Προς το περιεχόμενο

Steam trades from Russia with love


squall50000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Tomb Raider είναι σε προσφορά 75%. Από ότι θυμάμαι το ήταν region locked στη διάρκεια του Summer Sale ενώ τώρα δεν βγάζει κάποιο μήνυμα ότι είναι κλειδωμένο στη Ρωσία. Τσεκάρετε:

 

http://store.steampowered.com/app/203160/

 

Λέτε να έγινε region-free?

 

Και εγω το ειδα και μου γεννηθηκαν αποριες αλλα ειχα κουρασει τοσο πολυ τους ρωσους μου το καλοκαιρι με αυτο το θεμα και δεν θελω να συνεχισω το ιδιο τροπαριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 189
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και εγω το ειδα και μου γεννηθηκαν αποριες αλλα ειχα κουρασει τοσο πολυ τους ρωσους μου το καλοκαιρι με αυτο το θεμα και δεν θελω να συνεχισω το ιδιο τροπαριο

 

Για αυτό εγώ ψάχνω στο tf2outpost αν με ενδιαφέρει κάτι. Συνήθως μου βγαίνει και πιο φθηνά από τους Ρώσους που έχω friends.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το sid meiers pirates ειναι ΝΑ ρωσια οποτε ειναι πιθανο καποιοι ρωσοι trader να το θελουν για κλειδια\αλλα παιχνιδια

ειναι πρωτη φορα που βγαινει με 75% off

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

σημερα παρατηρησα οτι  τα κλειδια στο store επεσαν απο 1.99 σε 1,79

σε tf και dota

 

αμερικη η τιμη παραμενει $2.50

 

 

http://wiki.teamfortress.com/wiki/Mann_Co._Supply_Crate_Key

 

 

 ξερει καποιος 

 

αν η τιμη αφορα τη ζωνη μας η γενικα την ευρωπη?edit αφορα ολη την eu

 

αν εχει υπαρξει αλλαγη τιμης σε αλλες χωρες?

 

 

και μην αγορασετε κλειδια tf απο το market με 1.8 fail  :P(και δεν παιρνει και η valve ολα τα λεφτα)

Επεξ/σία από rofl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

και το Dead Rising 2 Complete Pack στα 2.4 κλειδια, δεν ειναι ασχημα

3 μη μας δαγκωνουν κι οι αδερφοι ρωσοι :P _συμπεριλαμβανει και πολυ καλο tip

 

ειδα 4 :) αντι για 2,4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν λενε σκετο keys εννοουν μονο τα supply crate keys; χαζευα σημερα το TF2 και ολοι λενε σκετο keys, που καταλαβαινεις τι κλειδια εννοουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα πιο συνηθισμενα ειναι αυτα που αναφερεις

 

η αλλη εναλλακτικη ειναι οτι αφου δεν καθοριζει συγκεκριμενα  να τα δεχεται ολα

 

 

βεβαια πλεον με το market ολα ειναι ευκολο να ρευστοποιηθουν οποτε οι περισσοτεροι τα δεχονται ολα

 

 

καποια κλειδια συμφερει να τα αγοραζουμε απο καταστημα καθως ολα τα κλειδια κανουν 1,79,ενω στο market πολλα ξεπερνανε το 2euro-δεν ξερω γιατι αλλα φευγουν κιολας

 

rule of  the thumb

για τα απλα στην παρουσα φαση γυρω στα 55-60 ρουβλια και για τα νεα-αυτα που κανουν 2ευρω στο market-65+

( αξια κλειδιου στο market  μειον 20-25 % που χανεται απο προμηθειες και tip)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ποιο μαρκετ ξεπερνανε τα 2 ευρω; χθες που κοιτουσα το μαρκετ του steam παντα κατω απο 1,80 ειχε στην πρωτη σελιδα (ειδα και περιπτωσεις με 1,74-1,76) οι προμηθειες και τα τιπ που λες ειναι μεσα στην τιμη ετσι;

 

edit: αυτα τα κλειδια πως τα παιρνεις; εννοω αυτοι που τα πουλανε που τα βρισκουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 
πχ αν δεις τα csgo και καποια αλλα δοτα κλειδια ειναι στο  μαρκετ περιπου 2 ευρω

οι προμηθειες και τα τιπ που λες ειναι μεσα στην τιμη ετσι;

 

edit: αυτα τα κλειδια πως τα παιρνεις; εννοω αυτοι που τα πουλανε που τα βρισκουν;

 

 

οι τιμες του μαρκετ  ειναι τελικες

η ανταλλακτικη του αξια ομως δεν ειναι ειναι η τιμη αγορας ειναι καπου κοντα στα 60 ρουβλια=1.40

(αναλογα με την τιμη του market ανεβοκατεβαινει)

 

 

ta παιρνεις μονο με αγορα ειτε απο market ειτε απο store η με ανταλλαγη για αλλα items/games

 

αν δεν το εχεις ηδη κανει διαβασε το αρχικο ποστ του squall50000

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με έχουν ψήσει αρκετά τα 2 Batman και όπως το βλέπω θα τα πάρω. Κοιτάζοντας όμως είδα (και όχι μόνο σε αυτό το game) ότι οι τιμές παίζουν πολλές φορές όπως να'ναι. Δηλαδή μπορεί ο ένας να το πουλάει 1 key και άλλος 3 key. Τέτοιες διαφορές γενικά δεν καταλαβαίνω γιατί υπάρχουν, 2-3 ref ποιο πάνω οκ αλλά 2 key είναι πολύ.

Εσείς οι πιο ψαγμένοι (αν μπορείτε φυσικά και αν γίνεται) να πείτε 2-3 steam trader που γενικά παίζουν καλές τιμές και να είναι και αξιόπιστοι? Γιατί πολλές φορές μέχρι να σε κάνουν add μερικοί και να κάνεις και το trade προλαβαίνεις να πας Ρωσία να τον σκοτώσεις και να γυρίσεις :P.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...