Προς το περιεχόμενο

απο σχεσεις πως παμε?


Gsoux

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ολοι λενε το σεξ ειναι ευκολο στις μερες μας, ολες οι γνωστες μου λενε οτι υπαρχουν τοσες "καρι*λες" που τον παιρνουν για πλακα και τα λοιπα. εγω δεν βλεπω ομως κατι τετοιο στις συναναστροφες μου, ουτε βλεπω κανεναν απο τον κυκλο μου να κανει σεξ, μονο ενας (γυμνασμενος, μπαρμαν, τατουαζ) που εχει αμα θελει καθε μερα κ αλλη. ειναι στον κυκλο μου η οι περισσοτεροι μονοι μας τη βγαζουμε συνηθως και περιμενουμε να get lucky οταν αλλοι γαμ*νε και με τους αγκωνες? με λιγα λογια εχουν οι ελληνες ερωτικες επαφες η ενα 10% των ανδρων εχει στα ποδια του το 70% των εμφανισιμων γυναικων? ρωταω εσκεμενα σε αυτο το φορουμ υποθετοντας οτι δεν εχει και τα πιο εξωστρεφη ατομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει διαφορά το one night stand από μία κανονική σχέση. Εάν πραγματικά ψάχνεις για το δεύτερο τότε λίγο εάν προσέξεις την εμφάνισή σου ή/και την συμπεριφορά σου, έχεις πολλές πιθανότητες να βρεις κάποια καλή κοπελίτσα. Εκτός κι εάν θέλεις να σε κυνηγάνε οι playmates όπου καλύτερα να μην ελπίζεις.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολοι λενε το σεξ ειναι ευκολο στις μερες μας, ολες οι γνωστες μου λενε οτι υπαρχουν τοσες "καρι*λες" που τον παιρνουν για πλακα και τα λοιπα. εγω δεν βλεπω ομως κατι τετοιο στις συναναστροφες μου, ουτε βλεπω κανεναν απο τον κυκλο μου να κανει σεξ, μονο ενας (γυμνασμενος, μπαρμαν, τατουαζ) που εχει αμα θελει καθε μερα κ αλλη. ειναι στον κυκλο μου η οι περισσοτεροι μονοι μας τη βγαζουμε συνηθως και περιμενουμε να get lucky οταν αλλοι γαμ*νε και με τους αγκωνες? με λιγα λογια εχουν οι ελληνες ερωτικες επαφες η ενα 10% των ανδρων εχει στα ποδια του το 70% των εμφανισιμων γυναικων? ρωταω εσκεμενα σε αυτο το φορουμ υποθετοντας οτι δεν εχει και τα πιο εξωστρεφη ατομα

 

Ναι ειναι ευκολο εχουν δικιο. Υπαρχουν κοπελες που ψαχνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτιάχνεις καλοκαιριάτικα παρασκευή θέμα στο insomnia για το γιατι δεν μαμάς. Μα επειδή καλοκαιριάτικα, βράδυ Παρασκευή φτιάχνεις θέμα στο insomnia.

 

Πάντως εγω γύρω μου δεν βλέπω αυτό. παραδείγματα. Ένας πολυ καλός μου φίλος, είναι αρκετά εμφανίσιμος, πολυ έξυπνος και χώνεται και αβέρτα αλλα δεν πηδάει ποτέ (δεν του κάθονται με την καμία). Ενω ένας άλλος φίλος με πολυ μέτρια εμφάνιση, καλό μυαλό που χώνεται αβέρτα και κάθε 2μηνο είναι με άλλη (και πολυ όμορφες κοπέλες).

 

Εγω πάντως τις καλές εποχές που έβγαινα για καμάκι, την έπεφτα όμορφα μέχρι να μου κάτσει κάποια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει ετυχε σημερα να καθησω μεσα. κανοντας και βολτες στην αθηνα στο γκαζι πχ το προηγουμενο σ/κ βλεπω παρα πολλα εμφανισιμα παιδια μονα τους. να καθονται να πινουν υπερκοστολογημενα ποτα ελπιζοντας οτι "κατι θα γινει"

αστειο της υποθεσης: εκεινη τη μερα εξω απο το μετρο περιμενε ενας τυπος που πριν καμια 5αρα χρονια ηταν "φιρμα" με εμφανισεις στην τηλεοραση και τα λοιπα, εθεωρειτω ομορφος υποθετω... περιμενε μια μιση ωρα εξω απο το μετρο μια κοπελια πολυ μετρια (δε μου αρεσει ο χαρακτηρισμος μπαζο) και απο τον τροπο που την υποδεχτηκε φανηκε οτι ηλπιζε σε στενες επαφες, και καπου εκει σκεφτηκα οτι οι αντρες το εχουμε χασει το παιχνιδι, αν μπορει αυτη να στηνει αυτον και αυτος να το ανεχεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον συγκεκριμένο πραγματικά δεν ξέρω τι φταίει (παίζει να είναι υπερβολικά γκαντέμης, δεν ξέρω). Όχι μια χαρα πεσίματα κάνει. Είναι κρίμα πάντως για κάποια άτομα.

 

Μωρε οι περισσότερες γυναίκες δεν κοιτάνε 100% εμφάνιση. Για αυτές πάιζει πολυ σημαντικό ρόλο και η αύρα που βγάζει ο άλλος. Γενικά συμπεριφερόμαστε πολυ διαφορετικά τα δύο φύλα σε αυτόν τον τομέα. Εδω κολλητή της κοπέλας μου, θεά στην εμφάνιση (όποιος φίλος, γνωστός μου την έχει δεί, την έχει ερωτευτεί με την πρώτη ματιά) και είναι κολλημένη με ένα γαμάτο τύπο αλλα ψιλο ασχημούλης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο γκομενες αυτη την εποχη τιποτα δεν ξερω τι σκατα εχει γινει..

 

 

Αλλα με πιανει σιφιλη οταν βλεπω τετοια ξινιλα απο την μερια των γυναικων,,

 

Εμενα πχ αν μου την πεσει καποια που δεν μου αρεσει θα τις φερθω με καλο τροπο και χαμογελω και οχι λες και με ειπε οτι βρωμαω...

 

Πρεπει οι γυναικες μας να γινουν λιγο πιο φιλικες και να βοηθανε τον αντρα ωστε να γινεται συζητηση..

 

Οχι τι κανεις και να σου λεει ενα καλα ξερο.. Ή ολοι την ωρα να ειναι με το κινητο να κανεις τσεκ ιν και παπαριες...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια η ομοιότητα του playboy και του national geographic;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...και τα δυο φιλοξενούν στις σελίδες τους μέρη που δεν προκειται ποτέ στην ζωη σου να επισκεφτείς

 

Για αυτό κουράγιο

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα φιλε λιβερπουλ μη νομιζεις ανασφαλεια νιωθουν και αυτες πολλες φορες κοιταν το κινητο γιατι ντρεπονται να κοιταξουν γυρω γυρω. αλλα το θεμα ειναι αλλο πως με καποιους ειναι τοσο ανετες και απελευθερωμενες και τους παρακαλανε (που λεει ο λογος) μεσω ΦΒ και με καποιους αλλους (την πλειοψηφια) ειναι ξινες και αυτο που περιγραφεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εμένα όποτε κάποιος μου λέει γενικολογίες του στύλ "Όλες οι γυναίκες είναι κ@#@#" κτλ. κλτ.

Ένα πράγμα του λεω, άλλαξε τα μέρη που πηγαίνεις και συνήθως μετα απο καιρό το "όλες" το αλλάζει με "Μερικές".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε caution (και λοιποι) 

εχετε δει την ταινια idiocracy?

 

πιστευετε πως οι προτιμησεις των γυναικων οδηγουν την κοινωνια μας προς κατι τετοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...