Προς το περιεχόμενο

απο σχεσεις πως παμε?


Gsoux

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 407
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χαχαχαχαχα



εγώ δεν ξέρω ρε μάγκες αλλα να είναι όμορφη γκόμενα η άλλη δεν μου φτάνει
είμαι περίεργος σ αυτά και ενώ αρκετές γκόμενες απο αυτές που συναναστρέφομαι με γουστάρουν κ μερικές την πέφτουν στα ίσια δεν μου βγαίνει να δώσω συνέχεια.

αυτή η φάση να γαμάς όποια σου κάτσει ή να αλλάζεις γκόμενες κάθε τρεις και λίγο δεν μου πάει 
αν έβρισκα κάποια που να ανέχεται τις συνήθειες μου θα ήμουν ευτυχισμένος 
αυτό που μου τη σπάει ειναι που προσπαθούν να σ αλλάξουν 
έτσι με βρήκες έτσι θα μείνω , τι να λέει ?

οχι επειδή έγινε φάση μεταξύ μας δε θα αρχίσω να πηγαίνω σε μπαράκια/κλαμπάκια 
θα συνεχίσω να πίνω κάτω απ τα δέντρα στις πλατείες και όπου αλλού γουστάρω παρέα με φίλους 
ούτε θα αλλάξω συμπεριφορά κλπ

αυτά δεν αρέσουν στις περισσότερες γκόμενες  :lol: 

ενώ είμαι ευκαιρία με χάνουν , τι να πεις? α?  :mellow:

 

Eσυ παιζει να εισαι μεγαλο καλαμπουρι. Μεγαλυτερο και απο τον Τιμον.

 

ειμαι ευκαιρια λεει αχαχαχαχα ρε τι ψωνια κυκλοφορουν και μετα λεμε για τις γυναικες.



Δυστυχώς έτσι πάμε μπροστά σαν κοινωνία. Αν όλοι είχαν λεφτά, ήταν πανέμορφοι, επιθυμητοί κλπ τότε κανείς δεν θα προσπαθούσε για τίποτα. Όμως η ανάγκη του να ξεχωρίσεις σε κάνει να γίνεσαι μοναδικός σε συγκεκριμένους τομείς που μπορείς.

Και ναι τα παραπάνω που έγραψα θα σου κάνουν τη διαφορά και θα κρύψουν αρκετά σου μειονεκτήματα. Στο τέλος το αποτέλεσμα θα είναι θετικό για σένα.

Κάποιος προφανώς όμως που θα έχει χρήματα + όλα οσα περιγράφηκαν έχει ένα προβάδισμα. Εσύ όμως πλέον θα έχεις ενα σημαντικό προβάδισμα σε σχέση με το πριν προσπαθήσεις να δεις τι γίνεται. Δεν μπορείς να είσαι ο καλύτερος του πλανήτη. Μπορείς να ανεβαίνεις κατηγορία όσο περνάει ο χρόνος όμως.

Και ξέρεις ποιο είναι το μεγαλύτερο προτέρημα που μπορεί να έχει κάποιος? Η ηλικία και η υγεία του. Ποτέ ξανά δεν θα είναι τόσο δυνατός και τόσο υγιής. Για αυτό είναι υποχρέωση του καθενός να προσπαθήσει να αλλάξει και να παλέψει σήμερα.... ;)


camber , caster μη σου πω και casper....! :)

 

Oποιος ειναι σωστος και δεν εχει θεματακια γενικοτερα μια χαρα τα πηγαινει και με τις γυναικες.

Ο καθε κομπλεξικος έχει μαθει να τα ριχνει στις γυναικες μονο και δεν κοιταει πρωτα τα δικα του χάλια...  οτι δινεις παιρνεις στις γυναικες  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς που για να νιώθουμε κ να περνάμε καλά δεν χρειάζεται νά'μαστε πάντα σε σχέση :-P

Απολαύστε κ την single life μωρέ κ μην μιζεριαζετε που δν έχετε γκόμενα/γκόμενο.

 

Κ το φλερτ ανανεώνει επισης, κ ας μην ακολουθεί σχέση μετά.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς που για να νιώθουμε κ να περνάμε καλά δεν χρειάζεται νά'μαστε πάντα σε σχέση :-P

Απολαύστε κ την single life μωρέ κ μην μιζεριαζετε που δν έχετε γκόμενα/γκόμενο.

 

Δεν τα λέμε αυτά εδώ μέσα, δεν τα λέμε...  :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι να βρεις καποιον/α που σε καταλαβαινει και του αρεσεις γι αυτο που εισαι! Θεωρω λιγο μαλακια να γυρνας δεξια κ αριστερα αντι να χεις εναν ανθρωπο που σε σεβεται και περνας καλα μαζι του! Ειδικα αν δεν εισαι 20χρ ξερω γω.

 

Νταξει σιγουρα περνας καλα και single αλλα εξαρταται κ απο το πως ειναι οι αλλοι γυρω σου. Οταν πχ κ εγω και οι πιο κοντινες μου φιλες δν ειχαμε, βγαιναμε συνεχεια, ενω οταν εχεις, ο χρονος σου μοιραζεται. Και νταξει να σαι αυτος που εχει, οταν εισαι αυτος που δεν εχει, ειναι λιγο αβολο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι να βρεις καποιον/α που σε καταλαβαινει και του αρεσεις γι αυτο που εισαι! Θεωρω λιγο μαλακια να γυρνας δεξια κ αριστερα αντι να χεις εναν ανθρωπο που σε σεβεται και περνας καλα μαζι του! Ειδικα αν δεν εισαι 20χρ ξερω γω.

 

Νταξει σιγουρα περνας καλα και single αλλα εξαρταται κ απο το πως ειναι οι αλλοι γυρω σου. Οταν πχ κ εγω και οι πιο κοντινες μου φιλες δν ειχαμε, βγαιναμε συνεχεια, ενω οταν εχεις, ο χρονος σου μοιραζεται. Και νταξει να σαι αυτος που εχει, οταν εισαι αυτος που δεν εχει, ειναι λιγο αβολο!

 

Εσενα δηλαδη σου αρεσουν οι κλαψιαριδες , οι ψωνισμένοι χωρις λογο και αυτοι που κοκορευονται?

Δεν θα τα βρειτε ευκολα... γιατι δεν εχουν καλο χαρακτηρα αρα δεν σου φταινε οι κα***λιτσες που βριζεις.

 

To να εβλεπα παντως 6 κοπελες μονες τους σε ενα κλαμπ δεν θα μου εδινε καλη εντυπωση...

 

γιατι δεν υπαρχουν αντρες στην παρεα? μηπως δεν τα πανε καλα με τους αντρες? αποκλειεται να μην εχουν εναν φιλο

 

απο γυμνασιο / λυκειο / πανεπιστημιο... αρα ισως κατι παιζει με την συμπεριφορα. Θα ημουν προετοιμασμενος δηλαδη και υποψιασμενος το ιδιο και με τις μπακουροπαρεες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι ευκαιρια λεει αχαχαχαχα ρε τι ψωνια κυκλοφορουν και μετα λεμε για τις γυναικες.

 

εκτός απο άσχετος με την γυμναστική και την διατροφή είσαι και μισογύνης

άκου οι γυναίκες ψώνια , θα έπρεπε να ντρέπεσαι

 

 

Εσενα δηλαδη σου αρεσουν οι κλαψιαριδες , οι ψωνισμένοι χωρις λογο και αυτοι που κοκορευονται?

Δεν θα τα βρειτε ευκολα... γιατι δεν εχουν καλο χαρακτηρα αρα δεν σου φταινε οι κα***λιτσες που βριζεις.

 

μη το ζορίζεις παιδί του λαού

γκόμενα εδω μέσα δεν βγάζεις

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτός απο άσχετος με την γυμναστική και την διατροφή είσαι και μισογύνης

άκου οι γυναίκες ψώνια , θα έπρεπε να ντρέπεσαι

 

 

 

μη το ζορίζεις παιδί του λαού

γκόμενα εδω μέσα δεν βγάζεις

 

 

Παικτη μου στο θρεντ της γυμναστικής δεν ξέρεις καν η λεξη γυμναστηριο πως γράφεται και θες να δωσεις συμβουλες περι γυμναστικης ?

 

Εσυ βριζεις τις γυναικες και τις σνομπαρεις εγω ειμαι ο μισογυνης? παιζεις υπουλα και πας να ριξεις πανω σε μενα αυτα που κανεις εσυ ε? οκ να το θυμασαι αυτο το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>γιατι δεν υπαρχουν αντρες στην παρεα? μηπως δεν τα πανε καλα με τους αντρες? αποκλειεται να μην εχουν εναν φιλο

 

Το ίδιο σκέφτομαι κι εγώ κάθε φορά. Και επισης: πχ 6 κοπέλες στην παρέα...δν βαριούνται; Πολύ παλιά που είχα βγει με πολλές φίλες/γνωστές μαζί δν την πάλευα καθόλου. Ή καρφωναν όλες ταυτόχρονα τον ίδιο άντρα ή σχολίαζαν πόσο πουτανα φαινόταν κάποια κοπέλα παραδίπλα ή λεγαν για μανικιούρ ή καναν ποστ στο fb. ΠΦΦΦ

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο σκέφτομαι κι εγώ κάθε φορά. Και επισης: πχ 6 κοπέλες στην παρέα...δν βαριούνται; Πολύ παλιά που είχα βγει με πολλές φίλες/γνωστές μαζί δν την πάλευα καθόλου. Ή καρφωναν όλες ταυτόχρονα τον ίδιο άντρα ή σχολίαζαν πόσο πουτανα φαινόταν κάποια κοπέλα παραδίπλα ή λεγαν για μανικιούρ ή καναν ποστ στο fb. ΠΦΦΦ

 

Εχεις απολυτο δικιο. Κατι βρωμαει σε αυτο... 6 κοπελες μονες τους? no way

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παικτη μου στο θρεντ της γυμναστικής δεν ξέρεις καν η λεξη γυμναστηριο πως γράφεται και θες να δωσεις συμβουλες περι γυμναστικης ?

 

Εσυ βριζεις τις γυναικες και τις σνομπαρεις εγω ειμαι ο μισογυνης? παιζεις υπουλα και πας να ριξεις πανω σε μενα αυτα που κανεις εσυ ε? οκ να το θυμασαι αυτο το παιχνιδι.

 

ναι το βλεπω ,  σε κράζει ολο το θρέντ αχαχαχ ο τρελός ....

και ξαναλέω θα έπρεπε να ντρέπεσαι για τον μισογυνισμό σου .. οι γυναίκες δεν ειναι αντικείμενα μιας χρήσης όπως τις παρουσιάζεις

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ψήσει χορεύτρια πως κάνω life-coaching σε χορευτές - όχι για να χώσω, για να γελάσω. Ένας θείος μου έχει ψήσει γκόμενα πως είναι πιλότος μαζί με έναν άλλο, περνάει αεροπλάνο και γυρνάει ο άλλος με ύφος επαγγελματία και κάνει "κοίτα πως το φέρνει ο μαλάκας". Αυτά δεν είναι σοβαρά, αλλά έχουν πλάκα κι όλοι θέλουμε να περνάμε καλά. Από εκεί και πέρα αυτή είναι η μόνη συνταγή. Να περνάς καλά. Με κάποιο τρόπο το να περνάς καλά έλκει και άλλους σε αυτό κι οταν τα γεννητικά όργανα είναι και συμβατά, περνας ακόμη καλύτερα.

 

με πεθανες :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι να μη βγεις γυναικοπαρεα? και αντροπαρεα αντιστοιχα? που ειναι το κακο?

 

Επειδη ρωτας εμενα θα σου πω. Το πρωτο πραγμα που κοιτας στον αλλον ειναι η εμφανιση. Κι αυτο περιλαμβανει τη φυσικη ομορφια πχ υψος, βαρος, προσωπο κλπ αλλα και το ντυσιμο. Μετα ερχεται ο χατακτηρας ΚΑΙ το μυαλο. Δε θα μπορουσα να μουν με καποιον που δε ξερει που του πανε τα τεσσερα και δε μπορει να κανει μια σοβαρη κουβεντα. Οσο για το χαρακτηρα θα θελα να χει χιουμορ, να του αρεσει να διασκεδαζει ειτε αυτο ειναι σε κλαμπ ειτε σε μπουζουκια ειτε σε ρεμπεταδικα ας πουμε, να μην ειναι ψωναρα και γκρινιαρης! Να χει κατανοηση και να σεβεται οτι εκτος απο την κοινη σας ζωη εχετε ΚΑΙ προσωπικη, ανεξαρτητη δηλ απο κεινον, οχι να σε "πνιγει"

 

Αυτα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...