Προς το περιεχόμενο

αγορά εκτυπωτή με ethernet,φτηνα μελανια φωτογραφικο


IKARIWTHS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα παιδια,ειμαι σε αναζητηση εκτυπωτη,αυτο που θελω ειναι να εχει ethernet,να μη μου βγαινει ο κουκος αιδονι οταν τελειωνει το χρωμα,και να εκτυπωνει ομορφα φωτογραφιες.εχω εμπειρια με εναν canon mp,πριν 3χρονια,το προβλημα ειναι οτι ξαφνικα σταματησε να τραβαει το χαρτι.

σα προταση μου εκαναν εναν epson  μαζεμενο σε διαστασεις,δε θυμαμαι ομως το μοντελο,κοστιζε 140 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες και για Link.png Site: http://www.amazon.co.uk/Brother-MFC-J825DW-Colour-Wireless-Printer/dp/B005G3WDX8/ref=wl_it_dp_o_pd_nS_nC?ie=UTF8&colid=NQWXXYY3YN4G&coliid=I3OEGBFKPY5NMX"> Brother MFC-J825DW A4 Colour All-in-One Wireless Colour Inkjet Printer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως και συστηνετε και οι δυο brother?εχουν φτηνοτερα μελανια?ξαναγεμιζονται?που υπερεχουν σε σχεση με τους υπολοιπους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά

1) έχω ήδη laser OKI B4350 και τελευταία βρήσκοντας toner και drum ανακατασκευασμένο και αναγεμισμένο θα τον κρατήσω για αρκετό καιρό ακόμη (από το 2004-2005)

2) ήθελα σύστημα με dual side printing, fax, adf, ethernet, wifi, cd/dvd print (για αρκετά cd και dvd Taiyo Yuden

από DiskImpex), φτηνά μελανάκια. Οπότε οι επιλογές ήταν 2, 1η Epson 850 με κυριότερο ότι είχε dual sided adf και υψηλότερη τιμή. 2η επιλογή  Brother MFC-J825DW με μόνο κακό ότι δεν σκανάρει και από τις 2 πλευρές μαζί στο adf.

Το πακέτο Brother και συμβατά μελανάκια ήταν ο φθηνότερος συνδιασμός και άμεσα διαθέσιμος από amazon οπότε και έγινε η αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...