Προς το περιεχόμενο

απο σχεσεις πως παμε?


Gsoux

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και για να συμμετασχω και γω στο topic θα πω ναι, ειναι πανευκολο με τις παρακατω προυποθεσεις:

 

να εισαι κατω απο 25 (κατα προτιμηση 19-22)

να εχεις μηχανακι (ΟΧΙ μηχανη) glx, crypton κτλπ

να υπαρχει καπου κοντα γυμνασιο/λυκειο

 

Διαδικασια:

Πας σε ενα γυμνασιο/λυκειο καβαλα στο μηχανακι σου, ντυμενος σωστος καγκουρας, περιμενεις το διαλειμμα.

Κολλας στα καγκελα, βρισκεις τις τσουλες, και το παιζεις γοης, τις κανεις add στο FB και τις βγαζεις καθε βραδυ για ποτο στο πιο καγκουρε μαγαζι της περιοχης. Καποια στιγμη, καλεις καποια απο αυτες στο σπιτι σου ή την πας βολτα με το μηχανακι σε κανα δασος, συγχαρητηρια, you did it. 100% επιτυχια.

αυτο λειτουργει αλλα δυστυχως ειναι μεχρι την ηλικια των 22. φυσικα πολλες απο τις γνωριμιες που κανεις ετσι και τοτε διατηρουνται και στην υπολοιπη ζωη σου αν εισαι τυχερος.

 

 

απο την αλλη αν εισαι μεγαλυτερος σα και εμενα και κανω add στο φβ 20 χρονα και 25 χρονα κοριτσια, ειλικρινα οι μονες που απαντανε ειναι αυτες στις οποιες θα πω κατι υποτιμιτικο. τα μου αρεσεις εισαι ομορφη σε ειδα εκει και τα λοιπα δε πιανουν πια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 407
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τον αλλον τον θυμαστε ?

ΟΡ εδω εισαι, παρε απ αυτον συμβουλες, ο ανθρωπος το εχει, μετα μπορει να μη σε πλησιαζει ουτε θηλυκο σαλαχι αλλα, ..η προσπαθεια μετραει!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον αλλον τον θυμαστε ?

χαχα τριτονα ελιωσα λεμε! μεκανες και γελασα πολυ βραδυατικο! καλα κατσε να βρω καποια που να θελω τοσο πολυ να εντυπωσιασω και φτιαχνω μετα υγρο πυρ δε θα κολησουμε εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ένα μαγαζί που όλοι κερνάν ποτά σε κοπέλες...

 

Εμένα τώρα, γιατί το πρώτο πράγμα που μού έρχεται στο μυαλό, είναι το κωλόμπαρο;

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα τώρα, γιατί το πρώτο πράγμα που μού έρχεται στο μυαλό, είναι το κωλόμπαρο;

 

μάλων γιατί γέρασες για κυνήγι :P πάντως στα μέρη μου υπάρχουν ακόμα μλκς που στέλνουν ποτά, μάλων γιατί υπάρχουν τουρίστριες που βγένουν για να πιούν στην κούτρα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλων γιατί γέρασες για κυνήγι :P

 

Όχι ρε! Πιτσιρικάς πήγαινα εγώ σε κωλόμπαρα, στριπτιζάδικα και τα σχετικά. Μετά τα 30 τα βαρέθηκα...

 

 

 

... = σπατάλησα εφτά περιουσίες, για το χατήρι των αγνών εκείνων νεανίδων, που - με απόλυτη ειλικρίνεια και χωρίς να έχουν σκοπό να με κάνουν να ξοδέψω λεφτά... - με κοιτούσαν με πάθος στα μάτια και μου ψιθύριζαν λάγνα: «Σ' αγκαπού αγκάπη μου...κιράσ' πουτό;»

 

Αυτά όμως δε λέγονται εκτός spoiler (ούτε εντός βασικά, αλλά τέλος πάντων...)

 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε! Πιτσιρικάς πήγαινα εγώ σε κωλόμπαρα, στριπτιζάδικα και τα σχετικά. Μετά τα 30 τα βαρέθηκα...

 

 

 

... = σπατάλησα εφτά περιουσίες, για το χατήρι των αγνών εκείνων νεανίδων, που - με απόλυτη ειλικρίνεια και χωρίς να έχουν σκοπό να με κάνουν να ξοδέψω λεφτά... - με κοιτούσαν με πάθος στα μάτια και μου ψιθύριζαν λάγνα: «Σ' αγκαπού αγκάπη μου...κιράσ' πουτό;»

 

Αυτά όμως δε λέγονται εκτός spoiler (ούτε εντός βασικά, αλλά τέλος πάντων...)

 

 

αχχχχχ ....πήγενα κ εγώ με περέα, βγάζαμε γούστα αλλα σφίξαν τα πραματα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

μπορεί να πάς και να μάθεις αργότερα την ηλικία.. μερικά 16άρια είναι πολύ ανεπτιγμένα..

Αυτες πού ηταν οταν ημασταν εμεις 16...?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να θέλω να το παίξω ιστορία ή να υποτιμήσω κάποιον...

 

Τη φάση του να γνωρίσετε το έτερον ήμισυ (ή έστω μια υποψήφια ξεπέτα για όποιον πρέπει να σπρώξει επειγόντως) μέσω κοινών γνωστών, παρέας κ.λ.π, δεν τη σκέφτεστε;

 

Δηλαδή γυναίκες μόνο σε κλουμπς κυκλοφοράνε; Για να πίασεις κουβέντα πρέπει σώνει και ντε ν' αρχίσεις τα τσιφτετέλια, τα "είσαι κούκλα μανάρι μου" και τα κεράσματα; 

 

Μέσω κοινής παρέας μπορείς να έρθεις σε επαφή με κόσμο και να γνωρίσεις κάποιον ουσιαστικά. Άλλη φάση το να τα λέτε παρέα με κρασάκι, να νοιώθεις χαλαρός και να μιλάς π.χ. για τα ενδιαφέροντά σου, να νοιώθει και η άλλη άνετα χωρίς να σε βλέπει σαν τον υπ' αριθμό 541 πέφτουλα...άμα δέσει το γλυκό την πας και στο κλουμπ για ξεσάλωμα, αλλά η αρχή πρέπει να γίνει σωστά...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα οι περισσοτεροι φιλοι μου ειναι μπακουρια οπως και εγω και γενικα σοβαρες κοπελες υπαρχουν λιγες οι περισσοτερες σορρυ κιολας ειναι πουτανακια.

 

Τωρα οσο αφορα τις σοβαρες κοπελες επειδη ακριβως ειναι σοβαρες αν δεν εχει ενα αλφα χαρακτιρα και μια στρωμενη δουλεια δυσκολα μπλεκουν μαζι σου.

 

Παντος αμα θες απλα να ριξεις γκομενα για μια βραδια τοτε ακολουθα πιστα τις συμβουλες του αρχοντα :P

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να θέλω να το παίξω ιστορία ή να υποτιμήσω κάποιον...

 

Τη φάση του να γνωρίσετε το έτερον ήμισυ (ή έστω μια υποψήφια ξεπέτα για όποιον πρέπει να σπρώξει επειγόντως) μέσω κοινών γνωστών, παρέας κ.λ.π, δεν τη σκέφτεστε;

 

Δηλαδή γυναίκες μόνο σε κλουμπς κυκλοφοράνε; Για να πίασεις κουβέντα πρέπει σώνει και ντε ν' αρχίσεις τα τσιφτετέλια, τα "είσαι κούκλα μανάρι μου" και τα κεράσματα; 

 

Μέσω κοινής παρέας μπορείς να έρθεις σε επαφή με κόσμο και να γνωρίσεις κάποιον ουσιαστικά. Άλλη φάση το να τα λέτε παρέα με κρασάκι, να νοιώθεις χαλαρός και να μιλάς π.χ. για τα ενδιαφέροντά σου, να νοιώθει και η άλλη άνετα χωρίς να σε βλέπει σαν τον υπ' αριθμό 541 πέφτουλα...άμα δέσει το γλυκό την πας και στο κλουμπ για ξεσάλωμα, αλλά η αρχή πρέπει να γίνει σωστά...

 

έχεις ένα ποιντ δέν λέω, αλλά καμία φορά εξαντλούνται και οι κοινές παρέες.. απλά εκεί πάει σε κάτι μονιμότερο.. κατατάλλα πάντα θα είσαι ο υπ' αριθμό 541 πέφτουλας και το club όντος δέν είναι η μόνη λύση... νάνε καλά υπαρχουν παντού, αλλα είναι λιγότερο πρόθυμες :-) τώρα για ουσιαστικές γνωριμίες είναι κάτι που δέν με ενδιαφέρει, οπότε δέν το κυνηγαω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...