Προς το περιεχόμενο

Τα μέλη του Insomnia με photo τους


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

να μαι και γω σε μία φωτογραφία που με τράβηξαν στον τελευταίο γάμο που πήγα μιας κολλητής μου

 

 

 

Μου το κατεστρεψες ρε.....

 

Σε φανταζόμουν ότι φοράς nightslayer τελικα σε είδα με πουκαμισιά :lol

 

Y no zfour rl

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρογκ είναι,  blend in έκανε στο περιβάλλον μωρέ. Άρχοντας της μεταμφίεσης, της παραπλάνησης κλπ. Άσε που αυτό μπορεί να είναι κανα σέτ καινούριο από το επομενο expac!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να μαι και γω σε μία φωτογραφία που με τράβηξαν στον τελευταίο γάμο που πήγα μιας κολλητής μου

 

 

 

Ωραία τώρα ξέρω ποιος μου ninjare τα loot στο bt...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εεεε.... παιδιά δεν ντεν είμαι ο ζιφούρ, ξάδελφος του είμαι, εάν θέλετε τον πραγματικό πείτε μου να σας ανεβάσω ΑΛΛΗ φωτογραφία για να τον δείρετε.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο εθνικο παρκο, εχει εναν χωρο που εχει απειρους, και ειναι παρα πολυ φιλικοι και εξυπνοι :P Προσοχη ομως αν δουνε οτι κρατας τροφη, ισως να αντικρισεις 10-20 λαιμουριους να ερχονται κατα πανω σου xD

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε να ανεβασω και εγω μια :P

 

Με τον Βασιλια Julien xD

533945_10150616888866595_109927365_n.jpg

αυτά μπορείς να τα πάρεις σπίτι σου ? θεωρούνται αδέσποτα ή ειναι είδος υπο εξαφάνιση ?

αν ειναι περίεργο αυτό που ρωτάω δεν κάνω πλάκα , ενας γείτονας που είχε πάει μετανάστης στην Αφρική , μου είχε πει οτι γυρνούσαν μαϊμούδες ελεύθερες στην αυλή του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν μπορεις να τα παρεις, αλλα αμα σκεφτεις για αγορα απο εξωτερικο, πρεπει να εχεις έπαυλη. Παντως αληθεια, οποιος παει σε αυτο το χωρο με λαιμουριους, δεν θα θελει να φυγει απο εκει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...