Προς το περιεχόμενο

iPhone 5S με αναγνώριση δακτυλικού αποτυπώματος και σε σαμπανιζέ χρώμα


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

άνετα εκει θα πάει κάποια στιγμή.

http://www.skroutz.gr/s/3783654/Apple-iPhone-5S-16GB.html?keyphrase=iphone+5s

 

Η συσκευή ΔΕΝ κυκλοφορεί ακόμη στη χώρα μας. Τις τιμές που θα έχουν και τα 2 μοντέλα τις ξέρεις πολύ καλά.

 

Αυτή τη στιγμή ο καθένας που το φέρνει από άλλες αγορές, μπορεί να το πουλάει όσο θέλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

EU ειναι τα προϊόντα. Εγω τιμές βλέπω και γελάω. Επίσης το να πουλάει όσο θέλει δεν νομίζω να το θέλει ούτε η μαμά apple και δεν το βλέπω απο ένα ή δυο αλλά σε 8 καταστήματα. Οπότε κάποιος παίζει με τους πελάτες του apple ή καταστήματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

EU ειναι τα προϊόντα. Εγω τιμές βλέπω και γελάω. Επίσης το να πουλάει όσο θέλει δεν νομίζω να το θέλει ούτε η μαμά apple και δεν το βλέπω απο ένα ή δυο αλλά σε 8 καταστήματα. Οπότε κάποιος παίζει με τους πελάτες του apple ή καταστήματα;

 

Μερικές φορές συμπεριφέρεσαι λες και κατέβηκες από άλλο πλανήτη! :P

 

Είναι γνωστή τακτική αυτή και μάλιστα παλιότερα προ-κρίσης κλπ οι τιμές ήταν ακόμη πιο πάνω (1500 ευρώ για το πρώτο 4S κλπ). Τα καταστήματα αγοράζουν μερικές συσκευές από το εξωτερικό, όχι μαζικά αλλά σαν ιδιώτες για να καταλάβεις (γι'αυτο και έχουν από 3-4 κομμάτια ο καθένας) και μιας και στη χώρα μας δεν κυκλοφορούν ακόμη αποφασίζουν σχεδόν όλοι μαζί για την αρχική τιμή. Απευθύνονται στους ανυπόμονους που θέλουν τη συσκευή άμεσα πριν κυκλοφορήσει κανονικά. Αν προσέξεις τις τιμές σε καθημερινή βάση, πέφτουν ταυτόχρονα σε όλα τα καταστήματα που σημαίνει πως ο ένας παρατηρεί τις κινήσεις του άλλου.

 

Αν εσύ αυτή τη στιγμή είχες στα χέρια σου μια συσκευή που ξέρεις πως εδώ θα έρθει σε ένα μήνα, δεν θα επιθυμούσες να την πουλήσεις περισσότερο από την κανονική της αξία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ο M7 marketing είναι... εδώ οι άλλοι τερματίζουν τα benchmarks δίνοντας λύσεις σε καθημερινά προβλήματα.

 

 

 

For pre-iPhone 5s devices, ARGUS usually drains about 20-30% of battery life per day while running in the background. The app continually checks for motion and calculates the distance and number of steps using the accelerometer and GPS. With the M7, however, the app does not need to be running in order to keep track of the number of steps – all of that data is tracked by the M7. As such, ARGUS no longer takes up any battery power while running in the background and the stated battery life from Apple – 10 hours 3G talk time, 250 hours of standby – will stay exactly the same.

 

 

http://9to5mac.com/2013/09/29/more-m7-details-data-storage-battery-life-android-motion-coprocessor-adoption/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Streetfighter χωρις παρεξηγηση, ποσο χρονων εισαι, αν επιτρεπεται?

Τι σημασία εχει το ηλικιακό κομμάτι; χχααχαχα lol παίζεις ή dota;

​05 Γ εσσο διάβασε την ηλικία μου στο προφίλ μου.

iPhone-times-ellada-Techblog1.jpg

 

Οι επίσημες τιμές στην Ελλάδα προσοχή οι επίσημες!

Τζάμπα!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρωτησα την ηλικια σου επειδη χρησιμοποιουσες τις τιμες με καπελο "παρτο πρωτος, πριν λανσαριστει στην ελλαδα" 2-3 παραεισαγωγεων ενω τωρα και μονος σου δειχνεις τις επισημες που ειναι ιδιες με πριν και οχι 1000Ε που ελεγες.

Αν ησουν μικρος το δικαιολογουσε το "χαζο" της ηλικιας, αν εισαι μεγαλος τοτε απλα εισαι "πονηρουλης" και παραπληροφορουσες.

 

Εγω παντως το παρηγγειλα απο το Αγγλικο applestore ιδια τιμη με το 5αρι και πληρωνοντας 110Ε λιγοτερα απο τις επισημες τιμες της Ελλαδας της κρισης και των φορων. Παρολη και την εις βαρος μας ισοτιμια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

740 ευρώ για 16αρη iphone με τις επίσημες τιμες,ο κωτσοβολος θα το πουλάει άνετα 100 ευρω παραπάνω.
το 64αρη 979 ευρώ με τις επίσημες τιμες απλά το ξεφτιλισαν. Αλλα αυτοι καλά κάνουν...
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

740 ευρώ για 16αρη iphone με τις επίσημες τιμες,ο κωτσοβολος θα το πουλάει άνετα 100 ευρω παραπάνω.

το 64αρη 979 ευρώ με τις επίσημες τιμες απλά το ξεφτιλισαν. Αλλα αυτοι καλά κάνουν...

 

ZXwjOse.png

 

 

 

N2ebdLj.png

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό τώρα είναι απάντηση του στυλ κοίτα υπάρχουν κ χειρότερα?

Ότι να'ναι μη συγκρίνουμε επαγγελματικό εργαλείο με fusion phone.

Βρε μπαγάσα, εσύ δεν έγραψες ότι ο Κωτσόβολος θα το πουλάει 100 ευρώ ακριβότερα; Γι' αυτό τα έβαλα. Για να σου δείξω ότι ίδιες τιμές με το Πλαίσιο και τους υπόλοιπους έχει και ο Κωτσόβολος (σε iPhone 5 και note 3, τουλάχιστον)

 

Με κάνεις και υπερασπίζομαι και τον Κωτσόβολο βραδιάτικα. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...