Προς το περιεχόμενο

Toshiba Encore, το πρώτο Windows tablet 8' ιντσών της εταιρείας


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομιζω οτι οποιος διαβασει τα ποστ σου καταλαβαινει το επιπεδο και το μεγεθος της ασχετοσυνης σου. Και επειδη εισαι εντελως ασχετος δεν απορω καν που η ομαδοποιηση κατα παραληπτη, ημερα, προτεραιοτητα κτλ σου φαινεται μικρο feature γιατι προφανως δεν εχεις την παραμικρη επαγγελματικη σχεση με τον χωρο για να καταλαβεις την σημασια του για τους επαγγελματιες. Κατα τα αλλα ουτε απαντησες σε τιποτα, ουτε λινκ εδωσες, ουτε τελικα προσεθεσες τιποτα στο θεμα. Αλλα οταν αυτοπροσδιοριζεσαι εχοντας avatar το μηλαρακι καταλαβαινω για τι επιπεδο γνωσεων μιλαμε. Το κλεινω εδω και αρκετα ασχοληθηκα μαζι σου. Αν θες λυσσαξε απο κατω, απο εμενα μπαινεις ignore list.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νομιζω οτι οποιος διαβασει τα ποστ σου καταλαβαινει το επιπεδο και το μεγεθος της ασχετοσυνης σου. Και επειδη εισαι εντελως ασχετος δεν απορω καν που η ομαδοποιηση κατα παραληπτη, ημερα, προτεραιοτητα κτλ σου φαινεται μικρο feature γιατι προφανως δεν εχεις την παραμικρη επαγγελματικη σχεση με τον χωρο για να καταλαβεις την σημασια του για τους επαγγελματιες. Κατα τα αλλα ουτε απαντησες σε τιποτα, ουτε λινκ εδωσες, ουτε τελικα προσεθεσες τιποτα στο θεμα. Αλλα οταν αυτοπροσδιοριζεσαι εχοντας avatar το μηλαρακι καταλαβαινω για τι επιπεδο γνωσεων μιλαμε. Το κλεινω εδω και αρκετα ασχοληθηκα μαζι σου. Αν θες λυσσαξε απο κατω, απο εμενα μπαινεις ignore list.

Μονο τα 5χρονα χρησιμοποιουν το ignore list!

Και αν ειχες λιγο τσιπα πανω σου,θα αφιερωνες 5λεπτα να δεις αν εχω ή οχι δικαιο σ'αυτα που λεω!

Απλα η δικη σου ασχετοσινη και το θρασος σου δεν εχουν ορια!

Οποιο βλεπει τη συζητηση και κανει τη δικη του επαληθευση θα ξερει ποιος κατεχει το θεμα και ποιος ειναι η ασχετιλα εδωμεσα!

Επιασες πρωτη φωρα tablet με windows φετος και ηρθες να μου το παιξεις καθηγητής!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον ουτε εσυ εχεις ορθρογραφο! Απο W8 tablet στελνεις; :) Τελειως Ι5 φιλε και το Ι δεν ειναι της Apple, ετσι;

Γιατι γραφω απο το nexus7,που υποτίθεται εχει ορθογραφο,αλλα ουτε τις μισες λέξεις δε μπορεί να τις βρει,σε αντιθεση με το κινητο μου που εχει wp7!

Ξερω τι ειναι το Ι5,απλα δεν ασχολούμαι με τετοιες μαμακιες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι γραφω απο το nexus7,που υποτίθεται εχει ορθογραφο,αλλα ουτε τις μισες λέξεις δε μπορεί να τις βρει,σε αντιθεση με το κινητο μου που εχει wp7!

Ξερω τι ειναι το Ι5,απλα δεν ασχολούμαι με τετοιες μαμακιες!

ποιό lumia έχεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτή η συσκευή έχει γίνει highlander............

Πράγματι!

Και να φανταστείς οτι λιγους μηνες μολις βγήκε φαινοταν οτι θα είχε "πεθανει" σύντομα και αδοξα!:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον δεν καταλαβαινεις, τι να πω. Touch εμπειρια δεν είναι μονο το smoothness. Αν και βαριεμαι ας σου πω 2-3 πραγματακια. Οι περισσότερες touch εφαρμογες είναι τις πλακας με ελαχιστες δυνατότητες σε σχεση με τις κανονικές. Εναλλακτικος native browser και πληκτρολόγιο δεν υπσρχει. Ελληνικος ορθρογραφος δεν υπαρχει. Τα bookmark του explorer ειναι γτπ και η σειρα που έχουν δεν αλλαζει, δεν ομαδοποιουνται, δεν μπαινουν σε φακελους κτλ. Παιχνιδια της προκοπης δεν υπαρχουν, native εφαρμογες δεν υπαρχουν και γενικα ειναι ενα μαυρο χαλι. Και φυσικα το κορυφαιο. Στο Metro των Windows δεν υπαρχουν windows!

 

τι χρησιμοποιεις?

σε Windows 8 ή RT δεν γινονται ολα αυτα που αναφερεις?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλά τα λέει ο απο πάνω, περνώ το,μέρος του. Ώρες ώρες σου λείπει το αντροιντ τόσο πολύ όταν χρησιμοιπεις windows, εντομεταξυ όταν λες ότι θέλεις google chrome, σου λένε μα ο Ίντερνετ Explorer είναι καλύτερος, ναι όμως εγώ θέλω να συγχρονίζω με το desktop, κ πολλά αλλα. Αν βελτιωθεί σ αυτα θ μαμαει,

 

τώρα όσο για του άρθρου μαμαει απο μόνο τ τα λόγια περιττα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...