Προς το περιεχόμενο

Samsung UE46F6100 268,49Ε


sane

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αμα παω στο σουπερμαρκετ και δω στο ραφι τα δρακουλινια 0,1 ευρω και παω στο ταμειο και μου πουν συγγνωμη λαθος,εχουν 1 ευρω ηταν τυπογραφικο ξερετε τι γινεται?... (ρητορικη ερωτηση)

αγοραζεις πακοτινια

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 58
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

<p>αμα παω στο σουπερμαρκετ και δω στο ραφι τα δρακουλινια 0,1 ευρω και παω στο ταμειο και μου πουν συγγνωμη λαθος,εχουν 1 ευρω ηταν τυπογραφικο ξερετε τι γινεται?... (ρητορικη ερωτηση)</p>

 

Ξεχασαν την τιμη απο τα φοφικο.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικα παραγγειλα πρωτος οπου και μου την ακυρωσαν σημερα που πηρα τηλεφωνο λογω κατι για τον προμηθευτη,δεν πολυ εδωσα σημασια γιατι ημουν προετοιμασμενος απο αυτα που ειπατε εδω...προσωπικα πιστευω οτι αφου εκανε λαθος το μαγαζι θα επρεπε και να το διορθωσει.Δεν λεω να μου εστελναν την τηλεοραση,απλα το λιγοτερο ενα συγγνωμη και αναγνωριση του λαθους τους και οχι δικαιολογιες.Κατι τετοιοι αξιζουν αρνητικες αξιολογησεις μπας και αρχισουν και φαιρονται σαν επαγγελματιες.Τελος το θεμα απο εμενα εκτος αν ειναι καποιος αλλος ακομα σε αναμονη παραλαβης.

 

Αν εγινε έτσι και σου είπαν κάτι τέτοιο είναι φάουλ του μαγαζιού, βγάζει μάτι ότι δεν είναι κανονική τιμή εδώ έχει και τη φωτογραφία μιας TOSHIBA στην οποία ταιριάζει η τιμή. Κατα λάθος ή επίτηδες το λάθος η δικαιολογία αυτή είναι σαφώς ψέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά την ταπεινή μου άποψη, θα μπορούσαν να ζητήσουν συγνώμη για το λάθος ΤΟΥΣ και να προτείνουν σε όσους πρόλαβαν να παραγγείλουν (εάν επιθυμούν) να παραλάβουν σε (πραγματική.!!!) τιμή κόστους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν βαριέσαι linkαρε τον...

 

στο internets όμως σου πετάνε ένα τέλειωσαν τα αποθέματα και καθαρίζουν :P

ε δε θυμαμαι τωρα που ειναι,

παντως στο καρφουρ που εχει τυχει να δω,επειδη ειναι λαμογια,εχουν ταμπελακι στα ταμεια που λεει αν βρειτε προιον που εχει διαφορα τιμης απο ραφι στο ταμειο σας το χαριζουμε...

για να μη τους κυνηγησεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά για να πούμε και του στραβού το δίκιο...

 

... μας αρέσει να πληρώνονται τα λάθη...

 

... των άλλων (και οχι τα δικά μας)

εε..ναι και?τι θες να πεις με αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα περάσω από όλες τις εκθέσεις αυτοκινήτων. σε κάποια θα έχουν ξεχάσει ένα μηδενικό στο τέλος στην ταμπελίτσα δίπλα στο αυτοκίνητο, δεν μπορεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...