Προς το περιεχόμενο

[Ηλεκτρική οδοντόβουρτσα] Oral B- Vitality στον Γαλαξια 11,90€


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να ρωτησω εχει 11,9 στον Γαλαξια αλλα δεν δεχονται το κουπονι 10€ εκπτωση απο το επιθυμιες, σωστα; Υπαρχει κουπονι με εκπτωση 50% σε ολα τα oral B; Που βρισκεται; Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 87
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδια, τι διαβαζουμε; Πώς γινεται να μην τα δεχτηκαν; Δεν εδωσαν καμια αιτιολογια; Μήπως εληξε η ισχυς των κουπονιων και δεν το ξερουμε; Δεν εχω δυστυχως εδω Γαλαξια, αλλα ηδη αναφερθηκαν αρκετα παραδειγματα που αγορασαν στο 1,90 (μιλησα και με φιλο και ολα οκ, μαλιστα μου ειπε για αγορα ημερα Πεμπτη, ενω απο οτι ειδα στην διαφημιση η τιμη υποτιθεται των 11,90 ηταν μονο για Παρασκευη και Σαββατο!). Τι στο καλο...;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Κακως εκτος και αν δεν ηταν εγχρωμο.

 

 

 

όχι, με την δικαιολογία πως δεν μπορούν να πάρουν κουπόνια όταν ήδη είναι το προιόν σε προσφορά!
Κακως και παλι γιατι τα κουπονια αυτα ισχυουν ανεξαρτητως προσφορας προϊοντος του καθε σουπερμαρκετ. Τη προσφορα oral-b -50% δε την ειδα στο γαλαξια.Αποστολή από το κινητό με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω αυτο: ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ORAL B 50% ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ εως 28/9.

 

 

http://www.killdeal.gr/oral-b/ola-ta-proionta-oral-b/detailsPage.aspx?id=64514

 

 

Μηπως ισχυει αλλα δεν το γραφουν πουθεναν στο καταστημα και αρα το παρεις κοντα στα 6€;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον γαλαξία Λάρισα Ηρ Πολ/ιου, είχε και τα ανταλλακτικά τους, παρότι δεν αναγραφώταν κάπου. Μου το είπε η ταμείας όταν πήγα να πληρώσω ένα ζευγάρι dual, οπότε και πήρα και δεύτερο (από 10κάτι στα 5κάτι το πακέτο με τα 2 ανταλλακτικά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια, τι διαβαζουμε; Πώς γινεται να μην τα δεχτηκαν; Δεν εδωσαν καμια αιτιολογια;

Μου ειπαν οτι δεν συνδυαζεται η προσφορα με κανενα κουπονι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ειπαν οτι δεν συνδυαζεται η προσφορα με κανενα κουπονι.

Κι εμένα το ίδιο σε δύο Γαλαξίες στο κέντρο Λάρισας. Όταν τους διάβασα ότι δεν συνδιάζεται με άλλα κουπόνια αλλά συνδιάζεται με οποιαδήποτε άλλη προσφορά μου είπαν πως τα κουπόνια ήταν ξεθωριασμένα και όχι όσο φανταχτερά όσο άλλων!

Επίσης στον ένα από τους δύο Γαλαξίες πήγα να πάρω και οδοντόκρεμα Oral-b η οποία ήταν 1+1. H κοπέλα μου είπε ότι δεν θα δεχόταν το κουπόνι μου και δεν θα ίσχυε ούτε το "-50% στα Oral-b" γιατί ήταν 1+1. Την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια και τελικά πήγε η μάνα μου σε έναν Μασούτη κοντά της και πήρε την οδοντόβουρτσα στα 4,5-5 ευρώ. Ανόητοι όλοι! Μου ανέβασαν το αίμα στο κεφάλι σήμερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ακριβως, το γραφει ρητα πανω στο κουπονι (με προλαβε ο silmarien) :

 

"Μπορει να συνδιαστει με οποιαδηποτε αλλη προσφορα (εκτος απο κουπονι) του συγκεκριμενου προιοντος."

 

και παρακατω:

 

"ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΤΑΜΙΑ: Αφαιρεστε το αναγραφομενο ποσο απο την τελικη τιμη του προιοντος..."

 

ΤΕΛΙΚΗ ΤΙΜΗ λεει... ;)

 

Εμενα παντως μια χαρα τα δεχθηκαν, δεν φαινεται να ειναι γενικη οδηγια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια τα λεφτα απο το κουπονι το εκαστε Σ/Μ τα περνει πισω απο την P&G , δεν τα βαζει απο τη τσεπη του

Ειναι αηδιες εφοσον δεν τα δεχονται...για τρελο γιουχαισμα

Επεξ/σία από JohnnyX
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ειχα και εγω προβληματα με τα κουπονια στο παρελθον. πολυ απλο τους λετε οτι ισχυει κανονικα η προσφορα και αν δεν το πιστευουν να παρουν τηλ στην εταιρεια. στο μαρκετ μια φορα μουλεγε η ταμιας δεν ισχυει αυτο εχει ηδη εκπτωση... της λεω οτι εχω μηλησει με την εταιρεια και πως ισχυει κανονικα. μετα της λεω  περασε το κουπονι στο μηχανημα και αμα δεν το δεχτει δεν το παιρνω. το περναει και ολα οκ. αμα το περασει τοτε δεν εχει κανεις να σου πει τιποτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ισχύει κανονικότατα και χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα. Με 2,10€ αγοράσαμε σήμερα την επαναφορτιζόμενη & οδοντόκρεμα από Γαλαξία. Ότι αναφερόταν στα κουπόνια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ την πήρα κανονικά στα €1,90. Μάλλον πέσατε σε ταμίες που δεν ήξεραν πως να περάσουν τα κουπόνια ή που είδαν για πρώτη φορά εκτυπωμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...