Προς το περιεχόμενο

[Ηλεκτρική οδοντόβουρτσα] Oral B- Vitality στον Γαλαξια 11,90€


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 87
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γαλαξία Βριλησσίων δεν είχε την Trizone Vitality είχε μια άλλη πιο φτηνή στα 7 ευρώ (με την έκπτωση -50%) και εάν έχετε το θεό σας δεν δέχτηκαν να μου δώσουν 3 ευρώ πίσω :D
Ούτε την οδοντόβουρτσα δωρεάν. Δεν μπορούσε να περάσει στο σύστημα και να θέλαν μου είπαν.

 

EDIT: κάτι χαζοάλλα πράγματα που πήρα με τα κουπόνια, με ρώτησαν εάν έχω ταυτότητα μαζί, αλλά δεν μου την ζήτησαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H vitality που εχω εχει μια nimh ΑΑ χωρις tabs μεσα

Στο youtube θα βρεις videos. Αν πιανουν τα χερια σου λιγο σε ηλεκτρονικα θα χρειαστεις μονο λιγο κολλημα

Ευχαριστώ για το τιπ. Είδα στο youtube και δεν παίζει να ασχοληθώ εγώ. Κάποια στιγμή θα βάλω τον πατέρα μου που το κατέχει το άθλημα.

 

 

 

Ξέρει κανένας πως μπορώ να εκτυπώσω σε αρχείο? Θέλω να τα εκτυπώσω στο φωτοτυπείο της σχολής μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει κανονικά. Είχε trizone, precision clean και dual clean από 9-11 ευρώ και έπεφτε μισοτιμής. Κάθε συσκευασία με 2 βουρτσάκια. Πήρα 2 trizone στα 4,5 ευρώ έκαστο γιατί στον πρώτο γαλαξία που πήγα είχε μόνο αυτά  :ph34r:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κατάστημα Γαλαξία δεν μου δεχόντουσαν το κουπόνι, εννοείται πως δεν την πήρα!

Κακως εκτος και αν δεν ηταν εγχρωμο.

Oftopic

σε γαλαξια σημερα χρησιμοποιωντας κατα κυριο λογο τα κουπουνια και τις προσφορες του super εδωσα 42€ αντι για 86€ κανονικα. Ενα μεγαλο μπραβο στο γαλαξια. Να συνεχισουν ετσι!

 

Αποστολή από το κινητό με τη χρήση Insomnia App

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακως εκτος και αν δεν ηταν εγχρωμο.

 

 

 

όχι, με την δικαιολογία πως δεν μπορούν να πάρουν κουπόνια όταν ήδη είναι το προιόν σε προσφορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...