Προς το περιεχόμενο

μελανι και epson sx105


antoniss69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πεδια καλησπερα...πηρα σημερα ενα μελανι που ΔΕΝ ειναι epson το εβαλα στον εκτυπωτη και μου λεει οτι πρεπει να αγορασω ενα αυθεντικο μελανι..υπαρχει καπιος τροπος να παραβλεψω αυτο το προβλημα και να προχωρησω στην εκτυπωση???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε ξαναπεί ότι οι Epson έχουν θέμα με τα συμβατά μελάνια.

Εμένα δε μου έχει τύχει κατευθείαν να μην το βλέπει, μετά όμως από 2-3 εκτυπώσεις δεν το έβλεπε και δεν κατάφερα να τον κάνω να το δει.

Του τά πήγα όμως πίσω και μου έδωσε τα χρήματα.

Εγώ έχω τον sx205 και ύστερα από πολλές προσπάθειες με επαναγεμιζόμενα και συμβατά τελικά αγόρασα τα αυθεντικά και βρήκα την ησυχία μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε ξαναπεί ότι οι Epson έχουν θέμα με τα συμβατά μελάνια.

Εμένα δε μου έχει τύχει κατευθείαν να μην το βλέπει, μετά όμως από 2-3 εκτυπώσεις δεν το έβλεπε και δεν κατάφερα να τον κάνω να το δει.

Του τά πήγα όμως πίσω και μου έδωσε τα χρήματα.

Εγώ έχω τον sx205 και ύστερα από πολλές προσπάθειες με επαναγεμιζόμενα και συμβατά τελικά αγόρασα τα αυθεντικά και βρήκα την ησυχία μου.

πφφφ και εγω αυτο με βλεπω να κανω αφου δεν υπαρχει τροπος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω και εγώ τον ίδιο εκτυπωτή με τον ts και ένα διάστημα ο αδερφός μου έβαζε μόνο mitation και δεν αντιμετώπισε κάποιο πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω και εγώ τον ίδιο εκτυπωτή με τον ts και ένα διάστημα ο αδερφός μου έβαζε μόνο mitation και δεν αντιμετώπισε κάποιο πρόβλημα.

εγω που το αντιμετωπιζω υπαρχει τροπος να το ξεπερασω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω που το αντιμετωπιζω υπαρχει τροπος να το ξεπερασω?

Ναι,να αγορασεις άλλο εκτυπωτή.Αν κάνεις πολλές εκτυπώσεις να παρεις Laser αν κανεις λίγες κάποιον της hp που θα βρίσκεις σίγουρα imitation χωρις παρακάμψεις στον εκτυπωτή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...