Προς το περιεχόμενο

απο σχεσεις πως παμε?


Gsoux

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδή τι στον πούτσο δεν κατάλαβες ή δεν βρήκες λογικό από αυτά που είπα;

 

Και ότι (ας πούμε) κανένας δεν πέθανε από σεξ τι ρόλο βαράει;

 

Έγραψες για ποιον λόγο γυρνάει η ζωή μερικών γύρω από το σεξ και πήρες μια απτή και ουσιαστική απάντηση

 

απο την στιγμη που η ποσοτητα σεξ δεν ειναι μετρησιμη το να μιλαμε για πολυ και λιγο και αναγκη ειναι ατοπο απο μονο του. κατα τ'αλλα το θεωρω καθαρη εμμονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 407
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ε δεν μιλάμε έτσι σε γυναίκες :)

Κλάιν, από πισι είναι.

 

απο την στιγμη που η ποσοτητα σεξ δεν ειναι μετρησιμη το να μιλαμε για πολυ και λιγο και αναγκη ειναι ατοπο απο μονο του. 

Da fuck? Όχι.

 

 κατα τ'αλλα το θεωρω καθαρη εμμονη.

Καμία σχέση. Είναι σωματικό.

 

Δεν τόχεις καθόλου. Stop posting

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο την στιγμη που η ποσοτητα σεξ δεν ειναι μετρησιμη το να μιλαμε για πολυ και λιγο και αναγκη ειναι ατοπο απο μονο του. κατα τ'αλλα το θεωρω καθαρη εμμονη.

 

Ποιος το είπε ? Έχει μετρήσιμες παραμέτρους που είναι σχετικές και μετρήσιμες

 

Χρόνου

Μεγέθους

Επαναληψιμότητας

Έντασης

Ποιότητας

Διαφορετικότητας

Ταυτόχρονων ενεργών συμμετεχόντων

και φυσικά ορμονικές / βιολογικές μετρήσεις.

 

Και αφού όλοι είμαστε μέγιστοι επιστήμονες μήπως να βγάλουμε και ένα σεξουαλικό δείκτη με επιμέρους δείκτες βαρύτητας να ξέρουμε που είμαστε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο την στιγμη που η ποσοτητα σεξ δεν ειναι μετρησιμη το να μιλαμε για πολυ και λιγο και αναγκη ειναι ατοπο απο μονο του. κατα τ'αλλα το θεωρω καθαρη εμμονη.

 

Μπορεις να αποδεχτεις οτι είμαστε φτιαγμένοι ΠΟΛΥ διαφορετικά; Έτσι λειτουργει ο εγκέφαλός μας. Έτσι είμαστε.

 

Κλάιν, από πισι είναι.

 

 

Και πάλι δεν αξίζει. Φιλικά πάντα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω να κανω μια ηλιθια ερωτηση; γιατι γυριζει ολη η ζωη καποιων αντρων αποκλειστικα και μονο γυρω απο το sex και το ερωτικο γενικοτερα; σαν sex and the city εχει καταντησει αυτο το θεμα.

 

 

Εμμμ, μηπως επειδη προκειται για βιολογικη αναγκη; μηπως επειδη ο ανθρωπος πηρε ενα ενστικτο και προσπαθησε να το τιθασευσει και δεν μπορει να ακολουθησει ελευθερα την φυση του; 

 

Επισης δεν ειναι καινουρια θεματα αλλα διαχρονικοτατα.

Βασίλεια ολάκερα εχουνε καταστραφεί λόγω ενός "κρύου" που έπεσε. Οι γκαβλες εχουνε τυφλωσει κοσμο. Και αυτα περι ερωτα τα ακουω και λιγο βερεσε. 

 

οπως λεμε χρειαζοντα`ι περισσοτερο φαγητο; ειναι οτι πιο ηλιθιο εχω διαβασει ποτε δεδομενου οτι κανενας δεν πεθανε απο ελλειψη σεξ.

 

Λαθος! Εδω ο αλλος πηγε να παρει φωτια απο υγρο πυρ για λιγο σεξ!

 

Και ας μου επιτραπει μια καφενεδικη προσεγγιση με ad hitlerum. Αν τον μικρο Αδολφο τον "ανακουφιζαν" συχνα πυκνα οι συμμαθητριες του ισως να μετρουσαμε λιγοτερα θυματα, οχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ας μου επιτραπει μια καφενεδικη προσεγγιση με ad hitlerum. Αν τον μικρο Αδολφο τον "ανακουφιζαν" συχνα πυκνα οι συμμαθητριες του ισως να μετρουσαμε λιγοτερα θυματα, οχι;

 Για τον Γιόζεφ Γκαίμπελ σίγουρα ισχύει. Όπως και τη σημερινή κατάσταση του πλανήτη. Είναι αυτό που δίνει σκοπό και αιτία παραγωγής και κίνησης. Ίσως μπορούμε να το συνδέσουμε και με την πρωτογενή λογική του Καπιταλισμου...

 

Είναι εξαιρετικά απλό , να πούμε ότι απλά οι άντρες είναι υπερβολικά ζώα... Απο που ξεκινούν και που καταλήγουν όλα αυτά μας ενδιαφέρουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως λεμε χρειαζονται περισσοτερο φαγητο; ειναι οτι πιο ηλιθιο εχω διαβασει ποτε δεδομενου οτι κανενας δεν πεθανε απο ελλειψη σεξ.

 

Η ερωτηση σου εχει την ιδια λογικη με το "γιατι οι γυναικες εχουν νευρα οταν εχουν περιοδο?". Απλα συμβαινει, πολλες φορες ερχεται μονο του χωρις να το θελεις. Στην πλακα λενε οτι οι αντρες σκεφτονται τοσο συχνα το σεξ γιατι εχουν ενα κεφαλι αποκλειστικα γι αυτο το λογο ενω οι γυναικες μιλανε τοσο πολυ γιατι εχουν δυο στοματα. 

 

Παντως μην το ψαχνεις, δεξου μονο οτι ισχυει (για το ποσο συχνα σκεφτομαστε αυτο το πραγμα). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ψάχνεις τώρα. Έχουμε ποστ εδώ μέσα που κάποιος έλεγε καριόλα μια κοπέλα που παραπονιόταν που ο δικός της δεν την είχε βγάλει έξω για ένα μήνα και για ποτό ένα εξάμηνο. Ε΄γω να να ήμουν γκέυ και να τα είχα μαζί του θα τον είχα παρατήσει .

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σχέση έχει το φύλο με το γαμήσι μπορώ να μάθω σας παρακαλώ;

ο ένας τον παιρνει και ο άλλος τον δίνει αποτι θυμάμαι...

 

Νιώθεις?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ψάχνεις τώρα. Έχουμε ποστ εδώ μέσα που κάποιος έλεγε καριόλα μια κοπέλα που παραπονιόταν που ο δικός της δεν την είχε βγάλει έξω για ένα μήνα και για ποτό ένα εξάμηνο. Ε΄γω να να ήμουν γκέυ και να τα είχα μαζί του θα τον είχα παρατήσει .

 

Ε μα ναι, ειπαμε. Το βαρος ολο να το τραβηξει ο αντρας. Για ποιο λογο να παρει πρωτοβουλια η γυναικα και να βγαλει ΑΥΤΗ τον δικο της εξω ή τελος παντον να κανονισει αυτη να κανουν το οτιδηποτε και να ειναι ολα δικα της. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή μου λες ,βάζεις το χέρι στη φωτιά πως δεν είπε εξι μήνες ''ρε μωρό πάμε για ένα ποτακι-σινεμα-βολτα με φιλους''

 

Οχι, λεω οτι να παραπονεθει ηξερε, να το παρει πανω της ομως μονη της και να του πει "μη σε νοιαζουν τα εξοδα, αστο πανω μου, παμε μαζι για κανα ποτακι, κανα σινεμα, καμια βολτα" δεν ηξερε να το πει. Φυσικα αυτα τα υποθετω αλλιως δεν θα ειχε και λογο να παραπονιεται. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...