Προς το περιεχόμενο

Τα μέλη του Insomnia με photo τους


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

της σχολης ειναι.ειχα βαλει 17 ωρες ειχα περασει γραπτες εξετασεις αλλα το σταματησα διοτι εχει γινει πλεον πολυ ακριβο hobby οποτε το εχω αφησει για την παρουσα στιγμη.καποια στιγμη θελω να το συνεχισω για να το τελειωσω με το καλο.δεν μαρεσει να αφηνω τα πραγματα μισοτελειωμενα.

καλή φάση! είχα ποροθεί και εγώ παλιά γιατί ασχολούταν με το σπορ ένας συγγενής μου αλλά είμουν ανήλικος τότε και δεν μπορούσα να πάω.

τι έξοδα έχει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλή φάση! είχα ποροθεί και εγώ παλιά γιατί ασχολούταν με το σπορ ένας συγγενής μου αλλά είμουν ανήλικος τότε και δεν μπορούσα να πάω.

τι έξοδα έχει? 

στις 25 ωρες αν ολα πανε καλα παιρνεις πτυχιο.υπολογισε δυστυχως κανα 5000 ευρω.ειναι δηλαδη οι 25 ωρες εκτος αν χρειαστει καποιος παραπανω ειναι κατι γιατροι κατι παραβολα κατι εξετασεις και τα θεωρητικα μαθηματα.και μετα αν θες να το συνεχισεις ειναι και αλλα λεφτα.βγαινει πιο φτηνα και πιο ευκολα αν πας για trike αντι για ultralight.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στις 25 ωρες αν ολα πανε καλα παιρνεις πτυχιο.υπολογισε δυστυχως κανα 5000 ευρω.ειναι δηλαδη οι 25 ωρες εκτος αν χρειατει καποιος παραπανω ειναι κατι γιατροι κατι παραβολα κατι εξετασεις και τα θεωρητικα μαθηματα.και μετα αν θες να το συνεχισεις ειναι και αλλα λεφτα.βγαινει πιο φτηνα και πιο ευκολα αν πας για trike αντι για ultralight.

αστο προσγειώθηκα :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αστο προσγειώθηκα :P

εχει φτασει περιπου 120-140 ευρω η ωρα.τα θεωρητικα νομιζω ειναι κοντα στα 800 ευρω.πολυ ωραιο αλλα πολλα τα λεφτα οποτε παμε σε πιο φτηνα Hobby για την ωρα.πετυχαμε και την ωραια κριση:P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και έχω ξαναβάλει...

 

εδώ sunny Germany

6pjy.jpg

 

εδώ με έναν από τους γιους μου!

ol4t.jpg
 

εδώ απλά είμαι εγώ...

nh34.jpg

 

και τέλος εγώ με το άλογο! :P

p6da.jpg

 

Αυτά, αρκετά ρεζίλι έγινα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...