Προς το περιεχόμενο

iPhone 5S με αναγνώριση δακτυλικού αποτυπώματος και σε σαμπανιζέ χρώμα


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξεχνάμε ιστορία έτσι; χάχα πλάκα έχεις. 2στα 2 πόσες ακόμα φορές θα αντιγράψει τη nokia το μυλαράκι;
https://www.google.gr/search?q=golden+nokia&es_sm=122&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=-zZDUqTaM8PA4AP_goHoCA&ved=0CD0QsAQ&biw=1366&bih=653&dpr=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ξεχνάμε ιστορία έτσι; χάχα πλάκα έχεις. 2στα 2 πόσες ακόμα φορές θα αντιγράψει τη nokia το μυλαράκι;

https://www.google.gr/search?q=golden+nokia&es_sm=122&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=-zZDUqTaM8PA4AP_goHoCA&ved=0CD0QsAQ&biw=1366&bih=653&dpr=1

 

Δεν επικοινωνούμε εμείς οι δύο …τέλος! :P Δεν είναι αυτό το νόημα του post μου λέμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η apple αντιγραφει και ολο τους υπολοιπους κραζουμε :D

 

Αμα εισαι fanboy, τελος! Δεν εχει μα και μου. Η apple εβγαλε το 1ο tablet, οι αλλοι αντεγραψαν. H apple εβγαλε το 1ο smartphone, την 1η οθονη αφης, μεγαλωσε το μεγεθος των οθονων, εβαλε 2πυρηνους, ανεβασε τη ram, εβγαλε χρυσο / ασπρο πολυχρωμα κλπα κλπα. Οι υπολοιποι ακολουθησαν. Τι να λεμε τωρα :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ας μας πει κανένας άλλος τότε το νόημα του ποστ σου που ισως κατάλαβε κάτι διαφορετικό.

 

Θυμάσαι που κάποιοι "αναλυτές" εδώ μέσα έσκιζαν τα ρούχα τους και έκραζαν για το "κιτς" χρυσό χρώμα του iphone? Ε σε αυτούς είναι αφιερωμένο! Θα μπορούσα να τους κάνω  quote έναν έναν, αλλά είμαι στις καλές μου σήμερα.

 

:P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου το χουν χάσει οι εταιρείες με το χρυσό

 

Η apple με το "χρυσό" 5S

και η Samsung με το "πλαστικό χρυσό"

 

Γελάνε και οι πέτρες...

 

Άμα θες βγάζεις ένα premium μοντέλο στα 2000$ με πραγματικό χρυσό και περιορισμένα κομμάτια.

 

 

 

 

Η apple αντιγραφει και ολο τους υπολοιπους κραζουμε :D

Αμα εισαι fanboy, τελος! Δεν εχει μα και μου. Η apple εβγαλε το 1ο tablet, οι αλλοι αντεγραψαν. H apple εβγαλε το 1ο smartphone, την 1η οθονη αφης, μεγαλωσε το μεγεθος των οθονων, εβαλε 2πυρηνους, ανεβασε τη ram, εβγαλε χρυσο / ασπρο πολυχρωμα κλπα κλπα. Οι υπολοιποι ακολουθησαν. Τι να λεμε τωρα :D

 

excuse me?

newton-pen.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

excuse me?

newton-pen.jpg

Αυτο ηταν Pen computing και σ'αυτο καθυστερησε 7χρονακια απο την ms!

 

1985:

Pencept[20][21] and CIC[22] both offer PC computers for the consumer market using a tablet and handwriting recognition instead of a keyboard and mouse. Operating system is MS-DOS.

http://en.m.wikipedia.org/wiki/Pen_computing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια πληροφορια  για το ποτε θα ερθουν στην Ελληνικη αγορα εχουμε η' εστω εκτιμηση?

Αν και προβλεπω πως αφου εξαντληθηκε το σαμπανιζε σε 11 χωρες απο τις πρωτες μερες τις κυκλοφοριας εδω θα παρουμε να μην πω τι καλυτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου το χουν χάσει οι εταιρείες με το χρυσό

 

Η apple με το "χρυσό" 5S

και η Samsung με το "πλαστικό χρυσό"

 

Γελάνε και οι πέτρες...

 

Άμα θες βγάζεις ένα premium μοντέλο στα 2000$ με πραγματικό χρυσό και περιορισμένα κομμάτια.

 

 

 

 

 

excuse me?

newton-pen.jpg

PDA? Ναι τι? Βγηκε 10 χρονια μετα απο τον ανταγωνισμο. ΑΥτα ειναι, εμ δεν ξερουμε, εμ το παιζουμε και εξυπνοι...μηπως εφηυρε και τα mp3 players ?

 

 

ps1. Με προλαβε ο qsis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάσαι που κάποιοι "αναλυτές" εδώ μέσα έσκιζαν τα ρούχα τους και έκραζαν για το "κιτς" χρυσό χρώμα του iphone? Ε σε αυτούς είναι αφιερωμένο! Θα μπορούσα να τους κάνω  quote έναν έναν, αλλά είμαι στις καλές μου σήμερα.

 

:P

Οχι δεν θυμάμαι ουτε κουβαλάω τα ψυχολογικά απο αλλα τοπικς έλεος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω θα πουλησει τρελα...το χρυσο παει με την αλυσιδα μεσα στην τριχα και τερμα το ηχοσυστημα με παολαρα...

δεν υπαρχει σωτηρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...