Προς το περιεχόμενο

απο σχεσεις πως παμε?


Gsoux

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαχαχα πραγματικά γέλασα....

βρε παιδιά, πολύ το αναλύεται το θέμα και δεν αξίζει. η γυναίκα τον άντρα πέφτουλα (έχει κοιτάξει όλο το μαγαζί, του τρέχουν τα σάλια με όλες τις μουν@ρες που κυκλοφορούν στο μαγαζί) τον αντιλαμβάνεται. οι περισσότερες που σας ρίχνουν Χ προφανώς και δεν θέλουν έναν λιγούρη για μια ξεπέτα.
Και ναι μετράει η αύρα του άλλου, τα λόγια με τα οποία θα σε προσεγγίσει κτλ κτλ.

Χαλαρώστε και απολαύστε τις βραδινές εξόδους σας και μην έχετε σώνει και καλά να σπρώξετε εκείνο το βράδυ.

by the way, το να σπρώξεις είναι το μοναδικό εύκολο για σας τους άντρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον δεν έχεις κυκλοφορήσει πουθενά αλλού πέρα από το Μπουρνάζι. Γιατί εμένα τα μάτια μου έχουν δει επίσης αρκετά αν το πάμε έτσι, εντελώς διαφορετικά απ' όσα είδες εσύ όμως.

 

Κορόϊδο δεν είναι κανένας υποθέτω αν έχει αυτογνωσία και σαφή στόχο. Ωστόσο, δε το πιάνω, αν εσύ πλασάρεις αμάξι και φράγκα για να πηδήξεις, γιατί είναι πουτ@να η άλλη που σε επιλέγει με σκοπό να στα φάει, να περάσει καλά ή να εξασφαλίσει ενδεχομένως μια άνετη οικονομικά ζωή; Επί ίσοις όροις γίνεται το παιχνίδι...

 

 

Μπουρνάζι, Γλυφάδες και ιστορίες δεν βγαίνω καν. Επίσης το αμάξι μου είναι ένα mazda  99 μοντέλο και να θελα να το πλασσάρω για να ρίξω γκόμενα  απλά fail... :-D

Δεν εννοώ φυσικά ότι έχω όνειρο ζωής bmw m7 αλλά δεν θα με χάλαγε και να την είχα να σου πω την αλήθεια δεν είμαι γραφικός ούτε κομπλεξικός...

 

Και αφού εσύ τα βλέπεις διαφορετικά τι να πω... Εγώ πάντως απο δικές μου εμπειρίες και συζητήσεις με φίλους έχω καταλάβει ότι αν δε διαθέτεις κάτι από αυτά που αναφέρθηκαν δύσκολο να εξιτάρεις τη γυναίκα... Τη πλειοψηφία πάντα έτσι... Τώρα αν εισαι τυχερός μπορεί να βρεις καμία που να την εξιτάρει ο χαρακτήρας σου και το χιούμορ σου ή να πέφτεις σε καλές περιπτώσεις και μπράβο σου...

 

Επίσης δεν ανέφερα ότι η άλλη είναι πουτ@ν@. Καλά το λες ότι όπως πλασσάρεις χρήμα θα έρθει και το αρπακτικό να στα φάει... Δεν τις φορτώνουν όμως για να τις "νοικοκυρευτούν" όλοι, αν και υπάρχουν κορόιδα. Μιλάμε τώρα για να τις "ρίξεις" τι χρειάζεται να διαθέτεις, εγώ νομίζω γι αυτό άνοιξε αυτό το θέμα o TS...

 

 

Η πλάκα είναι ότι τα γυναικάκια αυτά έχουν την εντύπωση ότι υπάρχουν άφθονοι Έλληνες που βγάζουν 3-4 χιλιάρικα μηνιαίως και πως άμα θέλουν μέσα σ'ένα βράδυ χτυπάνε 2-3 στην καθισιά τους!Που να φτουρίσω δηλαδή εγώ π.χ. ο παρακατιανός 24χρονος με 1.000€ μισθό σε εταιρία κι άλλα τόσα απ'το μαγαζί που έχω με τον αδερφό μου...τι να λέμε τώρα,γαμπρός της σειράς! :-D

Κι έτσι καταλήγουν είτε σ'έναν από τους χιλιάδες χρεωκοπημένους νεόπτωχους (με πιστωτικές,λίπη του παρελθόντος κ.α.) είτε συμβιβάζονται μετά από χρόνια μάταιης αναζήτησης (ξυπόλητου) πρίγκηπα μ'ένα χαμηλόμισθο χλέμπουρα με δέκα στρώσεις μπάκας,πιτυρίδα και γουρουνότριχες στις ωμοπλάτες και στον κώλο...ο οποίος μάλιστα θα είναι πολύ χειρότερος από αυτόν που ΘΑ μπορούσε να "αποκτήσει" κάτι χρόνια πριν,αλλά βλέπεις τώρα πατσούριασε! ;)

 

Επίσης πολύ σωστό ότι συνήθως είναι "ή του ύψους ή του βάθους"!

 

Σίγουρα πολλές θα καταλήξουν έτσι, ειδικά τη σημερινή εποχή που λέμε το ψωμί ψωμάκι.  ΑΠλά έχουν αυτό το πρότυπο μες στο μυαλό τους και αν δε το βρουν πάλι θα κοιτάξουν να βρουν κάτι υποδιέστερο μεν αλλά που θα τους προσφέρει ανέσεις σε σχέση με κάτι άλλο...

Είναι ρεαλίστριες οι γυναίκες πολλές σε υπερβολικό βαθμό όσο και αν δεν τους φαίνεται, δε σκέφτονται αγάπες και γλυκόλογα, αυτά είναι για κοπελίτσες 15 χρονών... Ειδικά κάτι άνεργες άνω των 25

όπως έγραψε ένα παλικάρι, που γυρνάνε κάθε βδομάδα στα μαγαζιά για να βρουν τι ρούχο θα φορέσουν το βράδυ για να εντυπωσιάσουν και βάφονται μέχρι και στο φούρνο όταν πάνε, αυτές είναι οι χειρότερες... Δεν μιλάμε για όλες φυσικά αλλά για μια μεγάλη μερίδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ατακες και λοιπα χωρις λιγο βοηθεια ανταποκριση απο την αλλη πλευρα τι να το κανεις απλα να λεει ναι ναι.. Ασε τα ναι για αλλου..

 

Πως το παιζεται τοσο ανετες εδω και λετε οτι φταιμε μονο εμεις που δεν φλεταρουμε.. Μηπως οι αντρες εχουν φαει πολλες φορες τα μουτρα τους με γυναικες που νομιζουν οτι ειναι ωραιες..

 

Εγω δεν εχω κομπλεξ με την αλλη ας μην εχει και το τελειο στηθος.. Μπορει ομως να μην μου τα σπασει απο την πρωτη μερα που θα κανουμε τι θα κανουμε, να εχει αμφιβολιες αν θεωρησα μικρο το στηθος της, αν επειδη μου εκατσε με την πρωτη την θεωρω τσουλα, κλπ..

 

Μπορειτε να χαλαρωσετε λιγο και σεις ξερετε..

 

Εγω θεωρω ωραιες γυναικες, αυτες που πρωτα εχουν καλο χαρακτηρα... Να τις μιλησω και να μου μιλησει και κεινη ευγενικα αλλα με ανεση..

 

Μην πεσετε να με φατε, κοιταω εμφανιση, αλλα δεν θα ελεγα οχι σε μια κοπελα με κιγα παραπανω κιλα, που ξερει οτι τα κολαν τα φορανε αυτες που μπορουν να το υποστηριξουν και οχι ολες.. Δεν ειναι ουτε φορμα ουτε καλτσον...

 

Να φορεσει κατι αλλο που θα την κολακευει, οπως ενα φορεμα με ανοιχτη γραμμη αλλα πανω απο το γονατο..

 

Πως εξηγηται το αλλο φαινομενο, πολλες χοντρουλες να εχουν πολυ ωραιο προσωπο, που να λες οτι αυτη αν αδυνατισει ουτε να με φτυσει δεν θα θελει...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως απο δικές μου εμπειρίες και συζητήσεις με φίλους έχω καταλάβει ότι αν δε διαθέτεις κάτι από αυτά που αναφέρθηκαν δύσκολο να εξιτάρεις τη γυναίκα... Τη πλειοψηφία πάντα έτσι... Τώρα αν εισαι τυχερός μπορεί να βρεις καμία που να την εξιτάρει ο χαρακτήρας σου και το χιούμορ σου ή να πέφτεις σε καλές περιπτώσεις και μπράβο σου...

Νομίζω είναι πιο απλά τα πράγματα. Αν είσαι καλά με τον εαυτός σου και είσαι ο εαυτός σου , τότε έχεις την απόλυτη επιτυχία. Αρκεί να είσαι και να νιώθεις καλά με σένα.

 

Απο κει και πέρα το ότι κάποιοι νιώθουν καλά με τον εαυτό τους αν έχουν κάμπριο, λεφτά. 2μετρη γκόμενα κλπ είναι άλλο θέμα. Τα πάντα είναι στο μυαλό ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ειδάλλως, τολμήστε το...994868_10151615138033621_1800340771_n.jp

Εαν δεν του στησανε καφροπλακα (ok, χοντρη μεν, αλλα παιζει...!) φιλοι και εχθροι, 

ο τραγοΝικολακης -τοσο τραγικα- το πολυ να προσελκυσει...τον Τονυ Που Στρωνει!

:-(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...