Προς το περιεχόμενο

iPhone 5S με αναγνώριση δακτυλικού αποτυπώματος και σε σαμπανιζέ χρώμα


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 902
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως σίγουρα δεν είναι πρόβλημα. Γιατί δεν είναι πρόβλημα; Γιατί μέχρι να δημοσιευτεί το συγκεκριμένο τεστ, κανείς μας (ούτε εσύ) είχαμε πάρε χαμπάρι ότι υφίσταται καν ζήτημα... Σε αντίθεση με το input lag των android το οποίο το έχουμε εντοπίσει χρόνια τώρα! Και ποιά ήταν η απάντηση; "Το ios δεν έχει lag γιατί δεν έχει widgets"!!!! τρολολολ!

Και συνεχιζει να μην εχει...αρα :? 

Btw, αλλα πραμα ειναι το input lag, αλλο το smoothness αλλο τα κοληματα / crasharismata. Αχταρμα τα χεις κανει :P

 

Μπορει μια συσκευη να εχει 5 εκκατομυρια ms input lag και να ειναι smooth...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραπληροφόρηση 99%… αν δεν έχεις χρησιμοποιήσει ποτε iOS συσκευή απλα δεν μιλάς… τόσο δύσκολο ειναι;;

Tι σχεση εχει αυτο με αυτο που εγραψα? Καμια...και εχω χρησιμοποιησει ios συσκευη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι σχεση εχει αυτο με αυτο που εγραψα? Καμια...και εχω χρησιμοποιησει ios συσκευη. 

Οταν πας στο public και δοκιμαζεις τις demo  συσκευες δεν πιανεται οτι εχεις χρησιμοποιησει ios  συσκευη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Trent Reznor (nine inch nails) διακόπτει την συναυλία για να συνομιλήσει μέσω facetime με τον φίλο του που βρίσκεται σε τελευταίο στάδιο καρκίνου και να του μεταφέρει μερικά λεπτά θετικής ενέργειας....


http://blogs.ocweekly.com/heardmentality/2013/11/trent_reznor_andrew_youssef_in_this_twilight_hard_rock_las_vegas.php


 



Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν πας στο public και δοκιμαζεις τις demo  συσκευες δεν πιανεται οτι εχεις χρησιμοποιησει ios  συσκευη.

Συμφωνω. ΚΑι συνεχιζει να μην εχει καμια σχεση με αυτο που εγραψα :D

 

Ο Trent Reznor (nine inch nails) διακόπτει την συναυλία για να συνομιλήσει μέσω facetime με τον φίλο του που βρίσκεται σε τελευταίο στάδιο καρκίνου και να του μεταφέρει μερικά λεπτά θετικής ενέργειας....

http://blogs.ocweekly.com/heardmentality/2013/11/trent_reznor_andrew_youssef_in_this_twilight_hard_rock_las_vegas.php

 

 

Παλι καλα που ανακαλυφθηκε (sic) το facetime γιατι αλλιως να δω πως θα τα καταφερνε.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παλι καλα που ανακαλυφθηκε (sic) το facetime γιατι αλλιως να δω πως θα τα καταφερνε.... 

Αgreed.

Οτιδηποτε αλλο κανει ο Reznor με τον Apple εξοπλισμο του ειναι οντως για διαφημιση ("τα μεταξωτα βρακια" βεβαια..)

Το συγκεκριμενο ειναι αδιαφορο σε σχεση με το thread.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@gio

Είναι αδιάφορο για σένα, για μένα και πολλούς άλλους. Αλλά για κάποιους χρήστες που είναι σε εντεταλμένη υπηρεσία να λειτουργούν ως δελτία τύπου συγκεκριμένης εταιρείας,το μονο που τους νοιάζει είναι να παρουσιάζουν έργο στους απο πάνω.

 

Οπότε κατάλαβε τους κι αυτούς τους καημένους, πρέπει να ποσταρουν τα "θετικά" σε όποιο θέμα της εταιρείας βρουν μπροστά τους και αντίστοιχα τα αρνητικά της αντιπάλου στα δικά της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

@gio

Είναι αδιάφορο για σένα, για μένα και πολλούς άλλους. Αλλά για κάποιους χρήστες που είναι σε εντεταλμένη υπηρεσία να λειτουργούν ως δελτία τύπου συγκεκριμένης εταιρείας,το μονο που τους νοιάζει είναι να παρουσιάζουν έργο στους απο πάνω.

 

Οπότε κατάλαβε τους κι αυτούς τους καημένους, πρέπει να ποσταρουν τα "θετικά" σε όποιο θέμα της εταιρείας βρουν μπροστά τους και αντίστοιχα τα αρνητικά της αντιπάλου στα δικά της.

 

Και μιας και είδες "φως", είπες να μπεις και εσύ να πεις ...τον πόνο σου! Οπότε ας πούμε τώρα ότι διαφέρεις από τους άλλους με την "εντεταλμένη υπηρεσία" ε? :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινά δεν κατάλαβα προς τι ο παραλληλισμός που κάνεις.Έκανα εγώ κάτι αντίστοιχο με αυτό που σχολιάζω;

 

Έγραψα την άποψή μου σαν "ουδέτερος" αναγνώστης των ειδήσεων που έχει κουραστεί να διαβάζει τα ίδια κατευθυνόμενα σχόλια. Αυτό ισχύει και για την "άλλη" πλευρά φυσικά,απλά ο συγκεκριμένος το έχει παει σε άλλο επίπεδο, γι αυτό και η επισήμανση.

 

Κι αν δεν έχετε τη δυνατότητα/χρόνο να ελέγξετε τέτοιες πρακτικές διαφήμισης στο φόρουμ (κατανοητό), το λιγότερο που μπορείτε να κάνετε είναι να μην την "λέτε" σε κάποιον που θα τις επισημάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@gio

Είναι αδιάφορο για σένα, για μένα και πολλούς άλλους. Αλλά για κάποιους χρήστες που είναι σε εντεταλμένη υπηρεσία να λειτουργούν ως δελτία τύπου συγκεκριμένης εταιρείας,το μονο που τους νοιάζει είναι να παρουσιάζουν έργο στους απο πάνω.

Οπότε κατάλαβε τους κι αυτούς τους καημένους, πρέπει να ποσταρουν τα "θετικά" σε όποιο θέμα της εταιρείας βρουν μπροστά τους και αντίστοιχα τα αρνητικά της αντιπάλου στα δικά της.

Μπορείς να γίνεις πιο σαφής τι εννοείς "εντεταλμένη υπηρεσία" και "έργο στους απο πάνω". Αν κυριολεκτεις και δεν μιλάς αλληγορικα, καλό θα είναι να έχεις αποδείξεις....

Αν μιλάς ειρωνικά μη περιμένεις να σε πάρουμε στα σοβαρά και δώσε μας το δικαίωμα να σε κρίνουμε ανάλογα...

Ειλικρινά δεν κατάλαβα προς τι ο παραλληλισμός που κάνεις.Έκανα εγώ κάτι αντίστοιχο με αυτό που σχολιάζω;

Έγραψα την άποψή μου σαν "ουδέτερος" αναγνώστης των ειδήσεων που έχει κουραστεί να διαβάζει τα ίδια κατευθυνόμενα σχόλια. Αυτό ισχύει και για την "άλλη" πλευρά φυσικά,απλά ο συγκεκριμένος το έχει παει σε άλλο επίπεδο, γι αυτό και η επισήμανση.

Κι αν δεν έχετε τη δυνατότητα/χρόνο να ελέγξετε τέτοιες πρακτικές διαφήμισης στο φόρουμ (κατανοητό), το λιγότερο που μπορείτε να κάνετε είναι να μην την "λέτε" σε κάποιον που θα τις επισημάνει.

Η διαφήμιση πληρώνεται. Έχεις αποδείξεις ότι ο συγκεκριμένος χρήστης πληρώνεται? Αν είσαι όντως ουδέτερος τι σημαίνει το " ουδέτερος"? αν σε ενοχλεί τόσο πολύ θα πρέπει να έχεις αποδείξεις για να τον κατηγορίσεις και όχι συκοφαντίες...

Τα προσωπικά σου ζητήματα νομίζω ότι μπορείς να τα λύσεις με προσωπικά μυνήματα και όχι με διαπόμπευση.

ΥΓ. Δεν είσαι ο μόνος και μην το παίρνεις προσωπικά το ο,τι γράφω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

@atheatos

Καταρχάς δεν συκοφαντώ κανέναν όταν υποννοώ πως μπορεί να πληρώνεται για να κάνει τη δουλειά του.Για το εντεταλμένη ήμουν σαφής τί εννοώ.Όσο για το "από πάνω" φυσικά και δεν εννοώ το insomnia αν κατάλαβες αυτό.Υπάρχουν μητρικές εταιρείες,διαφημιστικές,προωθητικές κτλ.Αποδείξεις φυσικά και δεν έχω,δεν μπορώ να βγάλω φωτό το paycheque αν εννοείς κάτι τέτοιο.Έχω όμως πάρα πολλές ενδείξεις,δεν είναι δύσκολο να διαβάσεις τις 2-3 τελευταίες σελίδες των ποστ κάποιου και να καταλάβεις αν έχει κάποια κατευθυνόμενη γραμμή.Και δεν περιμένω να με πάρουν όλοι στα σοβαρά φυσικά,αυτοί όμως που δεν έχουν παρωπίδες και διαβάζουν τα θέματα στις ειδήσεις συστηματικά,είμαι σίγουρος ότι καταλαβαίνουν.

 

Άλλωστε όπως διαπομπεύουμε (για να χρησιμοποιήσω τη λέξη σου,αν και δεν με εκφράζει) τον κάθε μαγαζάτορα που μπαίνει εδώ και προσπαθεί να πουλήσει το προιόν του,σχεδόν πάντα χωρίς αποδείξεις,το ίδιο δεν θα έπρεπε να συμβεί και με τους χρήστες που προσπαθούν να χειραγωγήσουν/προμοτάρουν εδώ μέσα;(εννοείται δεν μιλάω για τα τρολλ που απλά είναι "οπαδοί" και μπαίνουν για τσαμπουκάδες σε κάθε ανάλογο θέμα,από αυτά δεν γλυτώνεις.Εννοώ κάποιους που το κάνουν μεθοδικά.)Υπάρχει μια πιθανότητα να βγάζουν κέρδος από αυτό οπότε αντιτίθενται στους όρους χρήσης του insomnia.

 

Και στην τελική,όπως είπες μπορείς να με κρίνεις όπως θες.Άσχετα όμως με το τι λέω εγώ,κάνε τον κόπο και διάβασε 2-3 σελίδες στο προφίλ με τα ποστ του και πες μου την άποψή σου (και σε pm αν θες).Σε ποστ μου που του απευθύνθηκα ξανά πριν λίγες μέρες,άφησα και το ενδεχόμενο να το κάνει μόνο για προσωπική ευχαρίστηση.Αυτό όμως δεν αλλάζει το αποτέλεσμα.

 

Υ.Γ Δεν είναι ο μόνος φυσικά,υπάρχουν κι άλλοι που προμοτάρουν άλλον κατασκευαστή κινητών,εταιρείες κινητής τηλεφωνίας,παρόχους ιντερνετ και συνδρομητικής τηλεόρασης.Ο μόνος τους σκοπός στο φόρουμ μάλιστα είναι αυτός,κάνουν μπαμ που λέμε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...