Προς το περιεχόμενο

απο σχεσεις πως παμε?


Gsoux

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@ spinhxgr

 

Καλά τα λες γενικά... Αλλά.....

 

 

.Τα λεφτά, τα αυτοκίνητα, τα ρούχα κλπ ελάχιστη αξία έχουν μπροστά στο χαρακτήρα, την άποψη και τη μοναδικότητα του ατόμου. Να γιατί βλέπετε κάποιους μέτριους και κυκλοφορούν θεες. ΟΧΙ δεν είναι η ευκολη απάντηση...τα λεφτά. Είναι το κάτι μοναδικό που το κερδίζεις με το χρόνο και με υπομονή. Να αισθάνεται πως είναι δίπλα σε κάποιον μοναδικό. Υπάρχουν επαγγέλματα που το πουλάνε αυτό απο τη φύση τους.

 

 

Θες να μας πεις ότι ο άλλος με την πόρσε και το χρήμα που δεν ξέρει τι να το κάνει έριξε διμετρη γκομεναρα μοντέλα επειδή έχει κοινωνική επιστήμη;

 

Eπίσης δεν μίλησε για μόνιμη σχέση ο νηματοθέτης...

 

Κάποιοι τα έχουν έτοιμα στρωμένα  και κάποιοι άλλοι με τη λογική σου πρέπει να ξεκωλωθούν να χτίσουν  χαρακτήρα, άποψη,να γίνουν ειδικοί σε ότι @@ρια έχει η γκόμενα μες στο μυαλό της, να μάθουν μέσα από την κοινωνικοποίηση, πράγματα που εκτός του ότι θα πάρουν πολύ χρόνο, μπορεί και να μη γίνουν ποτέ...

 

Όντως ένας επιστήμονας μπορεί να το έχει, αλλά αυτός που δεν το έχει δεν αρκεί μόνο να προσπαθεί. Πρέπει να του βγει και το πείραμα στο τέλος...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 407
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

άμα έχεις παλαμάρι τί την θέλεις τη ferari, αλλα τα "υλικά αγαθά" προσθέτουν... η γυναικία λογική όσον αφορά την ξεπέτα είναι πολύ απλή.. απλά επιδί εμείς έχουμε ξεφύγει μπερδέυει το πράμα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ακριβώς δεν σου αρέσει σε αυτόν τον όρο? Θες να στο μεταφράσω να νιώσεις καλύτερά? ΣΩΣΤΟΣ ΧΡΟΝΙΣΜΟΣ λοιπόν ή διαφορετικά ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟΣ.

εκκεντροφοροι,βαλβιδες,προπορεια κτλ? :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ spinhxgr

 

Καλά τα λες γενικά... Αλλά.....

 

 

 

 

Θες να μας πεις ότι ο άλλος με την πόρσε και το χρήμα που δεν ξέρει τι να το κάνει έριξε διμετρη γκομεναρα μοντέλα επειδή έχει αυτό που περιγράφεις ;

 

Eπίσης δεν μίλησε για μόνιμη σχέση ο νηματοθέτης...

 

Κάποιοι τα έχουν έτοιμα στρωμένα  και κάποιοι άλλοι με τη λογική σου πρέπει να ξεκωλωθούν να χτίσουν  χαρακτήρα, άποψη,να γίνουν ειδικοί σε ότι @@ρια έχει η γκόμενα μες στο μυαλό της, να μάθουν μέσα από την κοινωνικοποίηση, πράγματα που εκτός του ότι θα πάρουν πολύ χρόνο, μπορεί και να μη γίνουν ποτέ...

 

Όντως ένας επιστήμονας μπορεί να το έχει, αλλά αυτός που δεν το έχει δεν αρκεί μόνο να προσπαθεί. Πρέπει να του βγει και το πείραμα στο τέλος...

Δυστυχώς έτσι πάμε μπροστά σαν κοινωνία. Αν όλοι είχαν λεφτά, ήταν πανέμορφοι, επιθυμητοί κλπ τότε κανείς δεν θα προσπαθούσε για τίποτα. Όμως η ανάγκη του να ξεχωρίσεις σε κάνει να γίνεσαι μοναδικός σε συγκεκριμένους τομείς που μπορείς.

 

Και ναι τα παραπάνω που έγραψα θα σου κάνουν τη διαφορά και θα κρύψουν αρκετά σου μειονεκτήματα. Στο τέλος το αποτέλεσμα θα είναι θετικό για σένα.

 

Κάποιος προφανώς όμως που θα έχει χρήματα + όλα οσα περιγράφηκαν έχει ένα προβάδισμα. Εσύ όμως πλέον θα έχεις ενα σημαντικό προβάδισμα σε σχέση με το πριν προσπαθήσεις να δεις τι γίνεται. Δεν μπορείς να είσαι ο καλύτερος του πλανήτη. Μπορείς να ανεβαίνεις κατηγορία όσο περνάει ο χρόνος όμως.

 

Και ξέρεις ποιο είναι το μεγαλύτερο προτέρημα που μπορεί να έχει κάποιος? Η ηλικία και η υγεία του. Ποτέ ξανά δεν θα είναι τόσο δυνατός και τόσο υγιής. Για αυτό είναι υποχρέωση του καθενός να προσπαθήσει να αλλάξει και να παλέψει σήμερα.... ;)

 

εκκεντροφοροι,βαλβιδες,προπορεια κτλ? :P

camber , caster μη σου πω και casper....! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ακριβώς δεν σου αρέσει σε αυτόν τον όρο? Θες να στο μεταφράσω να νιώσεις καλύτερά? ΣΩΣΤΟΣ ΧΡΟΝΙΣΜΟΣ λοιπόν ή διαφορετικά ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟΣ.

 

άν δέν έχεις σωστό συγχρονισμό καί στις 10 που την πέφτεις σε ένα βράδυ, τοτε κάτι πάει λάθως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα αυτά που λες ρε sphinxgr αλλα μου κάνει και λίγο ποζεριλίκι ο τρόπο που προτείνεις. Εννοείται οτι πρέπει να δείξεις χαρακτήρα αλλα εδω εσύ του λες του άλλου να φτιάξει χαρακτήρα τέτοιο ώστε να μπορεί να ρίξει γκόμενα. Επίσης αυτά με τις κατηγορίες και τα level που λες μου κάνουν λίγο για elder of scrolls και δεν τα σχολιάζω καν.

 

Εγω είμαι της σχολής ευθεία προσέγγιση και χαλαρή κουβέντα για αρχή. Και ίσα ίσα προσπαθώ να μην υπερπροβάλω τον εαυτό μου στην πρώτη επαφή. Σιγά σιγά... Τα καλα χαρτιά δεν τα καις απο την αρχή.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άν δέν έχεις σωστό συγχρονισμό καί στις 10 που την πέφτεις σε ένα βράδυ, τοτε κάτι πάει λάθως

Αυτό είναι προφανές και πρέπει να σε στείλει για περισυλλογή.

 

Πρέπει να κατέβεις κατηγορία ή να βελτιώσεις τις τεχνικές σου ή πιθανότατα συχνάζεις σε λάθος μέρος.

 

Έχεις κάνει όμως την αρχή... ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε γαμωτο ολοι θελουν να γινουν Μπερλουσκονι στην θεση του Μπερλουσκονι.Λιγοι αισθηματιες μειναμε πια σε αυτον τον πλανητη. :P

 

Ναι αλλα μονο οσοι ειναι αισθηματιες την πατανε στη ζωη και σε λαθος ιστοριες μπλεκοντε καθε στιγμη. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς έτσι πάμε μπροστά σαν κοινωνία.

 

Εννοείται συμφωνώ με το να αγωνιζόμαστε... Εξάλλου αυτό κάνουμε σε όλα τα μέτωπα που υπάρχουν δυσκολίες... Στις δουλειές μας, στις οικογένειες μας, στα προσωπικά μας και παντού... Σιγά σιγά θα ανέβουμε κατηγορία όπως γράφεις πολύ σωστά... αυτό σίγουρα μας κάνει ανθεκτικούς και δυνατούς αλλά με γυναίκες δε νομίζω ότι βοηθάει ιδιαίτερα πολύ...  Έγραψα νωρίτερα τι πιστεύω ότι μετράει

στις γυναίκες...

 

 

Πιστεύω και στο τυχαίο πάντως...

Μπορεί να μην έχω χαρακτήρα ιδιαίτερο, ούτε να είμαι καλός σε κάτι, ούτε ιδιαίτερη εμφάνισ, ούτε λεφτά ούτε αυτοκίνητο και στην αυριανή (ή σημερινή μάλλον :P) έξοδο μου να γνωρίσω τη γυναίκα των ονείρων μου... Να της κάνω κλικ πως το λένε :D

 

Γενικά πιστεύω ότι για όλους και όλες θα βρεθεί κάποιος κάποια εκεί έξω... Δε νομίζω ότι χρειάζεται τόση πολύ προσπάθεια, δεν το έχουν όλοι οι άνθρωποι το να αλλάξουν χαρακτήρα ή να έχουν τσαμπουκά ή θράσος,,, Άσε που τα 2 τελευταία δεν αρέσουν απαραίτητα στις γυναίκες...

 

 

 

 

Κάποιος προφανώς όμως που θα έχει χρήματα + όλα οσα περιγράφηκαν έχει ένα προβάδισμα. Εσύ όμως πλέον θα έχεις ενα σημαντικό προβάδισμα σε σχέση με το πριν προσπαθήσεις να δεις τι γίνεται. Δεν μπορείς να είσαι ο καλύτερος του πλανήτη. Μπορείς να ανεβαίνεις κατηγορία όσο περνάει ο χρόνος όμως.

 

 

 

Και τι προβάδισμα θα έχω αφού σα μαλάκας θα έχω αλλάξει χαρακτήρα και θα τα έχω δώσει όλα και το γκομενάκι θα προτιμήσει πόρσε;;;; Θα λέω ότι αγωνίστηκα;;; ¨Ασχετο αλλά διαβάζεις Συκουτρή μήπως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω και στο τυχαίο πάντως...

Μπορεί να μην έχω χαρακτήρα ιδιαίτερο, ούτε να είμαι καλός σε κάτι, ούτε ιδιαίτερη εμφάνισ, ούτε λεφτά ούτε αυτοκίνητο και στην αυριανή (ή σημερινή μάλλον :P) έξοδο μου να γνωρίσω τη γυναίκα των ονείρων μου... Να της κάνω κλικ πως το λένε :D

Αν στα τελευταία για παράδειγμα 5 χρόνια έχει γίνει κάτι σχετικό 4-5 φορές σύνολο, τότε ναι έχεις μεγάλες πιθανότητες. Όταν όμως τα τελευταία 852 χρόνια δεν έχει γίνει κάτι, τότε ο καθένας μας πρέπει να αλλάζει συνήθειες και τακτικές ;)

 

Δεν το λέω εγώ! Η στατιστική το λέει .... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βρεις και τους αριθμούς του τζόκερ στείλε ενα ΠΜ. :)

έχω μεγάλο level κολοφαρδίας, το απέκτισα παίζοντας κινο συστιματικά.. μετά το παράτισα όμος γιατί δίνει λιγα xp... :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...