Προς το περιεχόμενο

φωτογραφικη και καμερα-προτασεις;


Hamurabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια καλησπερα.

εχω ηδη μια φωτογραφικη Sony 3ετιας του 120ευρου με μετρια ποιοτητα.

και εχω και πολλα χρονια μια mini dv βιντεοκαμερα σονυ που κανε μια 500αρα αν θυμαμαι καλα. την εχω 5-6 χρονια σιγουρα.

 

Εχω μια δωροεπιταγη 200 ευρω απο mediamarkt και θα μπορουσα να βαλω και κατι ακομα και γω μεχρι 50-60 ευρω και επειδη δε μουρχεται κατι αλλο να παρω ελεγα μηπως παρω φωτογραφικη ή καμερα.

 

Την καμερα δε την εχω χρησιμοποιησει ουτε 10 φορες οποτε ισως θα συμφερε καλυτερα φωτογραφικη.

 

Με 200-250 ευρω απο τις φωτογραφικες του mnediamarkt (http://www.mediamarkt.gr/mcs/productlist/%CE%A6%CF%89%CF%84%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%9C%CE%B7%CF%87%CE%B1%CE%BD%CE%AD%CF%82,99452,397546.html?langId=-18#storeId=99452&categoryId=397546&langId=-18&hits=&sort=&page=5

μπορω να παρω καποια που να εχει αισθητη διαφορα στην ποιοτητα απο αυτη που εχω; αν ναι καντε καμια προταση. Με ενδιαφερουν να ειναι καλη στα auto μιας καιδ εν ασχολουμε με ρυθμισεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/NIKON-COOLPIX-L820-Black-%26-Coolkit,99452,397546,641461.html?langId=-18

 

την αγόρασα προσφατα κ ειμαι απολυτα ικανοποιημενος, για τα λεφτα της πιστευω κορυφη

πολυ καλη ποιοτητα και επιλογη auto , 1 κουμπι για εγγραφη βιντεο, τεραστιο ζουμ, full hd stereo βιντεο

σου δινουν νομιζω και θηκη δωρο και μπαταριες με φορτιστη

 

βαζεις απλα 20 ευρω να παρεις μια sdhc καρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα, επειδή με ενδιαφέρει η συγκεκριμένη που προτείνεις, μήπως μπορείς να μου πεις αν έχεις τη δυνατότητα να τραβήξεις μεγάλης διάρκειας συνεχόμενο βίντεο, στη μέγιστη ποιότητα του; Τι περιορισμό έχει στον χρόνο λήψης βίντεο με την κάρτα που έχεις βάλει; Ευχαριστω προκαταβολικα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, επειδή με ενδιαφέρει η συγκεκριμένη που προτείνεις, μήπως μπορείς να μου πεις αν έχεις τη δυνατότητα να τραβήξεις μεγάλης διάρκειας συνεχόμενο βίντεο, στη μέγιστη ποιότητα του; Τι περιορισμό έχει στον χρόνο λήψης βίντεο με την κάρτα που έχεις βάλει; Ευχαριστω προκαταβολικα :)

καλησπέρα, ο μόνος περιορισμός που έχει είναι 30 λεπτά εγγραφης  στο full hd 1080p 30fps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...