Προς το περιεχόμενο

απο σχεσεις πως παμε?


Gsoux

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...ναι, και εμένα μου την σπάει που οι γυναίκες έχουν προτιμήσεις!  :ph34r: 

Wannabe rapist?  :D  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ όχι, τότε θα έλεγα κάτι σαν "η συγκατάθεση στο sex, είναι υπερεκτιμημένη".

 

Πάντως ρε TS, χωρίς να θέλω να σε πειράξω, όποια πόρτα και αν ανοίξω κάποιος πηδιέται από πίσω. Άλλαξε παρέες αν μιζεριάζεις, μέρη αν δεν βρίσκεις γυναίκες και attitude αν βλέπεις ότι τρως εύκολα χου. Επίσης ξεκόλλα με τα μισογύνικα (αν βλέπεις κάτι τέτοιο πάνω σου) και να χώνεσαι πολλάκις και σαφώς.

 

Οι γαμημένες πιθανότητες, θα δουλέψουν και για 'σενα :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε caution (και λοιποι) 

εχετε δει την ταινια idiocracy?

 

πιστευετε πως οι προτιμησεις των γυναικων οδηγουν την κοινωνια μας προς κατι τετοιο?

Εγω την ειχα δει, καλουτσικη ηταν, αλλα δε νομιζω οτι ηθελε να δειξει ακριβως αυτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για να συμμετασχω και γω στο topic θα πω ναι, ειναι πανευκολο με τις παρακατω προυποθεσεις:

 

να εισαι κατω απο 25 (κατα προτιμηση 19-22)

να εχεις μηχανακι (ΟΧΙ μηχανη) glx, crypton κτλπ

να υπαρχει καπου κοντα γυμνασιο/λυκειο

 

Διαδικασια:

Πας σε ενα γυμνασιο/λυκειο καβαλα στο μηχανακι σου, ντυμενος σωστος καγκουρας, περιμενεις το διαλειμμα.

Κολλας στα καγκελα, βρισκεις τις τσουλες, και το παιζεις γοης, τις κανεις add στο FB και τις βγαζεις καθε βραδυ για ποτο στο πιο καγκουρε μαγαζι της περιοχης. Καποια στιγμη, καλεις καποια απο αυτες στο σπιτι σου ή την πας βολτα με το μηχανακι σε κανα δασος, συγχαρητηρια, you did it. 100% επιτυχια.

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λέω εγώ τώρα..

σε ένα μαγαζί που όλοι κερνάν ποτά σε κοπέλες, την διαφορά θα την κάνει είναι αυτός που θα πάει να πει ένα "γειά" σάν άνθρωπος.. φαγμε χ? δέν πιράζει :-).. δέν φάγαμε? όλα καλά.. λίγο μιστίριο λίγο μούρη ( λίγο ) και την αφήνεις να μιλάει όλο το βράδυ.. εσύ απλά κουνάς το κεφάλι και λές ναί, έχεις δίκιο, καταλαβένω.. άν είσαι μόνος και είναι με φίλη, με πολύ πλάγιο τρόπο χόνεσε κ στις 2 ( κ ας είναι μπάζο η φίλη της ) στην τελική δέν είναι ανάγκη να σε γουστάρει για να σου κάτσει ( κ σε ορισμενες περιπτόσεις να συμφονεί ) :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαδικασια:

Πας σε ενα γυμνασιο/λυκειο καβαλα στο μηχανακι σου, ντυμενος σωστος καγκουρας, περιμενεις το διαλειμμα.

Κολλας στα καγκελα, βρισκεις τις τσουλες, και το παιζεις γοης, τις κανεις add στο FB και τις βγαζεις καθε βραδυ για ποτο στο πιο καγκουρε μαγαζι της περιοχης. Καποια στιγμη, καλεις καποια απο αυτες στο σπιτι σου ή την πας βολτα με το μηχανακι σε κανα δασος, συγχαρητηρια, you did it. 100% επιτυχια.

 

ρε τι κανει ο νεοελληνας για να γ@μ@σει...

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τα 15 και πάνω είναι νόμιμο απο οτι μου έχει πει ένας φίλος που έχει δοκιμάσει. Εγω πάλι δεν μπορώ να καταλάβω γιατι να πάει κάποιος με τέτοιες ηλικίες, πόσο μαζόχας μπορεί να είναι;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τα 15 και πάνω είναι νόμιμο απο οτι μου έχει πει ένας φίλος που έχει δοκιμάσει.

Οχι ακριβως νομιμο ουτε ομως και παρανομο. Καπου εδω μεσα (νομιζω στο thread με εκεινη την 13χρονη που πηρε το λεωφορειο για να βρει τον ...ερωτα της) ειχα διαβασει οτι πριν τα 15 ειναι παιδεραστια ενω μετα τα 15 με τη συγκαταθεση του ανηλικου ειναι καπως διαφορετικα, δε ξερω ακριβως, ποτε δε με ενδιεφερε κατι τετοιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο δεν εινσι τιποτα.. Εχω δει να κανουν κατι μαγκες τους ταριφες σε κοπελες πιστευοντας οτι θα τους κατσουν...

 

Τωρα τελευταια βγαινω το σαββατο με ενα φιλαρακι αλλα μαζι με αυτον ερχεται κολυσιδα και μια ξαδερφη μας.. Περιεργο μας θυμηθηκε τωρα το καλοκαιρι...

 

Περιττο να σας πω οτι εχω μαλωσει μαζι του, να μην την κουβαλαει.. 3 σαββατο ξενερωσα την ζωη μου.. Νομιζουν οι αλκες οτι την εχουμε και γκομενα.. Δεν γινεται παιχνιδι νε καμια.. 3:00+ βαριεται θελει να παει σπιτι.. Θελει να πηγαινουμε εκει που πανε ολα τα προβατα.. Πχ Καλλιθεα στο Pe..l.. Αλλα εγω κιγο αποτομος της τα λεω ωμα.. Εκει θα πανε αν θες ελα...

 

Ειδικα αυτο το σαββατο, με δικο μου αμαξι οτι ωρα γουσταρα εγω φυγαμε..

 

Παμε σε ενα μαγαζι, 30 κοριτσια 5 αντρες.. Κεμε εμεις γαματα.. Μας τσαμπουναει αυτη δεν μ'αρεσει.. Τις λεω χαιρομαι.. Οταν γινεται μωρη πατσοχα το αντιθετο με 1000 ψ@λες αναμεσα μας.. Μας ρωτησες εμας αν μας αρεσει, αλλα καθομαστε.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τα 15 και πάνω είναι νόμιμο απο οτι μου έχει πει ένας φίλος που έχει δοκιμάσει. Εγω πάλι δεν μπορώ να καταλάβω γιατι να πάει κάποιος με τέτοιες ηλικίες, πόσο μαζόχας μπορεί να είναι;

 

μπορεί να πάς και να μάθεις αργότερα την ηλικία.. μερικά 16άρια είναι πολύ ανεπτιγμένα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...