Προς το περιεχόμενο

απο σχεσεις πως παμε?


Gsoux

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ σχολιάζω κείμενα οχι ατομα που δεν εχω συναντήσει ποτέ και δεν ξέρω τι καπνό φουμάρουν και τι έχουν ζήσει...

 

 

Ωχ μπήκανε οι μαμιάδες να μοιράσουν οίκτο...καλυφτείτε!!

 

 

Είναι η φερεγγυότητα που τις κάνει να βρέχονται ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 407
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οταν με χαρακτηριζουν θα χαρακτηρίζω...μπακουρος κακομοίρης δικαιολογάκηδες και τα συναφή άκουσα...αν ψάχνεις για λαλάκες που γυρνάνε μάγουλα ψάξε αλλού...

 

χώρια ότι σαν moderator πίστευα ότι "δουλειά" σου θα είναι να κρατάς την συζήτηση σε ανταλλαγή απόψεων..και όχι σε υποστήριξη "εποικοδομητικών" ποστ τύπου "ε ρε τι σκαρφίζονται τα μπακούρια επειδή δεν πηδάνε"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει μαν, να το πάω με τους όρους σου: τα κείμενά σου είναι σαν να τα έγραψε κακομοίρης, δικαιολογάκης.

Μπάκουρος δεν ξέρω αν είσαι και δε μου κάνει διαφορά, στην έπαυλη του Playboy να έμενες, τα κείμενα είναι πίκρα και λύκειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη οι μονοι που εχουν προβλημα ειμαστε εμεις που γκρινιαζουμε..

 

Ολοι οι αλλοι απλα βγαινεται και τασκ να το γκομενακι, το ριχνεται με το ατιθασο βλεμα σας..

 

Ειπαμε η μιζερια ειναι κακο πραγμα, αλλα και η υπερβολη δεν παει πισω..

 

Βγαινει ο αλλος και μας λεει οτι εμεις ειμαστε η λαθος, ενω οι γυναικες ειναι οι τελειες.. Δεν τις διαχωριζω σε παρθενες, τσουλες, νουτανες κλπ.. Οταν γνωριζεις καποιον δεν ξερεις τι ρολο βαραει. Μπορει να πατε στο κρεβατι και να σε σαπισει στο ξυλο(λεω τωρα ) μπορει να σου βγαλει την ψυχη, μπορει χιλια δυο. Αλλα παντα πρεπει να γινονται βηματα και απο τις δυο μεριες μπορει ο ανδρας να κανει ενα, αλλα και γυναικα πρεπει να κανει εστω μισο...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε λίβερπουλ, δε λέμε ότι είναι τέλειες. Άνθρωποι είναι και οι άνθρωποι είναι όλοι κακής ποιότητας γατοτροφή.

Το χρωμόσωμα δεν κάνει το μαλάκα, οι μαλακισμένες δικαιολογίες τον κάνουν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει μαν, να το πάω με τους όρους σου: τα κείμενά σου είναι σαν να τα έγραψε κακομοίρης, δικαιολογάκης.

Μπάκουρος δεν ξέρω αν είσαι και δε μου κάνει διαφορά, στην έπαυλη του Playboy να έμενες, τα κείμενα είναι πίκρα και λύκειο.

 

Αυτό ΟΚ απολύτως δεκτό...δεν μπορώ να ελέγξω εγώ τι βγάζει ένα άρθρο μου στον οποιοδήποτε...σε άλλους θα αρέσει σε άλλους όχι...το ότι έχει ίσως τα περισσότερα like εδώ μέσα πάντως μάλλον σημαίνει ότι δεν είμαι ούτε τόσο στον κόσμο μου ότι είμαστε όλοι εμεις μίζεροι και καραμπακούρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε λίβερπουλ, δε λέμε ότι είναι τέλειες. Άνθρωποι είναι και οι άνθρωποι είναι όλοι κακής ποιότητας γατοτροφή.

Το χρωμόσωμα δεν κάνει το μαλάκα, οι μαλακισμένες δικαιολογίες τον κάνουν.

Σε αυτο μπορω να πω οτι εχεις ενα ποιντ...

 

Αλλα παντα ο μαλακας να ειναι γενος αρσενικου .. Κατι μου βρωμαει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ότι έχει ίσως τα περισσότερα like εδώ μέσα πάντως μάλλον σημαίνει ότι δεν είμαι ούτε τόσο στον κόσμο μου ότι είμαστε όλοι εμεις μίζεροι και καραμπακούρια...

 

Είστε η λαμπρή, ξεχωριστή πλειοψηφία. xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είστε η λαμπρή, ξεχωριστή πλειοψηφία. xD

 

Και για να καταλάβεις πόσο δεν κατάλαβες καν...στο κείμενο το πρώτο δεν αναφέρω στιγμή ούτε υπόνοια για το γιατί δεν πηδάει ο οποιοσδήποτε...απλά αναφέρω παραδείγματα πως καταφέρνουμε οι άντρες πουλώντας ο καθένας τον "ερωτα" του να κάνει σχέσεις είτε one night stand...τώρα πως κατάλαβες εσύ ότι υπάρχει κάπου εκεί μέσα κρυμμένη δικαιολογία για το γιατί δεν πηδάμε εμείς οι μίζεροι μπάκουροι είναι κάτι το πανέμορφο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει μαν, να το πάω με τους όρους σου: τα κείμενά σου είναι σαν να τα έγραψε κακομοίρης, δικαιολογάκης.

Μπάκουρος δεν ξέρω αν είσαι και δε μου κάνει διαφορά, στην έπαυλη του Playboy να έμενες, τα κείμενα είναι πίκρα και λύκειο.

 

Ε όταν λες ότι το κείμενο σου βγάζει αυτό τι εννοείς δλδ? Όταν γράφω εγώ ότι ο καθένας μας πουλώντας τον "ερωτα" του (αμάξι,δουλειά,χόμπυ, εμφάνιση,εξουσία οτιδηποτε δλδ) προσπαθεί να πηδήξει (επιτυχημένα αποτυχημένα δεν ξέρω και δεν με νοιάζει) και συ λες ότι από αυτό σου βγαίνει μπακουρίλα,κακομοιριά και δικαιολογία(γιατι πράγμα δικαιολογούμαι άραγε???)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω να κανω μια ηλιθια ερωτηση; γιατι γυριζει ολη η ζωη καποιων αντρων αποκλειστικα και μονο γυρω απο το sex και το ερωτικο γενικοτερα; σαν sex and the city εχει καταντησει αυτο το θεμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω να κανω μια ηλιθια ερωτηση; γιατι γυριζει ολη η ζωη καποιων αντρων αποκλειστικα και μονο γυρω απο το sex και το ερωτικο γενικοτερα; σαν sex and the city εχει καταντησει αυτο το θεμα.

 

Γιατί όπως σε όλα τα πράγματα υπάρχουν άνθρωποι ανεξαρτήτου φύλου που είναι καμμένοι...είτε αυτό είναι σεξ,είτε η ομάδα,είτε ένα game είτε το shopping ειτε η δουλειά είτε γυμναστήριο είτε το οτιδήποτε...υπάρχουν πολλοί καμμένοι που καίγονται με διαφορετική φωτιά ο καθένας...μια απο αυτές ειναι και το σεξ...so simple...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...