Προς το περιεχόμενο

Nikon d5100 kai HDR


spirakosss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω να ρωτήσω αν εχει δούλεψη κάποιος την d5100 σε hdr, και συγκεκριμένα αν μπορώ να τραβήξω 3 φώτο με ένα κλικ (οχι 3 διαφορετικά κλικ). Με ενδιαφέρει να μπορώ να τραβήξω 3 φώτο χωρίς τρίποδο, γ'ιαυτο με ενδιαφέρει το ενα κλικ.... αν έχετε κάποια άλλη πρόταση εκτός από την nikon σε αυτά που ρωτάω (και τιμή εννοείτε) ευπρόσδεκτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 φωτο με ενα κλικ για hdr,μονο με εναν τροπο .....βγαζεις μια σε ρο,απο την οποια τροποποιεις την εκθεση μια με +2 και μια με -2 οποταν βαζεις και την οριτζιναλ με εκθεση 0 και εχεις τις 3 φωτο που χρειαζεσαι!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βάζεις να βγάζει με -2 0 +2 και το βάζεις στο burst στην χαμηλή ταχύτητα. Εγώ συνέχεια με το χέρι τις βγάζω έτσι αρκει το θέμα σου να ειναι ακίνητο και να έχεις ψιλο σταθερό χέρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για της απαντήσεις σας αλλά δεν έχουν σχέσει με αυτό πού ρώτησα. Aν έχει δουλέψει κάποιος την d5100, η την nikon d3100 σε hdr, θα ήθελα να μου πει αν μπορώ να κάνω AEB bracketing 3 photos  με ενα click.

Thanks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ένα κλικ,όλες όσες βγάζουν ηδρ, βγάζουν τρεις φώτο,και εν συνεχεία η τις κάνουν Μία ηδρ φώτο μέσα στην μηχανή,η τις κάνει o φωτογράφος σε κομπιούτερ...η 5100 βγάζει τρεις,και αφήνει την δουλειά στον μάστορη.....τι δεν καταλαβαίνεις;;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...