Προς το περιεχόμενο

Lenovo A850 vs Lenovo P780


glix

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παντως τα mAh της μπαταριας μην τα παιρνεις σαν παρα πολυ σοβαρο κριτηριο! εχω το 770 το οποιο εχει 3500mAh, και, οχι οτι δεν κραταει η μπαταρια, αλλα μετα απο 5 μηνες εχω 2 μερες περιπου αναμονη.

 

εκανα παρα πολυ προσεχτικες φορτισεις (πληρεις) και χρησεις, αλλα δε νομιζω οτι τελικα η μπαταρια του εχει την τοσο μεγαλη αντοχη. σιγουρα τα 4000 του 780 ειναι καλυτερα αλλα σκεψου οτι εχεις και μεγαλυτερη οθονη. δεν ξερω, φιλαρακι που πηρε μια κινεζια (ZOPPO κατι τετοιο), με 2200mAh, εχει την ιδια αναμονη περιπου με μενα που εχω 3500 και θεωρητικα θα επρεπε να κραταω παραπανω. και εχει και 0,3 ιντσες μεγαλυτερη οθονη και 4πυρηνο επεξεργαστη (ενω το 770 εχει διπυρηνο).

 

αυτα εν συντομια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε 15 εργασιμες θα εχει ερθει με sing post.Με hk post ειναι τα δυσκολα που το παιρνεις οταν κλεισει μηνας

 

Αποστολή από το GT-N7100 με τη χρήση Insomnia App

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To 4px worldwide expres μου δίνει 7/11/2013 8:29 είναι στο honk Kong και 8:34 της ιδίας μέρας Σιγκαπούρη και δεν δουλεύει am/pm δουλεύει 24 ωρο το ρολόι τους!!Star treck τηλεμεταφορα  !!!  Χαχαχα  .Οκ όλοι όσοι παραγγελνουμε από Κίνα ξέρουμε ότι το 20 ήμερο το έχουμε στο νερό απλά με το tracking number μπαίνεις στην μπριζα και που είναι και γιατί είναι εκεί ακόμα!! Υπομονηηηηηη θα μας έρθει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπερα  ενδιαφερομαι  και εγω για το lenovop780 ειναι καλο  αξιζει ?

Εμεις , αφου το πηραμε , προφανως και πιστεουμε οτι σε αυτα τα λεφτα ειναι το καλυτερο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως βρε παιδια,κοιτατε κινητα,αλλα για SAR κανεναν δεν βλεπω να αναφερει.Οταν ειδιαιτερα καποιοι,το βαζουν στο κεφαλι τους,διχως hands διχως τιποτε.

Ποτε σε συζητηση δεν ειδα να θιγεται το θεμα ψησιματος του εγκεφαλου.

Π.χ βλεπω καποιο να εχει 0.21 W/kg (head),και το αλλο 0,972 ή ακομη στα sony που ειναι πανω απο 1,1 και κανεις δεν λεει τιποτε.

Κανετε ποτε συγκριση αυτων των τιμων;Συγνωμη για το ΟΤ λιγο,αλλα μιλαμε για κινητα,που τα'χουμε διπλα στο κεφαλι μας 24/7.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστη η παρατήρηση.

Το p780 εχει 0,26

Το samsung s4 εχει 0,42

Το a850 εχει 0,47

p780,εχει αν δεν κανω λαθος 0,972(head).

 

http://shopap.lenovo.com/in/en/smartphones/p-series/p780/#techspecs

 

To s3 π.χ που εχω εγω απο ΕU οχι usa,εχει

 

http://www.gsmarena.com/samsung_i9300_galaxy_s_iii-4238.php

0.21(head),και το χαμηλωτερο που εχω δει εως τωρα σε κινητο.

 

To A850 δεν το βρηκα ακομη το ψαχνω.οκ,το βρηκα,0,469(head),0.756(body).

 

 

Οσο το μικροτερο νουμερο τοσο το καλυτερο ?

Ναι.

 

Δειτε διαφορες σε τιμες(τυχαια αναφερω),για τις ταξεις μεγεθους.

 

http://www.gsmarena.com/sony_xperia_tipo_dual-4832.php

1,62(head),ΟΤΑΝ το οριο ειναι 1,61 η χειροτερη περιπτωση,μαλιστα σε EU.

Γενικα καλα τα κινητα,αλλα και η υγεια ειναι το πρωτο που θα επρεπε να μας απασχολει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θες να πεις δηλαδη οτι το P780 σε αυτο το θεμα , τηγανιζει και το σωμα μας , και τον εγκεφαλο μας.

Καταλαβα....κατι θα ειχε λαθος....

Aν προσεξεις νουμερα μεσα στο Gsarena,θα δεις απο 0,2~1,6 και βαλε σε μερικα.Αν παρεις την βαση μεχρι την κορυφη,ειναι νουμερα 5 φορες μεγαλυτερα.

Αυτα δινονται απο μετρησεις σε κεφαλι αποστασης 15 εκ,καθως και στο σωμα.Γι'αυτο σε πολλα αναφερουν head και body.

Το βαζεις στο κεφαλι σου οταν μιλας,και το κουβαλας επανω σου.Η ακτινοβολια δεν ειναι καθολου αθωα,και υπαρχουν ορια σε αυτην.

Οποτε οταν εισαγεις τον δεικτη sar μεσα στις επιλογες σου,αφου θελεις κινητο,και οχι λαπτοπ,και τηρεις τα μετρα ασφαλειας σε συνδυασμο με μετριους και χαμηλους δεικτες,εισαι σαφως σε καλυτερη θεση,απο καποιον που ξεχνα να το κλεισει,και με δεικτες sar ανω του μεσου ορου.Πιστευω προσωπικα μεχρι 0,7 ειναι ενας πολυ καλος δεικτης σε κινητο,με προσεκτικη χρηση,και τηρηση ορισμενων κανονων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις ειδα αυτο με το Tracking number απ το 4px σιτε .

http://prntscr.com/22y6hk

Τι παει να πει αυτο που λεει και το GR?

Ειναι ηδη στην ΕΛΛΑΔΑ ?

Το μοναδικο κακο τωρα που εμαθα ειναι οτι το κινητο ''ΙΣΩΣ '' να τηγανιζει το κεφαλι μας οταν θα μιλαμε.... :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...