Προς το περιεχόμενο

iPhone 5S με αναγνώριση δακτυλικού αποτυπώματος και σε σαμπανιζέ χρώμα


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Η Apple "κέρδισε τα Χριστούγεννα" είτε σε πωλήσεις είτε σε χρήση internet (για την αγορά της Αμερικής όπου και αύξησε το μεριδιό της).


http://www.thestreet.com/story/12197548/1/apple-wins-christmas.html


http://www.macrumors.com/2014/01/02/iphone-and-ipad-dominate-mobile-web-share-throughout-holidays/


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτό την μάρανε την apple το ότι είναι ακόμα με διπύρηνα κινητά και οθόνη μακροστενη και 4 ίντσες οθόνη...μην πω για τις φωτογραφίες που βγάζει βράδυ.......αλλά το δακτυλικό αποτυπωμα το έχει :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ναι αυτό την μάρανε την apple το ότι είναι ακόμα με διπύρηνα κινητά και οθόνη μακροστενη και 4 ίντσες οθόνη...μην πω για τις φωτογραφίες που βγάζει βράδυ.......αλλά το δακτυλικό αποτυπωμα το έχει :)

 

Έχεις συγκρίνει δηλαδή τις φωτό που βγάζει το βράδυ το 5S και έχεις άποψη? :P Το δακτυλικό αποτύπωμα το έχει και μάλιστα με super υλοποίηση και άμεση απόκριση που πρακτικά ξεχνάς ότι υπάρχει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζεσταίνονται σιγά σιγά οι ουρές στην Κίνα.

 

411057743755.jpeg?w=600&h=450

 

http://tech.fortune.cnn.com/2014/01/10/apple-china-red-sale/

 
1 χρόνο πριν είχαμε καταστροφολογικά σενάρια για ανύπαρκτο ενδιαφέρον σε iOS συσκευές για την αγορά της Ιαπωνίας. Η Docomo τελικά έβαλε μυαλό και εδώ και μερικούς μήνες διαθέτει το iPhone στο δικτυό της. Το αποτέλεσμα?
 

iPhone powers NTT DoCoMo to No. 1 in new subscribers in Japan for first time since 2011 : http://www.bloomberg.com/news/2014-01-10/ntt-docomo-adds-most-users-in-japan-for-first-time-since-2011.html

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιοι έχουν τα μερίδια αγοράς που δεν σημαίνουν τίποτα και κάποιοι τα πραγματικά κέρδη.

 

It's Time To Admit Apple Knows Exactly What It's Doing With Its iPhone Business

 

 

 

The iPhone generated $19.5 billion in revenue for Apple in the September quarter. It sold 33.8 million iPhones, which was ahead of expectations, and up 26% on a year-over-year basis. Now lets put that in context: Google’s total revenue for the quarter was $14.9 billion, a 12% jump year-over-year. (If you just look at Google’s ad business revenue was $12.5 billion, up 15% year-over-year); Microsoft’s total revenue was $18.5 billion, a 7% jump; Amazon’s total revenue was $17.09 billion, up 24%.” “Apple’s iPhone business is bigger, and importantly, growing faster than Microsoft, Amazon, and Google, the three giants Apple is competing against in mobile,” Yarow writes. “Apple is the more lucrative platform for an app maker. (And there is no reason to think Android draws more ad dollars since IBM and Adobe both say there is significantly more commerce happening on iOS. Advertisers spend where the dollars are spent) …Market share doesn’t matter. This is year six of the App Store, and despite all the Android market share gains, developers still love iOS because people pay for, and use, iOS apps. The developers aren’t leaving… Carriers like iPhones because iPhone users spend money on data. As we enter 2014, things look bright for Apple and its iPhone business, despite the doomsayers of 2013.

 

 

http://finance.yahoo.com/news/time-admit-apple-knows-exactly-140947929.html

 

 

 
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ωραια ολα αυτα αλλα εκει που παραδεχομαι το αφιλοτιμο το marketing της Apple ειναι στον φανμποισμο που εχει δημιουργησει. Εκει δεν την πιανει κανεις και μαγκια της.

Εχω το 5!!θελω να το πουλησω να πάρω άλλο..αλλά είμαι ανάμεσα στο 5s galaxy s4 και lg g2..εσείς τη συμβουλή δίνετε;;;

Να ψαξεις ή να φτιαξεις το αντιστοιχο thread.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το 5!!θελω να το πουλησω να πάρω άλλο..αλλά είμαι ανάμεσα στο 5s galaxy s4 και lg g2..εσείς τη συμβουλή δίνετε;;;

 

Να μην πάρεις android..

 

Ωραια ολα αυτα αλλα εκει που παραδεχομαι το αφιλοτιμο το marketing της Apple ειναι στον φανμποισμο που εχει δημιουργησει. Εκει δεν την πιανει κανεις και μαγκια της.

 

Δεν είναι μόνο ο φανμποισμος αλλά κερδίζει και όλους εκείνους που δεν τους αρέσει η G0ogle..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν είναι μόνο ο φανμποισμος αλλά κερδίζει και όλους εκείνους που δεν τους αρέσει η G0ogle..

Δεν υποστηριξα πουθενα πως οποιος παιρνει προιοντα της Apple ειναι fanboy. Καμια σχεση.

Κατοχος iPhone 5s btw.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υποστηριξα πουθενα πως οποιος παιρνει προιοντα της Apple ειναι fanboy. Καμια σχεση.

Κατοχος iPhone 5s btw.

Ώπα λάθος μου. Εννοούσα δεν είναι μόνο θέμα μαρκετινγκ :P

 

Εγώ δεν είμαι Apple user αλλά τα προτιμώ από τα Android.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παντως μιας που ξεθαφτηκε το θεματακι να πω οτι το χρυσο ειναι πολυ ωραιο, τουλαχιστον για τα δικα μου γουστα :)

Η αληθεια ειναι οτι δεν το εχω δει να κυκλοφορει πολυ.Δεν νομιζω να το προτιμησε πολυ εδω ο κοσμος.Ασφαλως μπορει να κανω και λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...