Προς το περιεχόμενο

Πρόστιμο $340.000 στη Samsung για ψεύτικες αξιολογήσεις και σχόλια σε forums


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παπ@ρια μαντολες, και καλά τώρα οι πωλήσεις θα μειωθουν?

 

 

ένας καταναλωτής κοιτάει το προϊών όχι τα πρόστιμα της εταιρίας + χρονιά χρήστης xperia προτιμώ samsung

 

bb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παπ@ρια μαντολες, και καλά τώρα οι πωλήσεις θα μειωθουν?

 

 

ένας καταναλωτής κοιτάει το προϊών όχι τα πρόστιμα της εταιρίας + χρονιά χρήστης xperia προτιμώ samsung

 

bb

εγω παλι σα λογικος χρηστης προτιμω το καλυτερο της τσεπης μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ναι δηλαδη αν καποιος που εχει ρολεξ βγαινουν αυτοι με τα πλαστικα των μαυρων ή με τις κορεατικες απομιμησεις του και του λενε συνεχεια οτι ειναι προβατο κ θυμα που εδωσε τοσα για ενα ρολεξ και τα δικα τους λενε επισης την ωρα και ειναι τρεντυ και ολα μαζι κανουν παραπανω πωλησεις απο το ρολεξ του, παρασυρθει και πεσει στο επιπεδο τους να τους απαντησει, ειναι fanboy και μετοχος????

Στα ρολεξ το κοστος κατασκευης τους ειναι πολυ μεγαλυτερο απο ενα "απλο πλαστικο ρολοι". Τα iphone κατασκευαζονται φτηνοτερα απο πολλες κινεζικες μουφοπλαστικουρες αλλα κοστιζουν τα διπλοτριπλασια. Αρα η συγκριση, ακυρη. Οπως και η συγκριση Ferrari με Lada. Εκτος και αν η Ferrari εχει το ιδιο κοστος παραγωγης με τα Lada, οποτε παω πασο. Αλλα keep dreaming εσυ οτι αγοραζεις Rolex και Ferrari. Brainwash λεγεται

 

Μου συγκρινεις τα iphone που παραγονται σε κινεζικα factories κατα εκκατομυρια με φτηνο αλουμινιο με Rolex και Ferrari που το καθε μοντελο της βγενει σε 50 και 100 κομματια ολα χειροποιητα φτιαγμενα απο κρυσταλα και ανθρακονηματα. Νταξει, το πιασαμε το νοημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...