα αυτο που περιγραφεις ειναι καλο και στα υπερ?

Το να βαρας 4 ωρες και να μην μπορεις να τελειωσεις δεν ειναι πλεονεκτημα αλλα μαρτυριο...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου αφαιρεί μια από τις πλέον ερωτογόνες ζώνες του σώματος , την ακροποσθία με το χαλινό και τις χιλιάδες νευρικές απολήξεις που φιλοξενούνται εκεί

Μετά από αυτό ,καθώς η βάλανος θα μένει σταθερά εκτεθειμένη στις τριβές με τα ρούχα και σε συνθήκες υψηλής εξάτμισης , θα οδηγηθεί με τα χρόνια σε ξήρανση και περαιτέρω απώλειες αισθητηρίων που επιφέρουν σχετική αναισθησία και τότε ξεκινάει αυτό που λέμε η "κάτω βόλτα". .. που δεν έχει όμως πισωγύρισμα .

Οι θρησκευτικοί λόγοι για τους οποίους εκτελείται περιτομή είναι ακριβώς αυτό,να ελεγχθεί η αντρική σεξουαλικότητα έτσι ώστε να διευκολυνθεί η τήρηση των ιερών γραφών που προφανώς είναι ασύμβατες με την καλπάζουσα επιθυμία για sex

 

Εγχείριση κάτω εκεί κάνουμε μόνο αν έχουμε πολύ φίμωση της βαλάνου και σε αυτή την περίπτωση αφαιρούμε ή ανοίγουμε μόνο το σημείο της στένωσης

Παπάτζες ολκής μειτι.Αν η περιτομή ''ελέγχει'' την ανδρική σεξουαλικότητα τότε εγώ είμαι στρέητ να πούμε.Ούτε η ξηρότητα ούτε η ψιλο αναισθησία deters την σεξουαλική ικανοποίηση.Η μεν πρώτη επανέρχεται φυσιολογικά την ώρα του σεξ ή δε δεύτερη τουλάχιστον στη περίπτωση μου είναι απειροελάχιστη κ ενδεχομένως βοηθητική για να ελέγχω κ παρατείνω την εκσπερμάτιση μου ΑΝ κ εφόσον θέλω.

 

Τα άλλα παραμύθια της χαλιμάς μάγκες.Σας ομιλεί σεξ μάνιακ περικαλώ με άριστη κ πολύ ποιοτική σεξουαλική ζωή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πώ και εγω την άποψη μου.. ολα στο σώμα μας είναι για κάποιο λογο.. ( λεω εγω τωρα.. ) δεν πιστέυω οτι μου περισσεύει κάτι οταν είμαι υγιης..

τώρα για τις επιδόσεις.. δεν μου έχει τύχει ποτέ να κάνω πανω απο μιάμιση ωρα να τελοιώσω, αλλά δεν σημαίνει οτι ρίχνω μόνο ένα γύρο και έτσι μου αρέσει..

 

και τωρα για το τόξο μας.. φίλε δεν σου το λέω με κακία και γενικώς ούτε σου τη λέω, απ όσα διάβασα, σε ψυχολόγο δοκίμασες να πάς?

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aς ξεκινησουν τις επισκεψεις σε ψυχολογους αυτοι που βγαζουν συμπερασματα για τις αρνητικες (!) επιδρασεις της περιτομης χωρις να την εχουν κανει και αγνοωντας τοσο τους επιστημονες οσο και αυτους που την κανανε (τους οποιους τους βγαλατε ανοργασμικους και σχεδον ανικανους), και μετα στελνουμε και τον τοξοβολο σε συναδελφο του.

 

Βεβαια νταξει, σε ελληνικο τεχνολογικο φορουμ, δε θελει και πολλη φαντασια για το που θα κατεληγε τετοια συζητηση που αφορα το ανδρικο μοριο. Ο ενας ειναι πιο μαμιας απτον αλλον κι ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...