Προς το περιεχόμενο

Αγορά Inkjet πολυμηχανήματος(Epson xp405 vs HP 3525)


thanasismen76

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τρίτη θα παραλάβω τον HP 3525 από το πλαίσιο. Επειδή δεν το αναφέρει και με έχει μπερδέψει με άλλα site που είδα, έρχεται με τα μελάνια του; ή να κάνω δεύτερη παραγγελία και για τα μελάνια; 
 

Πώς σας φάνηκε και σαν μηχάνημα; Δεν έχω ακούσει καλά λόγια για το μαύρο του. Έχει εκτυπώσει κανείς; 
Αυτή τη στιγμή έχω τον lexmark x2670... -απαίσιος!- 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρίτη θα παραλάβω τον HP 3525 από το πλαίσιο. Επειδή δεν το αναφέρει και με έχει μπερδέψει με άλλα site που είδα, έρχεται με τα μελάνια του; ή να κάνω δεύτερη παραγγελία και για τα μελάνια; 

 

Πώς σας φάνηκε και σαν μηχάνημα; Δεν έχω ακούσει καλά λόγια για το μαύρο του. Έχει εκτυπώσει κανείς; 

Αυτή τη στιγμή έχω τον lexmark x2670... -απαίσιος!- 

Σε αλλο site αναφερει :

Περιερχόμενα Συσκευασίας:
Εκτυπωτής HP Deskjet Ink Advantage 3525 e-All-in-One, αρχικά δοχεία μαύρης, κυανής, ματζέντα και κίτρινης μελάνης HP 655, καλώδιο τροφοδοσίας, CD λογισμικού, καλώδιο εγκατάστασης USB μήκους 1m, οδηγός αναφοράς
Οποτε θα εχει τα αρχικα μελανια.Εχω πηρα πριν λιγες μερες τον 5525(φορανε ιδια μελανια) και δεν εχω παραπονο απο το μαυρο μεχρι στιγμης.Εκτυπωνω καθημερινα και η σταθμη πεφτει πολυ αργα.Εχει και καλωδιο USB για μη ασυρματη συνδεση.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...