Προς το περιεχόμενο

Εκτυπωτής-Πολυμηχάνημα με Ethernet αλλά...


NiVa013

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας, θα ήθελα τις γνώσεις σας πάνω σε αυτό το θέμα και την βοήθεια σας. Σκέφτομαι να αγοράσω ένα εκτυπωτή και κατά προτίμηση Canon με σύνδεση Ethernet. Αλλά επειδή δεν υπάρχει κανένας οικιακός εκτυπωτής με τέτοιου είδους σύνδεση θα καταφύγω στην λύση του πολυμηχανήματος! Το αλλά το δικό μου είναι, ότι, όλα αυτά τα μηχανήματα έχουν και ασύρματες συνδέσεις τύπου Bluetooth και Wi-Fi, κάτι που εγώ θέλω να αποφύγω. Πώς μπορώ να το απενεργοποιήσω? ?Να παρέμβω ο ίδιος στο μηχάνημα βγάζοντας καμιά κεραία ή μήπως απενεργοποιούνται από το μενού? 

Ευχαριστώ πολύ, Νίκος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας, θα ήθελα τις γνώσεις σας πάνω σε αυτό το θέμα και την βοήθεια σας. Σκέφτομαι να αγοράσω ένα εκτυπωτή και κατά προτίμηση Canon με σύνδεση Ethernet. Αλλά επειδή δεν υπάρχει κανένας οικιακός εκτυπωτής με τέτοιου είδους σύνδεση θα καταφύγω στην λύση του πολυμηχανήματος! Το αλλά το δικό μου είναι, ότι, όλα αυτά τα μηχανήματα έχουν και ασύρματες συνδέσεις τύπου Bluetooth και Wi-Fi, κάτι που εγώ θέλω να αποφύγω. Πώς μπορώ να το απενεργοποιήσω? ?Να παρέμβω ο ίδιος στο μηχάνημα βγάζοντας καμιά κεραία ή μήπως απενεργοποιούνται από το μενού? 

Ευχαριστώ πολύ, Νίκος!

 

 

Εργοστασιακά είναι απενεργοποιημένα. Για να τα ενεργοποιήσεις είναι μια διαδικασία εύκολη... αλλά γίνεται απο το μενού!! Οπότε μη το φοβάσαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...