Προς το περιεχόμενο

Αγορά εκτυπωτή inkjet


Sordnaxela

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θελω να αγορασω εναν inkjet εκτυπωτη για το μεταπτυχιακο μου. Οποτε με ενδιφερει η εκτυπωση κειμενου περισσοτερο και τα φθηνα μελανια επισης. Επισης θα ηθελα να ειναι ασυρματος δικτυακος δηλ. να εχει wifi. Ειδικα για ποια μαρκα εχει φθηνα μελανια θελω τη βοηθεια σας. Επισης ακουσα οτι αν οι κεφαλες ειναι ενσωματωμενες στα μελανια, οποτε αλλαζουν οποτε αλλα ζεις μελανια, ειναι καλυτερα. Ισχυει; Εαν ναι, ποια μαρκα και ποιο μοντελο μου προτινετε; Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω τα οικονομικά σου εάν  στο επιτρέπουν να πας στον συγκεκριμένο εκτυπωτή απλά είναι από τούς ποιο οικονομικούς injekt στο θέμα μελάνια   http://www.skroutz.gr/s/3192049/Epson-L110.html

 

κόστος γνήσια μελάνια 5,42 ευρώ  η φιάλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να αγορασω εναν inkjet εκτυπωτη για το μεταπτυχιακο μου. Οποτε με ενδιφερει η εκτυπωση κειμενου περισσοτερο και τα φθηνα μελανια επισης. Επισης θα ηθελα να ειναι ασυρματος δικτυακος δηλ. να εχει wifi. Ειδικα για ποια μαρκα εχει φθηνα μελανια θελω τη βοηθεια σας. Επισης ακουσα οτι αν οι κεφαλες ειναι ενσωματωμενες στα μελανια, οποτε αλλαζουν οποτε αλλα ζεις μελανια, ειναι καλυτερα. Ισχυει; Εαν ναι, ποια μαρκα και ποιο μοντελο μου προτινετε; Ευχαριστω.

οταν οι κεφαλες ειναι πανω στα μελανια αμα παθουν προβλημα πετας το μελανι και οκ.το μειον οτι πληρωνεις και κεφαλη.οταν δεν ειναι πανω στην κεφαλη οπως πχ epson αυτο σημαινει πιο φτηνα μελανια αλλα αμα χαλασουν συνηθως πετας και τον εκτυπωτη γιατι το κοστος ειναι λιγο μεγαλο.οποτε αν παρεις με ενσωματωμενη κεφαλη τοτε προσεχε να εκτυπωνεις που και που να μην στεγνωσει το μελανι.οι canon καποια μοντελα ηταν ξεχωριστα τα μελανια και ξεχωριστα η κεφαλη.αν χαλαγε η κεφαλη επαιρνες μονο κεφαλι.αν θες ασπρομαυρη εκτυπωση κοιτα και για laser.δεν παθαινουν τιποτα και το toner ξαναγεμιζει αρκετα φτηνα.αλλα δεν θα βρεις ευκολα wifi αλλα δεν βρισκω νοημα για wifi.αντιθετα θα βρεις να ειναι lan printer οποτε τον βαζεις πανω στο ρουτερ και εκτυπωνεις ασυρματα διαμεσω του ρουτερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...