Προς το περιεχόμενο

[Ηλεκτρική οδοντόβουρτσα] Oral B- Vitality στον Γαλαξια 11,90€


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 87
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις πριν 1 ωρα πήγα στον Σκλαβενίτη (Λεωφ. Βουλιαγμένης στα συνορα Γλυφάδας-Βούλας).

Ειχαν την Oral-B Vitality και την Oral-B Trizone προς 24,95 -10 ευρώ εκπτωση = 14,95 ευρώ.

Ειχα τυπώσει και το Ονομαστικό Εγχρωμο κουπόνι απο το epithimies http://www.epithimies.gr/%CE%B5%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%84%CE%B1/koyponi για 10 ευρώ, και έτσι τελικό κόστος ήταν 4,95 ευρώ !!!!!.

Δεν ειχα κανένα πρόβλημα με το κουπόνι, απλά ειχα και την ταυτότητα μου μαζύ + εγχρωμο τυπομένο κουπόνι.

 

Αυτοί που αναφέρουν για 1+1 ......... στον Σκλαβενίτη ισχύει αλλά μόνον για κανονικές οδοντόβουρτσες Oral-B, και όχι για επαναφορτιζόμενες ....... Υπάρχουν και άλλες προσφορές 1+1 σε αρκετά άλλα είδη (αφρός ξυρίσματος Gillette, απορυπαντικό Skip κλπ κλπ κλπ.)

 

Ενα μεγάλο ευχαριστώ στον συμφορουμήτη που ανεκάλυψε τις εκπτώσεις.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

http://www.ebay.com/itm/4x-Replacement-Trizone-Electric-Toothbrush-Heads-for-Braun-ORAL-B-EB-30A-/171139539285?pt=AU_OralCare&hash=item27d8b62155

  αυτα εδω κανουν για την οδοντοβουρτσα μας? 

Μηπως υπαρχουν πουθενα φθηνοτερα?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαίως και κάνουν, και ειναι και σε καλή τιμή ΑΛΛΑ δεν ειναι αυθεντικά της Oral-B, εγώ νομίζω ότι αξίζουνε να τα δοκιμάσουμε για 5,51 ευρώ με μεταφορικά για 4 τεμάχια, αντί να πληρώσουμε 22 ευρώ για 4 στην ελλήνική αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 



 

θα προτεινα καλυτερα αυτες

http://www.ebay.com/itm/4-Oral-B-TRIZONE-Electric-Replacement-Toothbrush-Heads-100-GENUINE-BNIB-/261298194789?pt=UK_HealthBeauty_DentalCare_RL&hash=item3cd6960965

 

μια ερωτηση

το 40% στο μασουτη ισχυει και τα ανταλακτικα?

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το priPrinter πως σώσατε σε pdf;Μόνο σε αρχείο priPrinter μπόρεσα να το σώσω..Τώρα πια μου λέει ότι τα εκτύπωσα τα κουπόνια και ο μόνος τρόπος να τα εκτυπώσω είναι σε υπολογιστή που έχει το priPrinter..πως να το πάω σε βιβλιοπωλείο τώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το priPrinter πως σώσατε σε pdf;Μόνο σε αρχείο priPrinter μπόρεσα να το σώσω..Τώρα πια μου λέει ότι τα εκτύπωσα τα κουπόνια και ο μόνος τρόπος να τα εκτυπώσω είναι σε υπολογιστή που έχει το priPrinter..πως να το πάω σε βιβλιοπωλείο τώρα;

ανοιξε το αρχειο priprint με τα κουπονια , πηγαινε πανω αριστερα στην καρτελα file και θα δεις λεει save as pdf file. πατας εκει και το αποθηκευεις οπου θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το ποστ για την νεα προσφορα σε αλλο καταστημα διαχωριστηκε σε νεο θεμα ωστε να την δουν οσοι ενδιαφερονται.

 

Το παρον εχει κανει προ καιρου τον κυκλο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...