Προς το περιεχόμενο

Aναστέλλεται η έκδοση του περιοδικού Κόμιξ,


Cossutius.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 441
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτά τα αρχεία με κατάληξη .cbr πως τα ανοίγουμε;

 

 μπορεις να τα ξεζιπαρεις σαν  rar αρχεια  αλλα δεν   ειναι το καταλληλοτερο . 

 

 υπαρχουν ειδικες εφαρμογες . (comicrack , cdisplay ) windows 

 

 για μακ το simple comic , ehon , comicbooklover 

(σε μακ με leopard snow leopard  (OS 10.5 10.6 ) τρεχουν επισης τα     jomic  και  comical  τα οποια δεν   υποστηριζονται  σε 10.7 - 10.8 ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Προστέθηκαν κάποια απο τα τεύχη που λείπουν (συγκεκριμένα τα τεύχη 81, 85, 87, 89 και 91), αλλά επειδή για κάποιο λόγο δεν έμπαιναν στον φάκελο ΚΟΜΙΞ, τα έβαλα μόνα τους... ;) ;) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προστέθηκαν κάποια απο τα τεύχη που λείπουν (συγκεκριμένα τα τεύχη 81, 85, 87, 89 και 91), αλλά επειδή για κάποιο λόγο δεν έμπαιναν στον φάκελο ΚΟΜΙΞ, τα έβαλα μόνα τους... ;) ;) ;)

 

καποιοι φακελοι ειναι κλειδωμενοι για ευνοητους λογους...θα τα περασω εγω στον φακελο μεσα..και θα τα σβησω απο κει που τα βαλες χυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καποιοι φακελοι ειναι κλειδωμενοι για ευνοητους λογους...θα τα περασω εγω στον φακελο μεσα..και θα τα σβησω απο κει που τα βαλες χυμα.

 

Καλώς... Πρόσθεσα και τα τεύχη 88, 92, 104 και 105 οπότε you know what to do... B)

Επεξ/σία από dventour
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Μπορούμε να βρούμε κάπου το "Βίος και Πολιτεία του Σκρουτζ Μακ Ντακ:Τα χαμένα επεισόδια" ;;;</p>

 

Καλά ο βιός και πολιτεία ο κανονικός κυκλοφορεί χρόνια στο νετ. Τα χαμένα επεισόδια ακόμα απορώ γιατί δεν τα ανέβασε ΚΑΝΕΊΣ. Θέλω χρόνια να το διαβάσω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γνωρίζω ότι υπάρχει το Βίος και Πολιτεία το έχω και στον σκληρόδετο τόμο αλλά και στα επεισόδια που είχαν κυκλοφορήσει με το Κόμιξ κάθε επεισόδιο του ξεχωριστά αλλά δεν έχω τα χαμένα επεισόδια!δε μπορεί κάνεις που το έχει να το ανεβάσει έστω;

Και συγγνώμη για το 2ο post αλλά αυτά που λέτεπως ανεβάζετε που το κάνετε;σε ποιο site?και υπαρχουν όλα τα Μίκυ μυστήριο κάπου;δεν έχω 4 από το πρώτο κύκλο και καποια από τον 3ο!επίσης έχω τα πρώτα κόμιξ τα έχετε ανεβάσει αυτά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...