Προς το περιεχόμενο

Lenovo A850 vs Lenovo P780


glix

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια , χαιρομαι που το θεμα ειναι ξανα ζωντανο ,

 

εκανα οικονομια 1 βδομαδα και τελικα πηγα απ τα 145 ευρω συνολο για το Α850 , στα 198 ευρω και πηρε το P780 σε λευκο

Και πολυ καλα εκανες.Δεν εχουν καμια σχεση αυτα τα 2 κινητα.Και ουτε η σειρα A της lenovo εχει καμια σχεση με τις σειρες P η S η K ξεφευγει πολυ σε χρηματα οκ

Αν ηθελες οπωσδηποτε πανω απο 5 ιντσες μπορουσες να πας στο thl w7 και οχι στο a850.Μια χαρα ειναι και η 5 ιντσες.Το μονο θεμα στο 780 για μενα ειναι οτι ηταν λιγακι βαρυ.

 

Αποστολή από το GT-N7100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ε ναι και εγω ετσι το ειδα, δηλαδη ηθελα και μια θηκη lenovo να γραφει απο εξω...την πληρωσα απο ebay ενα 10αρικο.
Κοιτα εγω την εκανα την οικονομια ωστε να το παρω  μονο και μονο γιατι ειδα την μπαταρια που ειναι τερας!! Και επισης τους ειπα και τα καλωδια αυτα για να μπορω να δωσω ρευμα σε καποιον φιλο μου....Τωρα που ειναι και χειμωνας , ολο και σε καποια τσεπη θα μπουνε και ετσι χτυπα ξυλο γινει κατι να εχω παντα μπαταρια.

Επιπλεον , μπορουσα να το παρω και πιο φθηνα (συνολο) , δηλαδη εχασα ενα 5ευρω απ το paypal αλλα και αυτοι στο ΣΚΥΠΕ (βασικα ειναι γυναικα με αυτην που μιλας στο  Minideal) δεν μου ειπε προσεχε εκει για να μην χασω χρηματα.

Τελος παντων ,μου εκαναν τα καλωδια δωρο με ειπαν.
Τι εννοεις οτι ειναι βαρυ?για το Βαρος λες?
Εδω βλεπω οτι εχεις το GT-n7100 ,δεν σου ειναι βαρυ αυτο? :-D

Υ.Γ Εαν δεν υπηρχε αυτες τις μερες ενα θεματακι με το To2c , ισως να το επερνα και απο εκει .Αλλα ειδα οτι απ το minideal ηταν πραγματικα ευγενικοι μαζι μου ,κουτσα στραβα εβγαλε ακρη μαζι μου αν και την ζαλισα λιγο την γυναικα ...
Περιμενω, τελος του μηνα λογικα θα μου ειναι στα χερια (ελπιζω) ,απο αυριο ειπαν θα παρω και εναν κωδικο να δω ποτε θα μου ερθει , με αυτον δεν γνωριζω τι πρεπει να κανω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανες καλη επιλογη.

Και το note 2 βαρυ ειναι αλλα καποιες φορες το 780 με κουραζε πολυ στο χερι δε ξερω γιατι.Τσεκαρε το και εσυ οταν το παρεις.

 

Αποστολή από το GT-N7100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι πως θα το παρω ..τι ρομ θα εχει και τα σχετικα ,λεω να μην το πειραξω καν ...ετσι οπως θα το παρω ετσι να το αφησω...
γιατι ειχα χαλασει ενα παλιο κινεζικο ταβλετ και τσαμπα τα λεφτα μου πριν 1 χρονο....Το θεμα ειναι οτι αν το αφησω ετσι ,θα κανει οτι θα κανει ή οχι ? θα εχει μειωμενες αποδοσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Το θεμα ειναι πως θα το παρω ..τι ρομ θα εχει και τα σχετικα ,λεω να μην το πειραξω καν ...ετσι οπως θα το παρω ετσι να το αφησω...<br>

γιατι ειχα χαλασει ενα παλιο κινεζικο ταβλετ και τσαμπα τα λεφτα μου πριν 1 χρονο....Το θεμα ειναι οτι αν το αφησω ετσι ,θα κανει οτι θα κανει ή οχι ? θα εχει μειωμενες αποδοσεις?</p>

Δεν ειναι αναγκη να του αλλαξεις rom.Μια χαρα ειναι ετσι.

 

Αποστολή από το GT-N7100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε άντε με το καλό να σου έρθει .Η μπαταριά 4000 ma πρέπει να τα σπάει !Κάτι διάβασα ότι από το 2014 η Lenovo μπαίνει με τα κινητά και στην Ευρωπαϊκή αγορά οπότε ίσως να έχουμε και εγγύηση ποιος ξέρει !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα
Απο χθες , Η κατερινα(ετσι την λενε, την εμαθα πλεον :devil:  ) του Minideal , με ειπει οτι σημερα θα ειχα το Tracking Number. αλλα Τιποτα...
Θα περιμενω και σημερα και απο αυριο ξανα εμαιλ ωστε να τους ζαλισω λιγο περισσοτερο....
Την θηκη που πηρα απ το ebay, μετα απο εμαιλ που εστειλα και σε αυτον (ΚΙΝΕΖΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ) μου την εστειλε και εδωσε και Tracking Number.

Αυτο που καταλαβα τελικα γενικα με καθε αγορα ειναι να τους εχεις με το μαστιγιο....Δεν γινεται αλλιως.

Τα λενοβο ειπαν απ το 2014 στην Ευρωπη , και εγω το ειδα αυτο καπου , το θεμα ειναι το δικο μας δεν πιστευω να εχει εγγυηση καθως αυτοι απ το minideal το φερνουν ροοτ και αλλαγη της ROM για να εχουμε εμεις τα αγγλικα και Ελληνικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και πιάσαμε το θέμα tracking number. Σε αναλογη παραγγελία για φίλο το tracking number ήρθε μετά απο 2-3 μέρες αλλά στο singpost ειχε ελάχιστα στοιχεία. Επικοινώνησα με Minideal και μου ειπαν να κοιτώ στο 

http://en.4px.com/index.php?option=com_tracking4px

 

Εκεί όντως εμφανίστηκαν πολύ περισσότερα στοιχεία, αλλά τώρα εχω αλλο προβλημα. Η τελευταία ενημέρωση ειναι πριν απο 10 μέρες και το είδος φαίνεται στη Σιγκαπούρη. Οι αντίστοιχες πληροφορίες δεν φαίνονται στο singpost. 

 

Όσοι εχετε παραλάβει απο minideal-singpost (π.χ. stamatinho), είχατε ανάλογη εμπειρία; Όταν μπήκε Ελλάδα, εμφανίστηκε κάτι στο singpost/4px ή απλώς ήρθε ο ταχυδρόμος σπίτι με το πακέτο;

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την στιγμή που σου δίνουν track number αυτό σημαίνει πως έχει πάει στο ταχυδρομείο .Τώρα κάθε πότε φεύγει από Σιγκαπούρη για Ελλάδα εκεί ναι φαντάζομαι θα είναι κάποιες συγκεκριμένες φορές .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ρε παιδια ? το Minideal ειναι Σιγκαπουρη?Μπορει να ειναι ΚΙΝΑ καπου εκει μεσα στην ΑΣΙΑ και να παει πρωτα Σιγκαπουρη και μετα ΕΛΛΑΔΑ ή καπως ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...