Προς το περιεχόμενο

Aναστέλλεται η έκδοση του περιοδικού Κόμιξ,


Cossutius.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για αυτη τη μεγαλη προσπαθεια που γινεται αυτες τις μερες θα ηθελα να πω απο τα βαθη της καρδιας μου

tumblr_mr9q64Dlj41r1mr1po1_500.gif

 

ειστε απιστευτοι.συνεχιστε τη καλη δουλεια :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 441
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δοκιμασες το cyberduck/ filezilla ?   

 

 το WinSCP ? 

 

 επισης αν   χρησιμοποιησεις τον σαφαρι   και  βαλεις  στη γραμμη διευθυνσεων   ftp:// (τη δ/νση που εχεις  ) θα ανοιξει χωρις  πολλα πολλα . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια σορρυ αν μαλακιστηκε το ftp τις τελευταιες ωρες (αν κρινω απο το ποστ του silverage) αλλα προσθετα κατι πελατες και σαιτς και τραβαγα restarts στον apache.

 

επειδη δεχομαι πολλααα πμ για τα στοιχεια του ftp , δεν ξερω αν κανει να τα γραψω σε κανα ποστ...αλλιως οποιος βλεπει καποιο request ας τα δινει μιας και δεν ειμαι συνεχεια στο πισι ...

 

 

Θα περασω καποια στιγμη και τα αγγλικα ΚΟΜΙΞ donald duck, που ειναι περισσοτερα τευχη και απο οτι εχω δει δεν λειπει καποιο...για οποιον ενδιαφερεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια σορρυ αν μαλακιστηκε το ftp τις τελευταιες ωρες (αν κρινω απο το ποστ του silverage) αλλα προσθετα κατι πελατες και σαιτς και τραβαγα restarts στον apache.

 

επειδη δεχομαι πολλααα πμ για τα στοιχεια του ftp , δεν ξερω αν κανει να τα γραψω σε κανα ποστ...αλλιως οποιος βλεπει καποιο request ας τα δινει μιας και δεν ειμαι συνεχεια στο πισι ...

 

 

Θα περασω καποια στιγμη και τα αγγλικα ΚΟΜΙΞ donald duck, που ειναι περισσοτερα τευχη και απο οτι εχω δει δεν λειπει καποιο...για οποιον ενδιαφερεται.

 

 το donald duck το αγγλικο εχει ηδη εμφανιστει στον σερβερ  ως φακελος δεν εχει κατι μεσα .

 

 ευχαριστουμε παρα πολυ ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 το donald duck το αγγλικο εχει ηδη εμφανιστει στον σερβερ  ως φακελος δεν εχει κατι μεσα .

 

 ευχαριστουμε παρα πολυ ! 

 

ναι ειμαι στην διαδικασια του upload..ειναι σε εικονες οχι pdf οποτε ειναι περισσοτερα σε αριθμο αρχεια που πρεπει να περαστουν.

 

Τα παω λιγα λιγα για να ελεγχω οτι δεν μαλακιστηκε καποιο κατα την διαδικασια...

 

περασα και 30 τευχη αρκα για οποιον ενδιαφερεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ειμαι στην διαδικασια του upload..ειναι σε εικονες οχι pdf οποτε ειναι περισσοτερα σε αριθμο αρχεια που πρεπει να περαστουν.

 

Τα παω λιγα λιγα για να ελεγχω οτι δεν μαλακιστηκε καποιο κατα την διαδικασια...

 

περασα και 30 τευχη αρκα για οποιον ενδιαφερεται.

Τσέκαρε το κόμιξ 108, το εμφανίζει ως κατεστραμμένο αρχείο μετά που το κατεβάζεις. Σ'ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...