Προς το περιεχόμενο

Aναστέλλεται η έκδοση του περιοδικού Κόμιξ,


Cossutius.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 441
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προστέθηκε το τεύχος 107... :P :P :P

 

Ωραιος , μπηκε και αυτο στον φακελο που πρεπει. Απλα παιδια οταν βαζουμε καποιο τευχος απο τα ΚΟΜΙΞ , αν γινεται να ειναι ηδη με την σωστη ονομασια....γιατι με διευκολυνει :)

Σκεφτειτε οτι πρεπει να ξεκλειδωνω τον ΚΟΜΙΞ,να ξεκλειδωνω τον αντιστοιχο φακελο (π.χ. 101-200)...να μετανομαζω το αρχειο , να το αντιγραφω στον φακελο...να φτιαχνω permissions..να το κλειδωνω...να ξανακλειδωνω τον 101-200 , να ξανακλειδωνω τον ΚΟΜΙΞ ...και ολα αυτα απο τερματικο....για ενα αρχειο :)

 

Οποτε οποιο βημα μπορειτε να μου γλυτωσετε...της μετονομασιας δηλ :) ειναι επιθυμητο....

 

Οβερ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες ο υπολογιστής μου πάει για φορμάτ μεσα στην εβδομάδα , που σημαίνει αρχεία κλπ θα σβηστούν απτον ακληρό μου...

 

Μα σας ζητήσω ευγενικά να μη κατεβάσετε τα τεύχη που έχουν μπει ως τώρα,απο τον τρακερ ;

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Help! Αν μπορείτε να μου στειλετε σε pm τα στοιχεια του server σας ειμαι πολυ υπόχρεος!

Ευχαριστώ!!

Δυό posts πιό πάνω από το δικό σου είναι.

flashfxp,γρήγορη σύνδεση (ο κεραυνούλης) και όρμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ανεβάσω εγώ τη γνωστή έκδοση του Donald (156 τεύχη, 9 κάτι GB) ! μπορούμε να βάλουμε και άλλα πράγματα στο ftp, ? pixel , βαβούρες ?

 

Θεωρητικα μπορουμε να βαλουμε ο,τι θελουμε.Το νοημα ομως ολης αυτης της προσπαθειας ειναι να βαζουμε οσο το δυνατον πιο πληρεις σειρες περιοδικων.

Δεν εχει νοημα να βαζουμε 10 απο αυτο , 20 απο το αλλο ,40 απο το παραλλο..και να ειναι μισοτελειωμενες δουλειες.

 

Προτιμοτερο να χουμε δηλ 10 διαφορετικα περιοδικα οσο το δυνατον πιο πληρη , παρα 40 ημιτελη.

Μόλις προστέθηκαν τα τεύχη 109, 113, 118, 119 και απο το Μίκυ Μυστήριο τα τεύχη 1, 2, 3, 4, 6.

Περισσότερα απο βδομάδα... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

 

θα βαλω τα παραπανω τευχη στους σωστους φακελους καποια στιγμη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

wow...δεν είχα πάρει χαμπάρι τι γίνεται εδώ πέρα

Μπράβο στα παιδιά που ανεβάζουν

 

Τι μπορώ να κάνω στον chrome για να μην μου εμφανίζει τα ελληνικά έτσι "00 - Uderzo ΞΏ ΟΟΡδιαΟΟΞ?Ο ΟΞΏΟ ΞΟΟΞ΅ΟΞ―ΞΎ ΟΞΊΞΉΞ±Ξ³ΟΞ?​ ΟίλοΟΟ ΟΞΏΟ.pdf"

 

Edit: firefox οχι chrome

mphxths τον κατέβασα, ελπίζω να βγάλω άκρη γιατί μου φαίνεται λίγο δύσχρηστο

Επεξ/σία από Pa0ki
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...