Προς το περιεχόμενο

ο εκτυπωτής μου δεν εκτυπώνει κείμενο (!)


-snorkel-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σε όλους.Σήμερα παρουσιάστηκε ένα πρόβλημα με τον εκτυπωτή μου.Είχα ένα κείμενο με 2 εικόνες και μου εκτύπωσε μόνο τις εικόνες (χάλια).Μήπως πάτησα κατά λάθος κανένα κουμπί και το κάνει αυτό;Έχω windows 8 και το word10 και εκτυπωτή Epson xp 205.Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σε όλους.Σήμερα παρουσιάστηκε ένα πρόβλημα με τον εκτυπωτή μου.Είχα ένα κείμενο με 2 εικόνες και μου εκτύπωσε μόνο τις εικόνες (χάλια).Μήπως πάτησα κατά λάθος κανένα κουμπί και το κάνει αυτό;Έχω windows 8 και το word10 και εκτυπωτή Epson xp 205.Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

ακολούθησε την διαδικασία του test page όπως ανέφερε και ο φίλος μας Xvipes και έπειτα βάλε μια εικόνα να δούμε και εμείς τι σου έβγαλε. αν δεις ότι ακόμα δεν τότε κάνε μια αναβάθμιση στο software του υπόλογιστή ίσως να χρειάζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μαύρο είναι μέχρι τη μέση.Έχω αγοράσει κιόλας 1 πακέτο με τα 4 βασικά χρώματα και 1 μαύρο μελάνι.Προσπαθώ να βρω λύση στο πρόβλημα για αν είναι να τα επιστρέψω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσες εκτυπώσεις έχω κάνει από τότε που γύρισα από τις διακοπές μου (1 Σεπτέμβρη) έβγαιναν μια χαρά.Η τελευταία μου εκτύπωση ήταν πριν 2-3 ημέρες και δεν είχα κανένα πρόβλημα.Ωστόσο θα κάνω και αυτό που μου είπες.:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...