Προς το περιεχόμενο

απο σχεσεις πως παμε?


Gsoux

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 407
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατι να μη βγεις γυναικοπαρεα? και αντροπαρεα αντιστοιχα? που ειναι το κακο?

 

Επειδη ρωτας εμενα θα σου πω. Το πρωτο πραγμα που κοιτας στον αλλον ειναι η εμφανιση. Κι αυτο περιλαμβανει τη φυσικη ομορφια πχ υψος, βαρος, προσωπο κλπ αλλα και το ντυσιμο. Μετα ερχεται ο χατακτηρας ΚΑΙ το μυαλο. Δε θα μπορουσα να μουν με καποιον που δε ξερει που του πανε τα τεσσερα και δε μπορει να κανει μια σοβαρη κουβεντα. Οσο για το χαρακτηρα θα θελα να χει χιουμορ, να του αρεσει να διασκεδαζει ειτε αυτο ειναι σε κλαμπ ειτε σε μπουζουκια ειτε σε ρεμπεταδικα ας πουμε, να μην ειναι ψωναρα και γκρινιαρης! Να χει κατανοηση και να σεβεται οτι εκτος απο την κοινη σας ζωη εχετε ΚΑΙ προσωπικη, ανεξαρτητη δηλ απο κεινον, οχι να σε "πνιγει"

 

Αυτα :)

 

Αυτό ακριβώς είναι το βασικό πρόβλημα των σχέσεων. Δεν υπάρχει τέτοιος άντρας αλλά αυτόν ψάχνουν πολλές γυναίκες (γι' αυτό και ορισμένοι άντρες οδηγούνται στο παραμύθιασμα όπως αναφέρθηκε και πιο πάνω).

 

Δεν μπορεί να είναι κάποιος ωραίος, έξυπνος, να έχει χιούμορ, να ξέρει να διασκεδάζει παντού, να σου κάνει όλες τις χάρες (μπουζούκια κλπ) και ταυτόχρονα να μην είναι ψωνάρα.

 

Αν είναι έξυπνος και ψαγμένος μάλλον δεν θα διασκεδάζει στα μπουζούκια.

Αν είναι ωραίος θα του την πέφτουν πολλές και θα είναι ψώνιο.

Αν είναι ωραίος δεν χρειάζεται μάλλον εξασκήσει και πολύ το χιούμορ γιατί δεν του πολυχρειάζεται.

 

Το τελευταίο που λες για την προσωπική ζωή είναι σχετικά εύκολο, νομίζω ότι το ζητάνε πολύ περισσότερο οι άντρες.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν ολίγοις ψάχνει έναν νάρκισσο αλλά όχι πολύ νάρκισσο. Αυτόν δεν τον παντρεύεσαι, τον κάνεις πρωθυπουργο. Μαργαρίτα έλα σ' εμένα. Νέος, μετρια εμφάνιση, άνεργος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δωσε ενα παραδειγμα φουμαρου που εχει πιθανοτητες να γινει πιστευτο.

Μα τα_παντα_ολα λεμε, μπορει να γινουν πιστευτα -προσωρινα εστω-

υπο την προυποθεση οτι: η αλλη ειναι αρκουντως ηλιθια...!!

 

Γνωστος beerbelly/μπυρομπακας -σχεδον ετοιμος να γεννησει λεμε!-

ειχε πεισει την αλλη οτι ειναι....top Μαραθωνοδρομος [ :blink: ]

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι να βρεις καποιον/α που σε καταλαβαινει και του αρεσεις γι αυτο που εισαι! Θεωρω λιγο μαλακια να γυρνας δεξια κ αριστερα αντι να χεις εναν ανθρωπο που σε σεβεται και περνας καλα μαζι του! Ειδικα αν δεν εισαι 20χρ ξερω γω.

 

Νταξει σιγουρα περνας καλα και single αλλα εξαρταται κ απο το πως ειναι οι αλλοι γυρω σου. Οταν πχ κ εγω και οι πιο κοντινες μου φιλες δν ειχαμε, βγαιναμε συνεχεια, ενω οταν εχεις, ο χρονος σου μοιραζεται. Και νταξει να σαι αυτος που εχει, οταν εισαι αυτος που δεν εχει, ειναι λιγο αβολο!

 

Δεν βλέπω στα απαραίτητα το πιο σημαντικό. Θα το πω στην Θύρα 7 να σε διαγράψουν και να σου απαγορέψουν να παίρνεις μέρος σε διοργανώσεις της ομάδας.... Τον Σαβιόλα μόνο από TV και πολύ θα σου είναι 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τα_παντα_ολα λεμε, μπορει να γινουν πιστευτα -προσωρινα εστω-

υπο την προυποθεση οτι: η αλλη ειναι αρκουντως ηλιθια...!!

 

Γνωστος beerbelly/μπυρομπακας -σχεδον ετοιμος να γεννησει λεμε!-

ειχε πεισει την αλλη οτι ειναι....top Μαραθωνοδρομος [ :blink: ]

 

 

 

ποσο ηλιθια πρεπει να ειναι δηλαδη η αλλη για να φαει το ψεμα μαραθωνοδρομου; τι κυκλοφορει εκει εξω;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι να μη βγεις γυναικοπαρεα? και αντροπαρεα αντιστοιχα? που ειναι το κακο?

 

Επειδη ρωτας εμενα θα σου πω. Το πρωτο πραγμα που κοιτας στον αλλον ειναι η εμφανιση. Κι αυτο περιλαμβανει τη φυσικη ομορφια πχ υψος, βαρος, προσωπο κλπ αλλα και το ντυσιμο. Μετα ερχεται ο χατακτηρας ΚΑΙ το μυαλο. Δε θα μπορουσα να μουν με καποιον που δε ξερει που του πανε τα τεσσερα και δε μπορει να κανει μια σοβαρη κουβεντα. Οσο για το χαρακτηρα θα θελα να χει χιουμορ, να του αρεσει να διασκεδαζει ειτε αυτο ειναι σε κλαμπ ειτε σε μπουζουκια ειτε σε ρεμπεταδικα ας πουμε, να μην ειναι ψωναρα και γκρινιαρης! Να χει κατανοηση και να σεβεται οτι εκτος απο την κοινη σας ζωη εχετε ΚΑΙ προσωπικη, ανεξαρτητη δηλ απο κεινον, οχι να σε "πνιγει"

 

Αυτα :)

 

Γιατι εκτος απο αντρες φιλους εχω και γυναικες.... οποτε αν ειναι να τους δω θα τους δω ολους παρεα μαζι να περασουμε καλα και να διασκεδασουμε... για να μην παταει αρσενικος στην παρεα σας κατι τρεχει μαργαριτα προσεξτε το αυτο μην χρονισει.Αμα δεν εχεις φιλους αγορια δεν θα μπορεσεις να έχεις ουτε ερωτικους συντροφους αγορια.

 

ναι το βλεπω ,  σε κράζει ολο το θρέντ αχαχαχ ο τρελός ....

και ξαναλέω θα έπρεπε να ντρέπεσαι για τον μισογυνισμό σου .. οι γυναίκες δεν ειναι αντικείμενα μιας χρήσης όπως τις παρουσιάζεις

 

 

Τι φλωριες ειναι αυτες ρε? Σοβαρεψου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσο ηλιθια πρεπει να ειναι δηλαδη η αλλη για να φαει το ψεμα μαραθωνοδρομου; τι κυκλοφορει εκει εξω;;;;

Εκει εξω, τα παντα λεμε κυκλοφορουν, αβιαστα, ακαθεκτα, ασταματητα !!...!!

 

Αποδειξη: το super-duper που χρησιμοποιουσε πριν ο Μαραθωνοδρομος:

και καλα....top Ακροβατης-Σχοινοβατης [ :blink: ] σε γνωστο τσιρκο  [ :blink: ]

(οχι δεν κανω πλακα, ειμαστε 4 τουλαχιστον μαρτυρες: εμεις να εχουμε λυωσει @ παρακειμενο τραπεζι,

αυτος ακαθεκτος τα μαραθωνοδρομο-ακροβατο μυθια -κι η αλλη μεγας χανος, να τα χαφτει λεβεντικα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου την επεσε περσυ το καλοκαιρι μια πολυ ομορφη κοπελια...

 

Ε λεω κατι βρωμαει δεν γινετε...

 

Με ρωταει εισαι ποδοσφαιριστης...

 

Λεω γιατι ρωτας ..Μου θυμιζεις καποιον....Και γω ο αθωος ειπα οχι...γελωντας με τον εαυτο μου..Λεω κοιτα ναδεις μας περνανε και για αθληταραδες....χαχαχαχαχα.....χαχαχα....

 

Περιττο να πω οτι δεν προχωρησε...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΑΧΑΧ ρε συ Liverpool, δεν προχώρησε γιατί δν ταιριαζατε στο χιούμορ κ στην εμφάνιση καλέ! Όχι για καναν άλλο λόγο βέβαια :-P:-P:-P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου την επεσε περσυ το καλοκαιρι μια πολυ ομορφη κοπελια...

 

Ε λεω κατι βρωμαει δεν γινετε...

 

Με ρωταει εισαι ποδοσφαιριστης...

 

Λεω γιατι ρωτας ..Μου θυμιζεις καποιον....Και γω ο αθωος ειπα οχι...γελωντας με τον εαυτο μου..Λεω κοιτα ναδεις μας περνανε και για αθληταραδες....χαχαχαχαχα.....χαχαχα....

 

Περιττο να πω οτι δεν προχωρησε...

 

Δεν σε περασε για αθληταρα αλλα για κάτι αλλο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσο ηλιθια πρεπει να ειναι δηλαδη η αλλη για να φαει το ψεμα μαραθωνοδρομου; τι κυκλοφορει εκει εξω;;;;

Καλα η κοιλια δεν παιζει ρολο 100% δεν μιλαμε για ταχυτητα αλλα για αντοχη οποτε ισως να εχει ενα ψηγμα αληθειας.

Αλλα οτι υπαρχουν πολυ στοκι υπαρχουν  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως συναντάω συνέχεια με άτομα άνω των 25 ας πούμε, μπορει και 35 μην σας πω, που δεν έχουν κάνει ποτέ τους σχέση

και βλέπω ότι είναι στα πρόθυρα κατάθλιψης.

 

Συζητάω μαζί τους και μου λένε ότι νιώθουν ότι δεν έχουν τίποτα να προσφέρουν και καταλαβαίνω πόσο τυχερή είμαι που είχα πάντα σχέσεις (ντοινγκ!).... όχι ρε, απλά καταλαβαίνω ότι το να μην έχεις καταφέρει να κάνεις σχέση μέχρι μια ηλικία σε καταρρακώνει, σε κάνει να νιώθεις, χωρίς υπερβολές, ένα τίποτα, . Δεν είναι δικά μου λόγια αυτά... από συζητήσεις με άτομα που δεν έχουν καταφέρει να βρούνε σύντροφο προέρχονται.

 

Και είναι όλα μια χαρά παιδιά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα η κοιλια δεν παιζει ρολο 100% δεν μιλαμε για ταχυτητα αλλα για αντοχη οποτε ισως να εχει ενα ψηγμα αληθειας.

Αλλα οτι υπαρχουν πολυ στοκι υπαρχουν  

Μαραθωνοδρομος κοιλούβιος, δεν γινεται, απο+κλειεται!

 

Ειδικα αν κανεις πανω απο 25χλμ, θες δεν θες στεγνωνεις....

 

Ως Σχοινοβατο-Ακροβατης μπορεις (?) να 'σαι "τροφαντος"

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...